Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

Компанія RH на виставці “Охорона здоров’я”

17.10.2017 "Новини"


3-5 жовтня 2017 року у Києві відбувся масштабний медичний захід – 26-а Міжнародна медична виставка “Охорона здоров’я”. Щорічно виставка приймає більше 300 учасників – провідних виробників та дистриб’юторів медичного обладнання, послуг, медикаментів та інших медичних виробів.

IMG_6957

Компанія RH щорічно бере участь, представляючи нове та відновлене обладнання для ультразвукової діагностики.

Гості стенду RH мали можливість отримати консультацію наших експертів, а також оцінити апарати в роботі. Ознайомитись більш детально з можливостями ультразвукових апаратів можна за допомогою каталогу обладнання компанії RH або звернутися до наших спеціалістів.

IMG_6999

Були представлені апарати експертного класу, а саме GE (General Electric) Voluson E8 Expert (HD Live), Siemens Acuson S2000, Samsung Medison Accuvix А30, Toshiba Aplio MX, GE Logiq E.

Цього року ми провели масштабний розіграш ексклюзивної медичної кушетки для ультразвукових досліджень на виставці “Охорона здоров’я”. Наші гості отримали можливість взяти участь та отримати цінний приз прямо на стенді RH. Ми вітаємо переможця та раді нашому співробітництву!

IMG_7100

photo_2017-10-11_18-24-47

Ми вдячні організаторам виставки за гідний рівень проведення заходу. Ми, команда RH, неймовірно раді зустрічі з відвідувачами виставки та можливості обміну досвідом. З нетерпінням чекаємо нових зустрічей!