Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

MEDICA messe Dusseldorf 2017 – звіт від компанії RH

29.11.2017 "Новини"


Команда RH взяла участь у найбільшій події континенту в медичній індустрії  – MEDICA messe Dusseldorf 2017.

 image9

Виробники обладнання, спеціалісти у сфері організації охорони здоров’я, лікарі та інженери, разом більш ніж 125000 учасників з 60 країн та 5100 стендів. 

image7

Супутніми виставками є REHAMED (засоби догляду та реабілітації) та COMPAMED (компоненти та деталі для медичного обладнання). Активно розвивається академічна наукова частина виставки,  зокрема конференції MEDICA Academy та MEDICA LABMED FORUM, головною темою яких було попередження поширення інфекційних захворювань, MEDICA MEDICINE + SPORTS CONFERENCE – спортивна та превентивна медицина, DiMiMED  – військова медицина та медицина катастроф.

Великим був MEDICA HEALTH IT FORUM, присвячений цифровим інформаційним технологіям, які все більше проникають у щоденну медичну допомогу. Легкість у користуванні, економічна доцільність сучасного медичного програмного забезпечення, широке використання мобільних телефонів та планшетів, швидкий доступ до всієї інформації вже біля пацієнта, мініатюризація пристроїв та більша акцентуація на програмному, а не апаратному забезпеченні (чого лише вартує повноцінний УЗ сканер у вигляді датчика та мобільного телефона) – ось основні тенденції IT форуму.

Але перейдемо до нашої актуальної теми – огляду стендів виробників ультразвукового обладнання.

TOSHIBA

 image22

Один із законодавців моди і безперечний технологічний лідер у галузі ультразвуку, японська корпорація TOSHIBA, чий медичний бізнес нещодавно був куплений CANON, презентувала два нових апарати: Aplio 600 та Viamo C100.

Aplio 600  – ультразвуковий сканер преміум класу, який позиціонується в лінійці Aplio більше як OB/GYN машина для акушерів та гінекологів, між старою і добре нам відомою 500 моделлю та нещодавно презентованою 700. І так, Aplio 300400500 продовжують випускатися, лінійка Aplio тепер широка, як ніколи.

Aplio 600 озброєна такими опціями, як: Precision+, Aplipure+, Differential THI, SMI (SMI Smart Sensor 3D), ADF, Luminance, еластографією зсувної хвилі (можлива на конвексних, лінійних, ендокавітальних датчиках) та компресійною, Smart Fusion, Beam.

На мою думку це, ймовірно, один з самих цікавих апаратів за співвідношенням ціна/якість в найближчому майбутньому  в лінійці Aplio. Спостерігаємо!

image23

 image1

Функціонал еластографії у дослідженні печінки також розширено опцією визначенням ступеню стеатогепатозу  CAP – Controlled Attenuation Parameter.

Давно очікуване оновлення і у серії Viamo – C100. Тепер апарат починає свою роботу всього за 8 секунд та може працювати від вбудованої батареї до 2 годин. Традиційно сильне сірошкальне зображення, технології компаундного сканування, панорамної реконструкції та режим Twin View (В-картинка та кольоровий доплер), QuickScan, Auto Doppler Trace, AutoIMT, опція покращення візуалізації голки при інвазивних процедурах.

image14

image16image11image17

GENERAL ELECTRIC знову не приймає участь в MEDICA. Шкода, так як у GE завжди є що показати. До речі, в розмовах з багатьма активними учасниками виставки відчувається перенос акцентів на іншу подію медичної індустрії, яка набуває все більшої популярності на континенті  – Arab Health. Будемо тримати вас в курсі :).

