Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK

Єдина стаття, яка дозволить Вам вибрати кращий УЗ-апарат для судинних досліджень!

06.10.2018 "Статті"


Жоден із преміальних брендів, що продають медичне обладнання, не має явної переваги на ринку судинних ультразвукових сканерів. В цілому, у них дивовижна якість 2D-зображення (глибоке проникнення, детальне розширення і чутливість), які допомагають діагностувати складні клінічні випадки.

Нижче ми перерахуємо наші рекомендації систем, для тих, кому основним пріоритетом є судинні розрахунки.

  1. Ультразвуковий апарат від Siemens:

Що стосується Siemens, то кращі судинні ультразвукові сканери відносяться до сімейства Acuson. Головний представник: ACUSON SC2000 з активацією автоматичного вимірювання (4D, кольоровий доплерівський, спектральний доплерівський, тонкий об’ємний УЗ-зріз або 2D, М-режим)

У його функціонал входять протоколи eSieScan™, що включають технологію візуалізації IN Focus, яка забезпечує фокусування на кожному пікселі на кожній глибині для кращого просторового розширення, чіткого визначення меж та візуалізації кровотоку без шкоди для частоти кадрів.

eSie PISA ™, для дослідження кровотоку, забезпечує можливість напівавтоматичної оцінки PISA на основі кольорового доплера в 4D. Дана методика дозволяє за кілька секунд виміряти площу регургітаціонного отвору (EROA), допомагаючи швидше поставити точний діагноз.

Auto Volume Left Ventricular Analysis Package автоматизує процедури вол’юметричного аналізу функцій лівого шлуночка, в тому числі розрахунок фракції викиду, шляхом автоматичного визначення його обсягу.

  1. Ультразвукові апарати від GE:

Представники GE для судинних розрахунків – це Logiq E і Logiq E9.

Logiq E

Портативний пристрій з потужним функціоналом. Для даної системи характерні режими B-mode, M-mode, імпульсно-хвильовий, енергетичний доплер, режим кольорового допплерівського картування – КДК (CFM), триплексний режим. Він працює на платформі TruScan, що дозволяє отримати зображення відмінної якості і редагувати збережені «сирі» дані.

Logiq Е доступне обрахування більше 10 параметрів кровотоку в режимі реального часу. Апарат, крім загальних обстежень, широко застосовується в флебології, ангіології, анестезіології, урології та акушерстві та гінекології.

Функція розпізнавання голки – допомагає візуалізувати розташування голки під час катетеризації судин.

Logiq E9

Найважливіша деталь для судинних досліджень в даному апараті – це B-Flow. Існує клінічна проблема у використанні ультразвуку для візуалізації кровотоку і зображення гемодинамічного профілю без небажаних сигналів від навколишніх тканин. Цей унікальний режим зображення використовує технології не доплерівського сканування для відображення істинної гемодинаміки і забезпечує пряму візуалізацію кровотоку без обмежень доплера.

Tissue Velocity Doppler (TVD) вимірює сегментну швидкість міокарда в поздовжньому напрямі. Auto-IMT (Intima Media Thickness) допомагає забезпечити вимірювання товщини комплексу інтима-медіа, щоб зменшити час дослідження при оцінці товщини сонної артерії.

Режим кодованої контрастної гармоніки важливе доповнення, при роботі з контрастними речовинами. Доступна також 3D реконструкція для енергетичного доплера і колірного доплерівського картування.

  1. Ультразвукові апарати від Canon Medical (колишній Toshiba):

Кращі сканери для судинних досліджень від цього бренду – це Aplio МХ і Aplio 500.

Aplio МХ

У цьому апараті поєднані висока якість обслуговування і економічність. Він підходить ідеально для загальних досліджень, але включає в себе функції, необхідні для судинних розрахунків.

Серед можливостей даного обладнання можна виділити ADF –  технологію підвищеної якості, що в режимі колірного доплерівського картування, визначає дрібні судини і зони зі складним кровотоком. MicroPure визначає кальцинати в тканинах і стінках судин. Auto-IMT автоматизована система для визначення товщини комплексу інтима-медія.

Aplio MX має комплексний пакет для візуалізації перфузії з боку різних параметрів і підтримує допплер в 3D режимі. Також цій системі доступні дослідження з контрастними речовинами.

Aplio 500

Це стаціонарний апарат, який з’єднав в собі чітку деталізацію і чудову якість зображення. Для судинних досліджень доступні наступні режими:

  • Fly Thru дозволяє віртуально пересуватися всередині судин, проток і порожнин;
  • ADF технологія, підвищеної якості, що в режимі колірного доплерівського картування, визначає дрібні судини і зони зі складним кровотоком;
  • VRI – візуалізація тканин з розпізнаванням судин (васкуляризація та перфузія);
  • Micro Flow Imaging – деталізоване зображення мікрокровотоку.

В наявності такі функції як розрахунок індексу васкуляризації, Auto-IMT – автоматичне вимірювання комплексу інтима-медіа.

Сподіваємося, після прочитання цієї статті, Ви зможете визначиться: які з даних систем відповідають вашим потребам. Кожен із брендів має яскравих і високоякісних представників, так що ви сміливо можете бути впевнені в рівні майбутніх досліджень.

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли якісь запитання. Ми можемо допомогти вам з вибором устаткування, яке підійде під всі ваші критерії і та бюджет.

Написати відгук