Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

Як купити GE Voluson E10 і заощадити 50 000 $?

★ ★ ★ ★ ☆

04.08.2021 "Статті"


Вибір УЗД апарату дуже схожий з вибором автомобіля: клієнтові доведеться знайти оптимальний варіант, спираючись на безліч ключових критеріїв.

У цій статті ми розкриємо декілька хитрих порад при виборі УЗ-сканера і, сподіваємося, це допоможе вам здійснити свою мрію і вибрати кращий апарат для діагностики, не віддавши за нього всі гроші світу.

Як вас змушують переплачувати

Конкуренція на ринку медобладнання висока, а різниця між цінами на б/в і нове устаткування може досягати десятків тисяч доларів. Тому, у деяких компаній в гру вступають все методи, щоб переконати вас в покупці.

З цієї причини співробітники нашої компанії часто чують безліч упереджень:

 • б/в – це металобрухт
 • б/в продають з-під прилавка
 • б/в збирають в гаражах

У зв’язку з цим, у клієнтів складається враження, що УЗД обладнання, яке було у вжитку  – це щось погане і в купувати його соромно.

Але наша компанія займається продажем УЗ-апаратів більше 13 років, і з висоти власного досвіду, ми радимо робити вибір обладнання беземоційно, грунтуючись тільки на цифрах, рентабельності та відгуках.

У чому основні відмінності б/в і нового УЗД апарату

 • Перша і основна відмінність – це ціна.

Ціна на новий Voluson E10 стартує з цифри 120 000$ і закінчується 200 000$. Давайте порахуємо його рентабельність і окупність:

При завантаженні 25 пацієнтів в день (що в принципі максимум на такий апарат) і ціною дослідження 40$ (що теж вище середнього), то в день апарат принесе прибуток 1 000$. У році близько 264 робочих днів, а це значить, що дохідна частина по апарату – 264 000$, за умови повного його завантаження. Далі віднімемо 15% пацієнтів, що “не дійшли”, відпусток лікарів і у нас виходить сума в 224 400$.

У кожного медичного центру є ще своя витратна частина, яка далі віднімається від доходу. На базі нашої клініки, ми підставили власні дані і отримали наступні цифри:

Як купити GE Voluson - Малюнок1

Ось і вийшла приблизна бізнес модель вашого УЗД кабінету: при купівлі обладнання за 120 000 $ окупність бізнесу настає через 2,23 року. При цьому, два роки ви не заробляєте.

Бізнес-модель з б/в Voluson E10 вартістю 80 000 $:

Як купити GE Voluson - Малюнок2

У той же час при покупці б/в Voluson E10 термін окупності наступає через 1.5 року. А гроші ви отримуєте вже на наступний рік.

Як купити GE Voluson - Малюнок3

А як же ризики з обслуговування та амортизації скажете ви? На б/в обладнання, компанії, що поважають себе, завжди нададуть від 12 до 18 місяців гарантії, що для покупця означає автоматичну відсутність ризиків.

Людина, яка купує б/в або refurbished устаткування, явно виграє у висококонкурентній боротьбі.

Поради при купівлі б/в УЗД обладнання

З цифрами розібралися, тепер потрібно розібратися як же ж купити б/в і не переживати? Гроші то все одно не маленькі.

 1. Дізнаємося за опції. У чому краса покупки б/в обладнання, так це в тому, що повний пакет опцій як плюшка – вже може бути встановлений. Чому верхня межа нового Voluson E10 200 000$? Тому що за кожну опцію потрібно доплатити. Наприклад, багато хто купує Voluson E10 заради опції Radiantflow, вартість якої 17 000$. В б/в вона вже такий собі приємний бонус. Якщо ви купуєте б/в апарат з повним набором опцій, то економія тоді збільшиться з 50 000$ до 120 000$. Тому завжди звертайте на це увагу.
 2. Запитуємо гарантію на апарат і ДАТЧИКИ. На цей нюанс клієнти часто не звертають увагу і не отримують гарантію на датчики, а тільки на апарат.
 3. Обов’язково! просимо скани датчиків! Є варіант купити б/в апарат, а датчики нові, тоді просто прописуємо в договір рік випуску датчика і його стан. Якщо датчик б/в, тоді запросіть:
  1. Сухий скан, на якому вимкнені всі оптимізатори, фото на всіх частотах
  2. Фото на заводських пресетах
  3. Вологий скан
  4. Метрологія на ультразвуковому фантомі

Оскільки ресурс датчиків обмежений, а вартість їх від 4 000$ до 8 000$, то не полінуйтеся запитати і перевірити цю інформацію. Є, також, вид матричних датчиків, наприклад модель RM6C, вартість якого вже 16 000$.

ЧИ ПРАВИЛЬНО ВИ ДОГЛЯДАЄТЕ ЗА УЗ-АПАРАТОМ?


Завантажте посібник по догляду прямо зараз

Завантажити PDF

Що дасть вам запитувана інформація? Ви самостійно зможете перевіряти якість і не слухати чужих наклепів або похвали. Якщо продавець на етапі запиту не може надати цю інформацію, швидше за все він або не розуміє як зробити якісний скан, або його товар сумнівної якості.

Нижче наведено скан хорошого датчика. Краї рівні, немає ослаблених або битих елементів.

Як купити GE Voluson - Малюнок4

Також, нижче наводимо скан датчика з ослабленими елементами. Цей датчик ще робочий, але точно вийде з ладу в наступні кілька місяців.

Як купити GE Voluson - Малюнок5

Скан датчика з битими елементами. Таким датчиком дивитися пацієнта не можна.

Як купити GE Voluson - Малюнок6

 1. Перевіряємо репутацію компанії. Відгуки в інтернеті, відгуки в незалежних групах, просимо поговорити з клієнтами, які вже купували такого роду обладнання.
 2. Запитуємо досвід роботи компанії на ринку. Як говориться: “Досвід не проп’єш”. Чому ризиковано працювати з компанією, яка на ринку менше 2-х років? У такій компанії не може бути великої кількості клієнтів, відповідно ви не побачите як вони вели себе в сервісі. Важливо поговорити з клієнтами, у яких був гарантійний випадок і дізнатися як був наданий сервіс – наскільки швидко, чи була гарантія дійсно безкоштовна, чи дійсно вона  поширювалася на датчики.
 3. Уточнюємо чи є у компанії лікар, який навчає роботі на обладнанні і звичайно ж прописуємо навчання в договір. Цей пункт часто недооцінюють, потім не можуть використовувати всі функції апарату на 100%. Мануал, звичайно, пристойна компанія повинна надати, але досвід показує, що розібратися в ньому не так то й просто, і лікарю легше бути на зв’язку з фахівцем, який в стислі терміни може підказати потрібну інформацію.
 4. Документи. Чули таке “Мені документи не потрібні, зробіть дешевше”. Ми завжди переконуємо, що для подальшого продажу обладнання важливо купувати його початково легально.

Тепер обговоримо подальший продаж цього апарат і потенційний апгрейд: новий апарат ви купили за 120 000$, а продасте за 70 000$-80 000$, б/в апарат ви купили за 80 000$, продасте за 50 000-70 000$.

Сподіваємося ця стаття була для вас корисною. Бажаємо вам співпрацювати тільки з професіоналами своєї справи і розвиватися в сфері медицини.

Написати відгук