Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

Найпопулярніші портативні ультразвукові апарати

★ ★ ★ ★ ★

20.09.2018 "Статті"


На сьогоднішній день зростає популярність портативного ультразвукового устаткування. Ці мобільні системи стали необхідністю для багатьох медичних установ.

Це пов’язано з рядом їх переваг:

  1. У порівнянні з консольними ультразвуковими апаратами, портативні сканери набагато менші за габаритами. Тому медичні працівники можуть легко переміщати їх з кімнати в кімнату. У більшості випадків переносні ультразвукові апарати можуть перевозитися вручну, і працювати від заряду батареї.
  2. Крім того, вони дозволяють швидше і точніше діагностувати, оскільки забезпечують однаково високоякісні зображення, такі ж як великі стаціонарні. Все більше і більше лікарів дізнаються про потенціал переносних сканерів і навчаються їх використання в своїй практиці.

Портативні ультразвукові системи, які найчастіше купують – від преміальних брендів на ринку – CX50 від Philips, Logiq E, Vivid i від GE, Viamo від Toshiba, Acuson P300 і Acuson P500 від Siemens.

Philips

CX50 (загальні дослідження)

Ви можете довіряти даним своїх діагностик, навіть якщо виконуєте найбільш технічно складні дослідження. Зображення передаються з винятковою якістю, надаючи вам дані, необхідні для впевненого діагнозу.

пвавпр

Крім того, CX50 – преміум-класу, і має підтримку як монокристалів PureWave, так і перетворювачів xMatrix. Він дозволяє підключати до трьох перетворювачів.

CX50 і його датчики надають широкий спектр досліджень, в тому числі черевної порожнини, судин, дрібних деталей, опорно-рухового апарату, досліджень в акушерстві та гінекології, педіатрії та кардіології.

ЧИ ПРАВИЛЬНО ВИ ДОГЛЯДАЄТЕ ЗА УЗ-АПАРАТОМ?


Завантажте посібник по догляду прямо зараз

Завантажити PDF

GE

GE має широкий спектр портативних ультразвукових апаратів, які також популярні на ринку. Серед них:

Logiq E (загальні дослідження)

Logiq E – це високопродуктивна багатоцільова компактна система формування зображень. Вона належить до найвідоміших і найпопулярніших в світі портативних ультразвукових пристроїв.

logiq_e (1)

Крім того, система легка у використанні, так як дозволяє налаштовувати всі аспекти якості, анотації, програмовані кнопки і т. д. Logiq E працює на платформі TruScan, що дозволяє отримати зображення відмінної якості та редагувати збережені «сирі» дані.

GE розробила цей апарат для: кардіології, абдомінальних досліджень, досліджень в акушерстві та гінекології, досліджень судин, кістково-м’язової системи, дрібних деталей, педіатричних, неонатальних та інтраопераційних застосувань.

Vivid I (кардіологія)

vivid-i

GE включила нові функції, інструменти кількісного аналізу і додатки для зображень, що дозволяє Vivid i забезпечувати більшу точність, діагностичну достовірність і високу продуктивність.

Пристрій автоматично пригнічує шуми і зернистість, передбачена можливість ручного регулювання контрастності. Програмне забезпечення містить вбудовані пакети розрахунків для автоматизації досліджень в області кардіології, урології, ангіології.

Toshiba

Viamo (загальні дослідження)

aparati-uzd-toshiba-viamo-ssa-640a (1)

Це апарат високого класу кращий від Toshiba в області портативних сканерів.

Він має те ж обладнання для обробки зображень і датчики, що і високоякісна серія Aplio. Це гарантує якість зображення значної чіткості. Повністю програмований сенсорний екран забезпечує доступ, що  настроюється, до функцій обробки зображень, квантифікації, робочого процесу, за рахунок того, що його можна поставити в будь-який зручний для вас положення.

Siemens

Siemens Acuson P300 (загальні дослідження)

Acuson P300 – це універсальне портативне ультразвукове обладнання, яке забезпечує високу діагностичну ефективність. Ця система пропонує багато переваг, а також широкий спектр перетворювачів для підтримки різноманітних практик. І це забезпечує відмінну якість зображення.

original

Крім того, він включає в себе розширені інструменти оптимізації якості, такі як панорамний показ, зменшення плям і поліпшення виду просторових складових.

Вони автоматично оптимізують дані візуалізації і тим самим покращують діагностичну достовірність і сприяють ефективному клінічного процесу.

Siemens розробив Acuson P300 для кістково-м’язової системи, для УЗД молочної залози, малих частин, кардіологічних та загальних досліджень, а також акушерсько-гінекологічних.

Siemens Acuson P500 (загальні дослідження)

р5001 (1)

Інше портативне ультразвукове обладнання від Siemens – Acuson P500. Це середньочастотний ультразвуковий апарат.

Дана адаптивна і довговічна система оптимізована для візуалізації зображень в point of care (діагностика за місцем лікування), щоб краще обслуговувати широкий діапазон типів пацієнтів. Він поставляє складні технології з усього портфеля Siemens. Таким чином, він забезпечує неперевершену якість зображення і інтелектуальний робочий процес, в компактному форматі ноутбука.

Сподіваюся, після прочитання цієї статті ви відчуєте впевненість для придбання компактної ультразвукової системи. Якщо ви хочете отримати більше рекомендацій, то можете зв’язатися з нами. Наша команда буде рада допомогти Вам.

14.10.2019

Аноним

★ ★ ★ ★ ★

Написати відгук