Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

Огляд виставки Medica 2015

14.12.2015 "Новини"


Огляд виставки Medica 2015 - Малюнок1 З 16 по 19 листопада в Дюссельдорфі відбулась щорічна медична торгівельна виставка MEDICA. Більше 130 000 відвідувачів зі 120 країн приїхали у місто на Рейні. 

З 16 по 19 листопада в Дюссельдорфі відбулась щорічна медична торгівельна виставка MEDICA. Більше 130 000 відвідувачів зі 120 країн приїхали у місто на Рейні. Як висловився директор Messe Düsseldorf GmbH Йоахіма Шафера: “Зважаючи на те, що 50% відвідувачів приїхали з-за кордону, Medica була і є топовою подією для прийняття рішень, не зважаючи на кордони”.

Огляд виставки Medica 2015 - Малюнок2

General Electric. Американський виробник традиційно представив найбільшу кількість нових моделей. Як не дивно, цього року на стенді не було найкращої моделі GE для акушерства та гінекології Voluson E10, представленої минулого року. За словами представників GE, це було зроблено для підкреслення важливості повністю нової моделі Voluson Е8 RSA.

Огляд виставки Medica 2015 - Малюнок3

Відтепер, технології Е10 HDLive Silhouette, HDLive Flow, які так вразили нас минулоріч, доступні і на Е8 RSA. Е8 RSA базується на системній архітектурі Radiance від Е10, що спирається більше на програмну, ніж апаратну обробку даних, забезпечуючи більшу контрастну роздільну здатність і частоту кадрів. Перевагою Е10 над Е8 є можливість роботи з об’ємними матричними датчиками.

Огляд виставки Medica 2015 - Малюнок4

В кардіоваскулярній лінійці також новинки: Vivid S60, S70, E90, E95. Всі апарати базуються на архітектурі cSound, яка акцентує на програмній, а не на апаратній обробці даних, забезпечуючи кращу якість зображення в ближньому полі та сильнішу диференціацію латеральної стінки, більшу проникаючу здатність і однорідність.Одним з прикладів ефективності cSound є опція Adaptive Contrast Enhancement (ACE).

Огляд виставки Medica 2015 - Малюнок5

S70 підтримує 4D ТЕЕ трансезофагеальні датчики, E95 – трансторакальні 4D і 4D ТЕЕ датчики. Флагман лінійки Vivid – Е95 обладнана OLED монітором, що значно підвищує глибину чорного кольору і контраст монітору.

Огляд виставки Medica 2015 - Малюнок6

S70 і E95 мають функції кількісної оцінки скоротливості за технологією speckle tracking під час стрес ехографії AFI Stress.

Огляд виставки Medica 2015 - Малюнок7

До речі: відтепер легендарна HDLive є не лише у лінійки Voluson.

 Огляд виставки Medica 2015 - Малюнок8

Siemens. Провідний німецький виробник представив оновлену лінійку моделей S серії HELX™ Evolution with Touch Control.

Огляд виставки Medica 2015 - Малюнок9

Сенсорна панель діагоналлю 12.1 дюйми дозволила зменшити кількість фізичних кнопок та покращити ергономіку. Siemens каже про покращення якості зображення при використанні HD датчиків, у порівнянні з попередньої лінійкою HELIX. Проте, при тестуванні на стенді, покращення нам (RH) видалось примарним. Із нововведень цікавим є поява розрахунку індексу Strain ratio при викориcтанні компресійної еластографії eSie Touch та режим двовіконного зображення (сірошкальне вікно та власне вікно із еластограмою) при еластографії зсувної хвилі Virtual Touch IQ.

Огляд виставки Medica 2015 - Малюнок10

Спрощено роботу програмного пакету для поєднання ультразвукового зображення із даними МРТ та КТ за технологією eSie Fusion. Абсолютною новинкою стала Acuson NX3.

Огляд виставки Medica 2015 - Малюнок11

Апарат обіцяє чудове співвідношення ціна/якість, підтримку датчиків із частотою до 16МГц та внутрішньопорожнинний датчик із кутом 220 градусів. На нашу думку, за якістю зображення апарат можна позиціонувати в модельному ряді між Х300 та Х600.

