Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

Компанія RH на Ювілейній 25-ій Міжнародній медичній виставці “Охорона здоров’я”

18.10.2016 "Новини"


З 4 по  6  жовтня 2016 року в Києві відбулася 25-а Міжнародна медична виставка “Охорона здоров’я”. Щороку виставка збирає більше 350 провідних виробників і дистриб’юторів медичного обладнання України та зарубіжжя.

IMG_8660

2

Ось вже 25 років цей захід сприяє розширенню ринку медичного устаткування і зміцненню партнерських зв’язків між компаніями-лідерами медичної галузі і фахівцями ультразвукової сфери, а також сприяє впровадженню іноваційних технологій до медичних закладів країни.

IMG_8669

1

На виставці компанія RH представила обладнання експертного класу, а саме  ультразвукові апарати Siemens Acuson S2000, GE Voluson E8, Toshiba Aplio 300 і Toshiba Aplio XG. У відвідувачів була можливість дізнатися більше про можливості техніки і  оцінити апарати в  роботі. Ознайомитися детальніше із можливостями ультразвукових апаратів можна за допомогою каталога устаткування компанії RH або звернутися до наших спеціалістів.

IMG_8884

4

Мы благодарны организаторам выставки за высокий уровень проведения мероприятия. Команда RH  чрезвычайно рада встрече с посетителями выставки и возможности обменяться опытом в данной сфере. Ждём новых встреч!

3