Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

ARAB HEALTH 2018 – звіт компанії RH

13.02.2018 "Новини"


Міжнародна медична виставка Arab Health 2018 об’єднала 2800 компаній з понад 60 країн світу. Серед представлених новинок було декілька цікавих моделей діагностичного обладнання, на яких хочеться зосередити увагу: GE Voluson E10, GE Voluson S8 і Siemens SC2000 Prime.

Компанія General Electric представила ультразвукову діагностичну систему GE Voluson E10 із серії VolusonTM Expert. Пристрій обладнаний 4D-матричним датчиком eM6C з двома формувачами променя (biplane imaging), завдяки якому можна отримати зображення плода з покращеною роздільною здатністю та більшою частотою кадрів відносно попередніх моделей.

УЗД апарат отримав оновлене програмне забезпечення. Для підвищення зручності відображення внутрішніх та поверхневих структур передбачено додаток Silhouette: він дозволяє з високою точністю оцінити формування кісток та органів плода на ранніх етапах вагітності. Додаток Flow доповнює HDlive технологію в 3D/4D зображеннях кольорового доплера, що дозволяє отримати більш реалістичну візуалізауцію васкулярних структур завдяки покращеним перцепції глибини та судин в різних площинах. Сканер надає оператору унікальному можливість редагувати отримане тривимірне зображення безпосередньо на сенсорній панелі та керувати друком на 3D-принтері.

0001

002

HDliveSilhouette: ранній розвиток кісток та органів

003

В свою чергу, модель Voluson S8 відкриває нові можливості для обстеження печінки, поєднавши в одному апараті еластографію зсувної хвилі та фіброскан.

004

Siemens представила УЗД-сканер SC2000 Prime, який пропонує інноваційні  технології для забезпечення найкращої якості зображення та новітні підходи до ехокардіологічного обстеження пацієнтів. Acuson SC2000 Prime надає можливість виконувати 2D і 3D трансторакальні (ТТЕ), трансезофагальні (TEE) та внутрішньосерцеві ехокардіологічні обстеження (ICE).

Протоколи сканування eSieScan направляють оператора через клінічну послідовність кроків, які необхідні для ультразвукового обстеження. Завдяки ним забезпечується зменшення кількості натискань клавіш, скорочення часу сканування та отримання точніших результатів. Застосування технології когерентної візуалізації в режимі реального часу (IN Focus) забезпечує динамічне фокусування по всій глибині для отримання підвищеної якості двовимірної та об’ємної візуалізації без додаткового втручання лікаря. TrueFusion покращує візуальну навігацію під час обстеження серцево-судинної системи для визначення тактики оперативного втручання при реконструктивних операціях на клапанах серця.

005

006

Багато компаній та виробників представили портативні (кишенькові) ультразвукові прилади та датчики з WI-FI підключенням до планшета чи мобільного пристрою з попередньо встановленим ПЗ. Вони створені для лікарів загальної практики та швидкої медичної допомоги, акушер-гінекологів, анестезіолів і травматологів, ветеринарів, спеціалістів, які надають первинну медико-санітарну допомогу в місцях, де немає можливості застосовувати стаціонарну систему.

Дізнайтеся більше на офіційному сайті виставки Arab Health:

https://www.arabhealthonline.com/en/Home.html