Ім'я

Телефон

Ваш список бажань

Ваш список бажань пустий

Авторизуйтесь aбо зареєструйтесь щоб додавати товари в список бажань

Увійти Реєстрація

  1. Головна
  2.   /  
  3. Новини
  4.   /  
  5. Щорічний огляд Medica 2017

Щорічний огляд Medica 2017

2016-12-07

 

Огляд починаємо з УЗД сканерів Toshiba

Як ми прогнозували, в минулорічному огляді Медіка 2016, Тoshiba в 2017 повинна оновити лінійку Aplio. наші прогнози були вірними. Так і сталося. Повністю нова, brand new лінійка Aplio i700, і i800, i900. Новий формувач променя (beamformer) і архітектура iBeam покращує і без того найсильнішу в класі преміум ультразвуку лінійку 300/400/500. Повністю новий дизайн консолі, менші розміри забезпечують хорошу ергономіку. Лінійка 700/800/900 позиціонується над попередніми 300/400/500, які також продовжують випускатися.

Добре відомі технології FlyThrough, SMI, Luminance тепер працюють ще краще. SMI (аналог технології B-flow від General Electric) нового покоління з покращеною чутливістю та роздільною здатністю та більшою частотою кадрів – одна з найбільших переваг Aplio. Еластографія зсувної хвилі тепер працює в режимі реального часу, в тому числі на внутрішньопорожнинних датчиках. Лінійка 700/800/900 підтримує всі попередні датчики Aplio, але повністю розкривається з новими широкосмуговими монокристальними та матричними датчиками. Новий beamformer з матричними датчиками працює лише на 800/900, а 700 їх не підримує. Вперше у японського виробника з’явився лінійний датчик із частотою 24 МГц для поверхневих структур. Апарат і900 виходить на заміну добре відомій Artida: це кардіологічна машина найвищого рівня, яка має підтримку нових 4D внутрішньостравохідного та 4D кардіологічного датчика. УЗД сканер i800 є у двох варіантах – GI (general imaging) та WHC (woman health care), i700 загальна радіологічна машина. Цінова політика щодо попередньої лінійки 300/400/500 залишається стабільною, з прогнозованим зниженням в наступному року. Власникам 500 є сенс робити upgrade лише на 800/900. Лінійка Xario 100/200 продовжує випускатися. Artida та Nemio знімаються з виробництва. Єдиним мінусом нових 700/800/900 можна вважати ціну.

Щорічний огляд Medica 2017, фото

Щорічний огляд Medica 2017, фото

GE

Вперше за багато років корпорація General Electric не була представлена на виставці. Ну що ж, почекаємо весняного європейського товариства радіологів ESR у Відні.

Samsung

Поряд з добре відомими WS80, RS80, H60 корейці представили два нові апарати: HS70 with Prime – загальна радіологічна машина з підтримкою еластографії зсувної хвилі S-Shearwave для визначення жорсткості печінки і поверхневих органів (конвексний та лінійні датчики), покращеною технологією роботи з контрастними речовинами CEUS+, фірмовою технологією Samsung 5D CNS для автоматизованого вимірювання розмірів мозку плода та покращенням візуалізації голки при інтервенційних процедурах NeedleMate+. Мені сподобалась просторова та контрастна роздільна здатність та традиційна класична сірошкальна картина в кращих традиціях.

Щорічний огляд Medica 2017, фото

Відверто розчарував. Італійська компанія представила свою нову топову машину – MyLab Eight. Апарат, який позиціонується в hi-end сегменті, абсолютно не вразив ні структурою картинки, ні особливими опціями. Можливо, програмне забезпечення виставкового варіанту ще надто сире і буде удосконалюватись. Поки рекомендувати його важко. Почекаємо і обов’язково оцінимо ще раз.

 

 

Щорічний огляд Medica 2017, фото

Philips

Один із найбільших стендів, де завжди було багато відвідувачів. Представлена традиційна, вже добре відома лінійка ClearView, Affinity та Epiq.

Mindray

Китайська корпорація представила кілька нових апаратів.

