Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

ТОП-5 головних критеріїв як обрати потрібний УЗ-апарат без переплат

★ ★ ★ ★ ☆

31.08.2018 "Статті"


Лікар ультразвукової діагностики, зазвичай, обирає обладнання для роботи, керуючись власним досвідом і критеріями, що сформувались на практиці. Сьогодні ми хочемо поділитись із Вами своїми порадами для правильного вибору УЗ-апарата.

Ми не розглядатимемо конкретний бренд, а підкажемо, як вибрати сканер, який ідеально підійде під ваші потреби.

1. Перше, на що слід звернути увагу – ціна. До початку пошуку потрібно визначитись із сумою, яку ви готові витратити на апарат. Коли ми запитуємо покупців про бюджет, то отримуємо наступну реакцію: «Якщо я вам скажу суму, то ви її назвете для продажу». Щоб скоротити зону пошуку оптимального для Вас обладнання, важливо зрозуміти рамки цінового діапазону, тому що гідних варіантів на ринку є сотні. Якщо ви не готові назвати бюджет, хоча б визначіться з рівнем обладнання: початковий, середній або експертний.

2. Портативний апарат чи стаціонарна діагностична система? Часто виникають хибні ствердження на кшталт: «Хочу купити портатив, тому що він дешевше коштує». Навпаки, портативні системи коштують дорожче за рахунок того, що функціональність потужної машини потрібно помістити в ноутбук. Ми зараз говоримо  про бренди, які протягом десятків років існують на ринку. Якщо немає потреби в ургентних виїздах, або ви не працюєте в операційній, краще оберіть стаціонарний сканер.

ЧИ ПРАВИЛЬНО ВИ ДОГЛЯДАЄТЕ ЗА УЗ-АПАРАТОМ?


Завантажте посібник по догляду прямо зараз

Завантажити PDF

P.S. У портативних пристроях менше портів для датчиків, через що вони швидше виходять з ладу.

3. Потрібно чітко визначити: апарат буде працювати з усіма напрямками досліджень чи він необхідний для вузькоспеціалізованих перевірок. Вам необхідно лише те, що знадобиться в роботі. З іншого боку, якщо ви кардіолог, то машина повинна підтримувати CW постійно-хвильовий доплер, Stress Echo, Strain. Акушерам в нагоді стануть 4D Real Time і HDlive. Логіка зрозуміла.

P.S. Обов’язково зверніть увагу на функції, які покращують зображення, підвищують його чіткість, зменшують зернистість – це буде додатковим бонусом.

4. Документи так само важливі, як і ціна питання. В липні 2017 року були прийняті зміни в законодавстві України щодо ввозу медичної техніки. З ними можна ознайомитись в законі «Про затвердження Технічного регламенту щодо медичних виробів». В ньому вказаний перелік необхідної документації. Перевірте, які документи вам надають разом з обладнанням.

5. Обслуговування та ремонт – фактори, які зазвичай недооцінюють. Мало купити УЗД-сканер, потрібно щоб він себе окупив та приніс прибуток клініці без наднормових витрат. Тому ми завжди радимо обладнання, яке не лише хороше по якості, але і й недороге в обслуговуванні. Ціна комплектуючих і датчиків в різних моделях відрізняється. Лише добре знаючи ринок, можна підібрати не дуже витратний для себе варіант. В ідеалі, машина повинна пропрацювати в стандартній конфігурації 3-5 років, після чого забезпечити можливість апгрейда.

Також компанії які не бояться продавати свій товар – публічні, у них велика кількість передплатників в соціальних мережах.

Наші соц. мережі:
На сторінці Facebook більше 3000 вподобань і більше 4000 учасників в групі в Facebook.
На сторінці в Instagram більше 3000 підписників.

Оцініть, будь ласка, статтю:

19.01.2021

бойко

★ ☆ ☆ ☆ ☆

загальні фрази, дуже хотілось побачити якісь конкреетні дані про частоти, види та назви датчиків

Написати відгук