PHILIPS

Голандці цього року повністю змінили дизайн павільйону та привезли новий, дуже цікавий продукт. Продукт, який мене найбільше вразив на MEDICA. Новий Philips Lumify відтепер виходить на всі ринки, а не лише США. Якщо раніше ця портативна система складалася з датчику та планшету, то тепер це тільки датчик! Легкий датчик, який підключається через звичайний кабель USB до будь-якого планшету чи телефону, із живленням через USB! Випускається у вигляді конвексного, лінійного чи секторного (фазової решітки). Інтуїтивний інтерфейс, абсолютна відсутність будь якої латентності (гальмування зображення, що притаманно аналогам з безпровідним інтерфейсом WiFi), неймовірна, як для такого класу, роздільна здатність, можливість роботи в режимі кольорового доплеру! Що сказати, must have пристрій для всіх спеціалістів, які мають потребу проводити ультразвукове сканування на виїзді, біля ліжка пацієнта, в транспорті та при інших невідкладних ситуаціях. Неймовірний прогрес у технологіях!

image20

image10

 

https://youtu.be/HRLHtnza2jM 

Innosight

Схожий продукт трохи більшого розміру у форм факторі планшету. Звичайно, тут краща якість зображення та більший функціонал.

image8image6image5

TrueVue и GlassVue

Для лінійок Epiq та Affinity Philips презентував нові технології реалістичного рендерінгу в режимі об’ємного сканування в акушерстві, аналог вже відомих нам  HDLive та Silhouette від GE.

image2

image19

HITACHI ALOKA  цього року, на відміну від попереднього, були відсутніми на MEDICA. Чекаємо Arab Health та ESR!

SAMSUNG

Корейський концерн дещо оновив свого флагмана для загальних досліджень RS80 – випустив його фейсліфт RS85. Новий дизайн, покращене зображення, опція S-Fusion по замовчуванню, підтримка еластографії зсувної хвилі на конвексному датчику. Еволюційні зміни і так прекрасної машини.

image4

Ще один новий апарат середнього класу – HS40 з 21.5 дюймовим монітором. Весь набір технологій для акушерства та гінекології  від Samsung: Realistic Vue, 3D XI, 5D NT, 5D Follicle, оригінальна опція переносу зображення плоду на смартфон пацієнтки Hello Mum, S-Harmonic, ClearVision. Якісно, повноцінно і дешевше за флагманів.

image15

image3

MINDRAY

image13

Як ми і прогнозували у минулорічному огляді, цьогоріч китайська компанія презентувала еластографію зсувної хвилі на конвексному датчику для свого флагмана – Resona 7 і, [сюрприз!] доповнила її режимом контролю за якістю зсувних хвиль.

Повністю новий апарат – DC80, який позиціонується між DC8 та Resona. Апарат, зовнішній вигляд якого ще повністю не сформований, як і не визначено ринки, на яких він планується продаватися. На виставці показано один з ймовірних варіантів дизайну.

image21

Добре відомий M7 оновився до рівня Premium та отримав підтримку монокристальних датчиків.

ESAOTE

Після минулорічної експозиції, яка відверто не вразила, італійський виробник не приймав участь у виставці цього року. Можливо наступного року буде щось цікаве? Чекаємо з нетерпінням!

SONOSCAPE

Ще один виробник з піднебесної імперії  – SONOSCAPE, який минулого року показав лише демонстраційний зразок P50, що не можна було протестувати, цьогоріч виставив повноцінний  робочий апарат. Флагман компанії з сучасним дизайном та опцією 4D візуалізації, аналогічною Silhouette від GE, став справді приємною несподіванкою! Представник компанії порівнює апарат із рівнем GE Logiq P9. На мою ж думку, після тесту, притаманна всій лінійці Sonoscape зерниста структура зображення залишилась і на флагмані, хоча покращення відчутне. Є ще над чим працювати.

image18

image12

CHISON

Добре вже нам знайомий китайський виробник апаратів з хорошим співвідношенням ціна/якість  показав новий портативний сканер Sonobook 9. Класичний формат laptop, перевірена ергономіка, робота від батареї, новий рівень, як для CHISON, роздільної здатності та чутливості доплера. Апарат може бути дуже цікавим за умов правильного цінового позиціонування виробником.

image24