Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

МЕТРОЛОГІЧНІ ФАНТОМИ ДЛЯ ТЕСТУВАННЯ ДАТЧИКІВ

★ ★ ★ ★ ★

14.09.2018 "Статті"


Ми раді тому, що з перших днів існування нашої компанії, використовуємо метрологічні фантоми для тестування датчиків всіх видів. Раніше ми не надавали цьому особливого значення, бо гадали, що так роблять всі. Як виявилося, такий підхід на ринку майже не зустрічається.

Навіть нові датчики можуть прийти з браком, тому необхідно переконатися в їх справності. Наявність фантома – важлива частина передпродажного тестування нового та б / у обладнання.  Їм також необхідна періодична заміна на нові: з часом їх характеристики змінюються.

При купівлі УЗД-апарата, слід запитати у представника компанії, чи є у них в наявності такий фантом (рис. 1).

IMG_8122-min

Рисунок 1 – Тренувальний ультразвуковий фантом плода

Суть фантому полягає у його здатності показувати:

  • глибину проникнення ультразвукового променя датчика;
  • роздільну здатність;
  • вертикальну відстань;
  • контрастність;
  • точність вимірювань датчика і УЗД-сканера.

Прилад дозволяє виміряти дев’ять показників продуктивності, в тому числі цільові сірі шкали, безехові ступінчасті маси і цільові показники еластичності.

Тестування датчиків для еластографії проводиться на спеціальних фантомах, розроблених для вирішення даного завдання. Для 4D датчиків є окремий вид приладів – фантоми з плодом. Якщо глибина проникнення та роздільна здатність недостатні або виявлені зношені елементи, велика ймовірність того, що датчик в найближчі місяці вийде з ладу. Вартість даного обладнання досить висока: $ 3000- $ 6000 кожен.

ЧИ ПРАВИЛЬНО ВИ ДОГЛЯДАЄТЕ ЗА УЗ-АПАРАТОМ?


Завантажте посібник по догляду прямо зараз

Завантажити PDF

Фантоми CIRS перевершують вимоги для акредитації ACR, що робить їх єдиними приладами, в своєму класі, які забезпечують оптимальні умови для оцінки якості сканування не тільки за сьогоднішніми стандартами, а й за стандартами недалекого майбутнього.

Висновок: коли у когось товар дешевше, а у когось дорожче – це в першу чергу говорить про те, хто інвестує в якість свого товару більше, а хто на ньому економить.

Приклади фантомів:

IMG_1713-min

Рисунок 2 – Фантом для еластографії грудей

IMG_8085-min

Рисунок 3 – Загальноприйнятий ультразвуковий фантом

14.10.2019

Богдан

★ ★ ★ ★ ★

Написати відгук