Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

QView Medical демонструє QVCAD для обстежень ABUS на RSNA 2018

24.12.2018 "Новини"


19 листопада 2018 року – QView Medical представила QVCAD – першу автоматизовану комп’ютерну систему виявлення, схвалену управлінням з контролю за продуктами і ліками США (FDA), для автоматизованого зчитування результатів ультразвукового дослідження молочної залози (ABUS). Вперше продемонстрований з моменту схвалення, QVCAD скорочує час інтерпретаційного скринінгу дослідження ABUS, зберігаючи при цьому точність діагностики.

QView Medical демонструє QVCAD - Малюнок1

Крім того, QView успішно завершила установку QVCAD в Northern Arizona Healthcare. Це була перша спільна установка з системою Invenia ABUS від GE Healthcare. Invenia ABUS схвалена FDA для скринінгу раку молочної залози в якості доповнення до мамографії для жінок з безсимптомним ущільненням в молочній залозі.

«Ми раді можливості запропонувати ABUS в рамках нашої комплексної програми скринінгу раку молочної залози, яка допоможе поліпшити виявлення раку у жінок з ущільненнями в грудях. Нам було важливо, впровадити QVCAD, щоб поліпшити час зчитування результатів із збереженням робочого процесу і діагностичної достовірності », – прокоментувала Ліз Паломіно, директор Northern Arizona Healthcare.

Результати декількох клінічних досліджень показали, що додавання ABUS до скрининговой мамографії призводить до значного збільшення частоти виявлення раку у жінок. Однак інтерпретація досліджень ABUS, що містять до 2000 зображень в одному випадку, є складною і трудомісткою, особливо для нових користувачів. Згідно з результатами дослідження, опублікованими недавно в Американському журналі радіології, QVCAD скоротив час інтерпретації на 33%, зберігши при цьому точність діагностики.

Заснована на алгоритмах глибокого навчання, система штучного інтелекту розроблена для виявлення підозрілих ділянок тканини молочної залози з характеристиками, аналогічними злоякісним ураженням в порівнянні з нормальною тканиною.

Щоб підвищити продуктивність зчитування, QVCAD надає синтетичні 2D зображення всіх шести об’ємних наборів даних в стандартному дослідженні ABUS, щоб відразу ж отримати візуальний огляд випадку. Такі зображення підсумовують кожен обсяг тривимірної візуалізації ABUS на двовимірному зображенні.

Вони привертають увагу до певних ділянок, що становлять інтерес, завдяки посиленню радіальних тіней і звуження тканинного малюнка в коронарних реконструкціях, які наводять на думку про рак молочн, що цікавить на зображенні C-thru, і будуть відображені відповідні оригінальні зображення ABUS, що дозволить користувачам ефективно розглянути весь випадок.