Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

Ви повинні це прочитати! Різниця між Siemens Acuson S3000, S2000 і S1000.

★ ★ ★ ☆ ☆

10.10.2018 "Статті"


Сімейство Siemens Acuson S є популярною ультразвукової лінією і включає в себе апарати Acuson S3000, S2000 і S1000. Ці системи дуже схожі, але вибрати серед них сканер який підходить саме вам – легко, якщо ви знаєте, які ваші потреби.

Перше на що варто звернути увагу – це дата випуску цих апаратів: S1000 і S3000 були випущені в 2012 році, S2000 в 2008 році, а сенсорні  HELX в 2015 році.

А тепер про кожного із них детальніше:

  1. Ультразвукова система Acuson S1000

Acuson S1000 – це доступне ультразвукове обладнання експертного рівня, для загальних досліджень, досліджень в області акушерства та гінекології, кардіології. Якщо вам потрібна міцна система, яка може обробляти цілий ряд обстежень, але не потребує надто спеціалізованого функціоналу, то S1000 для вас.

Даний апарат забезпечує оптимізацію зображення в спектральних доплерівських режимах і В-режимі, виводить панорамне зображення на екран натисканням однієї клавіші, тим самим покращуючи процес діагностики.

Він також підтримує широкий спектр сучасних і перевірених ультразвукових технологій і функцій, включаючи можливості: візуалізація параметрів еластичності, використовуючи ручну компресію за допомогою eSie Touch ™ Elasticity Imaging, технологія імпульсного контрасту Cadence і внутрішньосерцевої ехокардіографії з датчиком Acuson AcuNav. Також підтримуються додатки, що поліпшують робочий процес, такі як протоколи програмування сценаріїв обстеження eSieScan і функція автоматичного вимірювання біометричних показників плода syngo Auto OB.

  1. Ультразвукова система Acuson S2000

Найпопулярнішим членом сімейства S є Acuson S2000. Цей ультразвуковий апарат орієнтований на загальні дослідження та особливо на обстеження в області акушерства та гінекології. Він включає в себе автоматизовані протоколи і HD-датчики, які суттєво впливають на постановку діагнозу.

Технологія Virtual Touch забезпечує інноваційний спосіб оцінки жорсткості тканини із застосуванням еластографії зсувної хвилі. Технологія Skeletal Rendering призначена для візуалізації опорно-рухової системи плода.

Увагу заслуговує S2000 ABVS (Автоматичний сканер об’єму молочної залози). Він надає тривимірне обстеження молочної залози, концентруючись як на жировій так і залозистій тканини, і виявляє навіть дрібні зміни в їх структурі.

  1. Ультразвукова система Acuson S3000

Останнім членом сімейства S є Acuson S3000. Це система преміум-класу, призначена для загальної візуалізації та інтервенційної радіології.

Він забезпечує відмінні зображення, чудовий робочий процес і інноваційні технологічні рішення, такі як Contrast Enhanced Ultrasound2 (CEUS), що дає глибоку точну анатомічну візуалізацію. eSieFusion ™ Imaging забезпечує мультиоптимізацію параметрів зображення, виключаючи зернистість, шуми та інші дефекти.

eSieGuide ™ Needle Tracking дозволяє здійснювати візуалізацію голки під час маніпуляцій. Virtual Touch IQ, в ROI, при еластографії зсувної хвилі допомагає точніше оцінити кількісні і якісні зміни в області ураження.

Проривом сімейства Acuson S стала технологія HELX!

ЧИ ПРАВИЛЬНО ВИ ДОГЛЯДАЄТЕ ЗА УЗ-АПАРАТОМ?


Завантажте посібник по догляду прямо зараз

Завантажити PDF

У 2015 році, з метою підвищення зручності використання електрозвукових сканерів високого класу, Siemens Healthcare представила HELX Evolution з сенсорним управлінням для серії апаратів Acuson S. Дана технологія надає можливості, такі як:

  • Спрощений інтерфейс;
  • Широкоекранний HD-монітор з сенсорним дисплеєм;
  • Покращена якість датчиків;
  • SieStream HD architecture;
  • Повноекранний режим перегляду;
  • Режими для поліпшення проведення еластографії;
  • Процес швидкої бездротової передачі даних.

У таблиці нижче представлений огляд стандартних і додаткових функцій сімейства Acuson S:

Технології та функції

Acuson S1000

Acuson S2000

Acuson S3000

HD Hardware Performance

Опціонально

Опціонально

Опціонально

Harmonic Imaging

Опціонально

Опціонально

Опціонально

Contrast Pulse Sequencing

Опціонально

Опціонально

Опціонально

Data Transfer to VueBox™ Quantification Toolbox

Опціонально

Опціонально

Опціонально

Data transfer to Nuance™ Powerscribe360 | Reporting

Опціонально

Опціонально

Базово

ASSC with Color

Опціонально

Опціонально

Базово

Wireless DICOM Reporting

Опціонально

Опціонально

Базово

Multi-modality Review

Опціонально

Опціонально

Базово

18L6 HD Transducer

Опціонально

Опціонально

Опціонально

7CF1 & MC9-4 Transducers

Опціонально

Опціонально

Опціонально

Virtual TouchTMQuantification

_

Опціонально

Опціонально

Virtual Touch™ Imaging

_

Опціонально

Опціонально

Virtual Touch™ IQ

_

Опціонально

Опціонально

8C3 HD Transducer

_

Опціонально

Опціонально

eSieFusion™ Imaging

_

_

Опціонально

eSieGuide™ Needle Tracking

_

_

Опціонально

3D Total Breast Ultrasound

_

Опціонально

_

 

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли додаткові запитання. Ми можемо допомогти вам з вибором устаткування, яке підійде під всі ваші критерії та бюджет.

 

Написати відгук