Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

Єдина стаття, яка дозволить Вам вибрати кращий УЗ-апарат для судинних досліджень!

★ ★ ★ ★ ★

06.10.2018 "Статті"


Жоден із преміальних брендів, що продають медичне обладнання, не має явної переваги на ринку судинних ультразвукових сканерів. В цілому, у них дивовижна якість 2D-зображення (глибоке проникнення, детальне розширення і чутливість), які допомагають діагностувати складні клінічні випадки.

Нижче ми перерахуємо наші рекомендації систем, для тих, кому основним пріоритетом є судинні розрахунки. Дані апараті найкращі представники в співвідношенні ціна-якість.

  1. Ультразвуковий апарат від Siemens:

Що стосується Siemens, то кращі судинні ультразвукові сканери відносяться до сімейства Acuson. Головний представник: ACUSON SC2000.

Він підтримує PW імпульсно-хвильовий, CW постійно-хвильовий, енергетичний, кольоровий доплер, що дає можливість досліджувати як великі (аорта, порожнисті вени, портальна вена), так і більш дрібні (нирковий, печінковий кровотік, судини селезінки і судинні анастомози в черевної порожнини) судини, а також периферичний кровообіг.

У комплектацію апарату входить лінійний датчик 9L4, який створений спеціально для дослідження сонних артерій, периферичних артерій і вен. А олівцевий датчик Aux CW забезпечує 3D реконструкцію судин в допплеровском режимі.

У функціонал ACUSON SС2000 входять технології та режими, серед яких пакет автоматичних судинних розрахунків, за допомогою якого можна обчислити Vmax, Vmin (m / s), TAMX, TAMn (m / s), Peak Systolic, End Diastolic Velocity, PI, RI, відсоток діаметра і області стенозу.

Технологія Clarify Vascular Enhancement (VE) в реальному часі використовує інформацію про потік доплера для зниження рівня шуму всередині макро- і мікросудинних структур, забезпечуючи більш чітке визначення стінки судини з поліпшеними межами тканини.

  1. Ультразвукові апарати від GE:

Представники GE для судинних розрахунків – це Logiq E і Logiq E9.

Logiq E

Це портативний апарат з можливостями імпульсно-хвильового, енергетичного доплера, режимом КДК, автоматичною оптимізацією і обрахуванням доплерівського спектра з можливістю вибору відображуваних параметрів, проведення катетеризації.

Logiq Е доступне вичеслення більше 10 параметрів кровотоку в режимі реального часу. Усі лінійні датчики підтримують функцію дослідження периферичних судин, а конвексні – абдомінальних, ниркових і великих судин.

Сучасна технологія High-Res PDI дає можливість візуалізації кровотоку в областях неоваскуляризації. А функція AUTO-IMT – автоматично обчислює товщину комплексу інтима-медіа.

Logiq E9

Головною особливістю даної моделі є наявність інноваційної технології B-Flow. Це не доплерівське сканування, для відображення істинної гемодинаміки, забезпечує пряму візуалізацію кровотоку без обмежень доплера (небажаних сигналів від навколишніх тканин).

Функція Auto-IMT (Intima Media Thickness) забезпечує вимірювання товщини комплексу інтима-медіа, щоб зменшити час дослідження при оцінці товщини сонної артерії.

Режим кодованої контрастної гармоніки надає можливість дослідження судин при введенні в них контрастної речовини. Logiq E9 доступна також 3D реконструкція судин для режиму енергетичного доплера і колірного доплерівського картування. А з технологією XDClear можна обстежити навіть пацієнтів із зайвою вагою, маючи доступ до судин без перешкод.

  1. Ультразвукові апарати від Canon Medical (колишній Toshiba):

Кращі сканери для судинних досліджень від цього бренду – це Aplio МХ і Aplio 500.

ЧИ ПРАВИЛЬНО ВИ ДОГЛЯДАЄТЕ ЗА УЗ-АПАРАТОМ?


Завантажте посібник по догляду прямо зараз

Завантажити PDF

Aplio МХ

Даний сканер може працювати в режимі PW імпульсно-хвильового, тканинного, кольорового і енергетичного доплера.

Слід відмітити технологію ADF, що в режимі колірного доплерівського картування, визначає дрібні судини і зони зі складним кровотоком. Функції: MicroPure визначає кальцинати в стінках судин, Auto-IMT визначає товщину комплексу інтима-медіа.

Aplio MX має автоматизований пакет для судинних розрахунків і підтримує допплер в 3D режимі, що дозволяє реконструювати кровотік в тривимірній структурі органу.

Aplio 500

Це стаціонарний апарат зарекомендував себе як зручний помічник при дослідженнях судин. У його функціонал доступні наступні можливості:

  • Fly Thru дозволяє віртуально пересуватися всередині судин, проток і порожнин;
  • ADF технологія, підвищеної якості, в режимі колірного доплерівського картування, визначає дрібні судини і зони зі складним кровотоком;
  • VRI – візуалізація тканин з розпізнаванням судин (васкуляризація і перфузія);
  • Micro Flow Imaging – деталізоване зображення мікрокровотоку.

Також в наявності розрахунки індексу васкуляризації, Auto-IMT. А датчик 1204BT надає можливість детального дослідження периферичних судин.

Підсумки:

Описані вище апарати представники експертного класу в доступному ціновому діапазоні. Хто цінує якість зображення і деталізацію можуть вибрати апарати – Aplio МХ і Logiq E9. Якщо Вам необхідний широкий вибір функцій і технологій, то для цієї мети підійдуть апарати: Aplio 500 і ACUSON SС2000.

На даний момент на ринку УЗ-обладнання з’явилися більш нові моделі Toshiba i800 і i900, Siemens ACUSON Sequoia для судинних досліджень, але поки не всі приватні медичні центри можуть собі їх дозволити.

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли якісь запитання. Ми можемо допомогти вам з вибором устаткування, яке підійде під всі ваші критерії і та бюджет.

14.10.2019

Вікторія

★ ★ ★ ★ ★

Написати відгук