Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

RH на CMEF в Шанхаї (Китай)

03.06.2019 "Новини"


В цьому році компанія RH відвідала міжнародну виставку в Китаї під назвою CMEF. Нам вдалося ознайомитися з усіма новинками і потрапити на завод з виробництва ультразвукових апаратів бренду Chison. У зв’язку з цим, ми підготували короткий репортаж!

Колись Китай асоціювався у нас з чимось дешевим і неякісним. Але в останнє десятиліття все значно змінилося. Багато виробників стали переводити своє виробництво з Америки і Європи в Китай для зниження собівартості товару.

RH на CMEF в - Малюнок1

На виставці CMEF, яка проходить два рази на рік, періодично з’являються нові ультразвукові апарати, про які наш ринок ще не знає і навряд чи дізнається, якщо не знайдеться дилер, який готовий їх продавати і робити їм реєстрацію в країні.

Серед усіх новинок поки складно виявити гідний варіант. Щоб тестування було чесним, спеціально для оцінки ультразвукової картинки на виставку з нами їздив лікар-аплікатор. Результат нас здивував. Багато апаратів видають серйозні баги прямо на стенді, на етапі тестування. Це означає, що продукт ще сирий і недороблений. Також, вони і не дотягують по сірошкальних зображеннях. Бренди ці перераховувати не будемо, вони все одно нікому не відомі.

Серед стаціонарних систем подає надію компанія Neusoft. Вона представила УЗ-апарати на базі програмного і апаратного забезпечення Philips, що робить картинку дуже наближеною.

Зараз в тренді WI-FI датчики. Ми перепробували всі. Це було довго і виснажливо, так як дуже багато компаній представляли даний продукт на своєму стенді. Поки, але тільки поки, повноцінно в роботі їх використовувати досить важко. Затримка на 1-2 секунди є на всіх моделях. Багато з них  зависають на кольоровому доплері. 50% продуктів не має його взагалі. Важко поки вивести серед них гідний бренд. Якщо таки хочете працювати з WI-FI датчиком, кілька більш наближених до якісної роботи моделей є на нашому сайті в каталозі.

Компанія Sonosite представила кабелевий датчик, але зі своїм планшетом, який вони, як завжди, ефектно кидали на підлогу, демонструючи невбиваємість даної моделі. Але вартість космос, поки що не для нашого ринку.

Екскурсія на завод Chison виявилася дуже цікавою. В цьому році вони виходять на IPO, а це значить вливання інвестицій, це будівництво ще одного заводу і розширення модельного ряду і технологій. Поруч в 5 хвилинах від заводу Chison знаходиться завод GE, але нас туди напевно б не пустили). Не всі хочуть відкривати свою завісу. Робота на заводі починається о 07:00 і закінчується о 4:30. Датчики не купуються, а виготовляються тут же на заводі. На виставці було видно, що у багатьох компаній датчики куплені у одного місцевого виробника. Дизайн їх однаковий.

Збірка машин проводиться вручну. Є відділ збірки, відділ тестування, відділ краш-тесту (апарати поміщають на 24 години в закриту кімнату при температурі 39.9 градусів), відділ контрольного тестування доктором. Нові моделі як правило вогкуваті, тому у заводу є окрема людина, що відповідає за зворотній зв’язок з дилерами. Якщо потрібно додати розрахунки, опції і сканер це дозволяє, то все роблять в стислі терміни. Таким чином удосконалюючи продукт з кожним разом.

Також, нам був представлений прототип WI-FI датчика в чорному мінімалістичному дизайні, який планують випустити через рік. Ну що ж, тоді і оцінимо.

Ще одна новинка від Chison, яка в розробці – це кушетка з вбудованим ексклюзивним лінійним ротаційним датчиком, що дозволяє створити 3D модель грудей і аналізувати структуру по-зрізово, у всіх 3-х проекціях, в тому числі в коронарних. Вихід, орієнтовно також через рік.

Додатково нам був представлений новий апарат Chison XBit 90 – новий рівень експертність для компанії, великий крок в якості зображення з технологією, яка є тільки у Chison – SonoAI (абревіатура від Artificial Intelligence – штучний інтелект).

Технологія використовує інноваційні алгоритми для динамічного розпізнавання структур і утворень при дослідженні молочної залози, атеросклеротичних бляшок сонних артерій, в акушерських та гінекологічних обстеженнях. Акушерство і гінекологія – SonoAI-OB може автоматично розпізнавати і проводити вимірювання БПД, ОГ, ОЖ, ДС, ТКП, покращуючи при цьому точність і ефективність ультразвукової діагностики. Технологія дозволяє диференціювати доброякісні та злоякісні утворення молочної залози, мастити. При оцінці стабільності атеросклеротичних бляшок сонних артерій система проводить динамічну оцінку ультразвукового зображення.

RH на CMEF в - Малюнок2

Технологія Remote Function дозволяє дистанційно передавати зображення з ультразвукового апарату, проводити віддалене навчання та сервісне обслуговування.