Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

УЗД апарати для транскраніальних досліджень

★ ★ ★ ★ ★

11.05.2021 "Статті"


Все частіше до наших менеджерів звертаються клієнти з питанням підбору апарату саме для транскраніальних обстежень. Виходячи з цього лікарі-аплікатори RH вирішили зробити коротеньку підбірку апаратів які на їхню думку найкраще підходять для транскраніальних досліджень. 

Враховуючи те, що відсоток обстежень судин голови у порівнянні з іншими видами менший, до Вашої уваги будуть представлені апарати які дозволяють охоплювати більш широкий спектр досліджень. 

Проте спочатку, ми хотіли б повернутися до загальних відомостей. 

Транскраніальна доплерографія

Транскраніальна доплерографія (ТКДГ) судин головного мозку здійснюється як за медичними показами, так і для скринінгового спостереження пацієнтів з проблемами серцево-судинної системи. УЗД судин дає можливість проводити обстеження особам усіх вікових категорій. 

Обстеження проводиться секторним датчиком через «черепні вікна», так як саме в цих місцях кістки черепа більш тонкі та найкраще пропускають ультразвук. 

Зі сторони апарату хорошу проникну здатність забезпечує потік хвиль з низькою частотою. Оскільки чим вище частота, тим швидше затухає УЗ-хвиля, найкращий варіант – використовувати датчики з частотою 1-6 МГц.

Проте, для отримання діагностично-придатного зображення, одного датчика з відповідною частотою замало, потрібен ще й апарат з хорошою потужністю, що дозволить нам отримати зображення з прийнятною роздільною здатністю 2D режиму та високою чутливістю кольорового доплера.

УЗД апарати для транскраніальних досліджень

Всі ми знаємо, що апарати між собою поділяються за класами. В цій статті ми хочемо показати Вам, що для якісного обстеження судин голови не обов’язково підбирати апарат преміум класу із захмарною ціною. 

Phillips Epiq 7

Апарат експертного/ преміум класу.

Показує нам високу роздільну здатність 2D режиму та чутливість кольорового доплера. 

Поряд з Epiq 7 за схожою роздільною здатністю та чутливістю доплера ми можемо порадити такі апарати як Epiq 5, Affiniti 50/70. 

Щодо інших брендів звертаємо увагу на Toshiba i-Series 600/700/800/900.

GE Logiq E9 XDClear, Vivid E9

Toshiba Aplio 300/400/500

Зарекомендували себе як апарати експертного класу, що доводять свою експертність на ланках всіх видів обстежень. Це зображення саме з апарату Toshiba Aplio 300. 

Взагалі широкий функціонал апаратів цієї фірми дозволяє нам досягти той варіант зображення, який найбільше підходить лікарю. 

Поряд із цією лінійкою ми можемо сміливо поставити апарати Siemens Acuson S2000/3000; s2000/3000 Helx та Helx Evolution, де візуалізація між цими моделями суттєво відрізнятися не буде.

ЧИ ПРАВИЛЬНО ВИ ДОГЛЯДАЄТЕ ЗА УЗ-АПАРАТОМ?


Завантажте посібник по догляду прямо зараз

Завантажити PDF

Також за потужністю та якістю до цих апаратів можна віднести Medison WS/RS80 та HS70/60; Aloka Arietta V70/60.

Siemens Acuson S2000

Якщо брати до уваги апарати класу нижче експертного, але вище середнього, то ми можемо сміливо обирати між  Siemens NX2/NX3 Х700, Toshiba Xario 100/200.

Щодо бюджетних апаратів, які є більш доступними, то Siemens X150/300 доволі непогано зарекомендували себе саме в цій сфері. 

Також ми можемо розглядати як варіант для цієї галузі – портативний сканер Logiq E.

Написати відгук