 

Огляд виставки Medica 2015 - Малюнок12

Ще одна нова портативна модель – Acuson P500. Апарат створений для діагностики невідкладних станів та загальних досліджень.

Mindray

Яскрава презентація у традиціях провідних автосалонів світу; свіжа та інтригуюча.

Огляд виставки Medica 2015 - Малюнок13

Перша в історії преміум модель китайського виробництва Resona 7. Найновіша розробка корпорації Mindray на основі технології ZST+ ZONE Sonography Technology полягає у переході зі звичайного формувача променя (beamformer) до зональної технології формування зображення і розширеної поканальної цифрової обробки. За ствердженням представників Mindray, це дає змогу відмовитись від необхідності вибирати зону фокусування, врахувати акустичні властивості різних тканин з автоматичною корекцією швидкості проходження хвилі.

Огляд виставки Medica 2015 - Малюнок14

Ергономіка від Mindray – це використання жестів на сенсорній 12-тидюймовій панелі, 6 ступенів свободи у переміщенні 21 дюймового LED монітора, вбудований нагрівач гелю. Поки що апробувати апарат у роботі на стенді не було можливості, проте обіцяють, що навесні у Відні на ESR це стане можливо. З клінічного боку багатообіцяючою може виявитись оригінальна технологія Vector Flow, яка є кольоровою векторною візуалізацією сили і напряму руху частинок. Частота кадрів більше 300/сек; яскраве і точне, кутонезалежне відображення складних гемодинамічних проблем стане корисним інструментом у судинних дослідженнях.

 Огляд виставки Medica 2015 - Малюнок15

Toshiba

Еластографія зсувної хвилі, Smart 3D. Японський виробник продемонстрував вже добре відому лінійку Aplio 300, 400, 500, Xario 100, 200. Відвідувачі могли ще раз переконатися в еталонній якості ультразвукової візуалізації. Беззаперечно, Toshiba наразі є одним з лідерів ринку. З новинок: удосконалення роботи еластографії зсувної хвилі (підвищення точності вимірювання, повторюваності результатів, поява режиму одночасного зображення режимів швидкості і поширення хвилі), режим Smart 3D на Aplio, який дозволяє швидко і легко провести 3-вимірну реконструкцію в режимі кольорового доплеру. З нетерпінням чекаємо оновлення лінійки. Можливо, вже наступного року!

Samsung

Після поглинання Medison, яка була традиційно сильною у акушерстві та гінекології, Samsung активно розвиває цей напрям. Цього року у Дюссельдорфі були представлені нові технології для апарату WS80A with Elite. 5D Heart Color одночасно генерує 9 стандартних зрізів серця плода з візуалізацією кровотоку в одному часовому проміжку за допомогою STIC.

 

Огляд виставки Medica 2015 - Малюнок16

5D Limb Volume – автоматичний розрахунок об’єму плеча або стегна плода для точної оцінки його ваги та нутрітивного статусу. 5D CNS+ забезпечує аксіальні, сагітальні і корональні зрізи мозку плоду в 9 площинах з автоматичним проведенням біометричних вимірів відповідно до рекомендацій ISOUG.

Огляд виставки Medica 2015 - Малюнок17

Crystal Vue – нова технологія об’ємного рендерингу для більш ефективної оцінки внутрішніх та зовнішніх структур плоду.

https://www.youtube.com/watch?v=n8q3hR48jgk

Alpinion представив нову портативну модель E-Cube i7 із цікавими ергономічними рішеннями. Оригінальний підхід до профілактики тунельного синдрому при тривалій роботі полягає у інтеграції висувної підставки для рук. Корейський виробник обіцяє на 15% менше болю в кисті лікаря. Портативний апарат комплектується монокристальними датчиками з частотою до 17МГц та підтримує технологію покращення візуалізації голки при інтервенційних процедурах Needle Vision Plus.

Огляд виставки Medica 2015 - Малюнок18