DC40 як заміну DC-N3. Апарат середнього рівня з вбудованою батареєю, 10’’ сенсорним екраном, автоматичними акушерськими вимірюваннями, режимом 4д реконструкції з віртуальним джерелом світла.

Щорічний огляд Medica 2017, фото

DC60 приходить на заміну DC-T6. Функціонал, аналогічний DC40, з деяким покращенням зображення.

Щорічний огляд Medica 2017, фото

 

 

Resona 7. Апарат, анонсований минулого року, який показували лише в демо режимі, цьогоріч вдалося спробувати в роботі. Mindray виходить в сегмент преміум ультразвуку і починає конкурувати на полі Aplio від Toshiba та S series Siemens. Якісна сіра шкала, чутливий доплер, особливий векторний кольоровий доплер V Flow, еластографія зсувної хвилі (зараз на лінійному датчику, наступного року також і на конвексному) – серйозна заявка китайського лідера.

Щорічний огляд Medica 2017, фото

Щорічний огляд Medica 2017, фото

Chison

Відкриття для мене. Значний ривок вперед китайського виробника. Якщо раніше не було вартих уваги апаратів, то зараз все кардинально змінилося. Представлена нова  лінійка компактних Qbit5, Qbit7, Qbit9, портативний апарат Sonobook. Звичайно, це не преміум бренд, але співвідношення ціна/якість надзвичайно хороше.

Qbit5 – апарат початкового рівня з пристойною сірошкальною картинкою та чутливим кольоровим доплером. Кардіологічні дослідження – не найсильніша сторона цього апарата, але в якості загальної радіологічної машини початкового рівня буде бестселлером, на мою думку.

Щорічний огляд Medica 2017, фото

QBit7 має покращене сірошкальне зображення та можливість роботи із 4D конвексним датчиком, виконує об’ємну реконструкцію з рухомим джерелом світла Virtual HD.

QBit9 – флагман лінійки з можливістю компресійної еластографії.

Приємно вразив новий портативний апарат EBit60. Висока чутливість доплера, хороша роздільна здатність сірошкальної картинки, абсолютно новий дизайн консолі і датчиків, сучасна ергономіка лінійки ЕBit дозволяє говорити про високий потенціал моделі.

Щорічний огляд Medica 2017, фото Щорічний огляд Medica 2017, фото

Siemens

Провідний німецький виробник медичного обладнання – корпорація Siemens, також не мав офіційного представництва на виставці. Однак, один з дилерів показав добре відомі нам NX3 та NX2. NX3, які можна позиціонувати на рівні Х500-Х600. NX2, в свою чергу, на рівні Х150-Х300. Лінійки S не було, та й  оновлена вона  до рівня TC лише минулого року, тому нічого нового ще не варто очікувати.

Щорічний огляд Medica 2017, фото

Alpinion

Корейський виробник представив новий E-Сube11. Нова апаратна платформа на базі швидкого процесору Intel i7, з підтримкою монокристальних високощільних датчиків Crystal Signature (в тому числі перший в світі монокристальний 4D конвексний датчик SVC1-6H), які завжди були сильною стороною Alpinion. Технологія Live HQ дозволяє отримати об’ємний рендеринг акушерських зображень з реалістичними відтінками і віртуальним джерелом світла.

Щорічний огляд Medica 2017, фото

Замовити товар

Уточнити ціну


Дякуємо за замовлення!

Наш менеджер відповість на Ваш запит найближчим часом.

Дякуємо!

Тема новин для підписки була змінена.

Повідомлення!

Виберіть тему для новин.

Повідомлення!

Невірний email або код.

Дякуємо за підписку!

Щотижня ми будемо ділитись з Вами актуальними новинами, медичними дослідженнями, порадами експертів і анонсами подій.

Підписуйтесь на нашу розсилку!
Дізнавайтесь про головне першими!👆

Ми ділимося актуальними новиними, науковими дослідженнями та спеціальними пропозиціями.

Дякуємо!

Наш менеджер відповість на Ваш запит найближчим часом.

Дякуємо за коментар!!

Ваш відгук дуже важливий для нас!