Ім'я

Телефон

Ваш список бажань

Ваш список бажань пустий

Авторизуйтесь aбо зареєструйтесь щоб додавати товари в список бажань

Увійти Реєстрація

  1. Головна
  2.   /  
  3. Новини
  4.   /  
  5. Обсяг ринку УЗД досягне 5 млрд. доларів...

Обсяг ринку УЗД досягне 5 млрд. доларів до 2023 року, повідомляє компанія GlobalData

2017-08-23

Стабільне зростання ринку пов’язане з підвищеною захворюваністю і попитом на якісне, доступне медичне обслуговування.

Ключові слова: ринок УЗД апаратів, 5 млрд. доларів, 2023, звіт від GlobalData

 

За даними дослідницької і консалтингової компанії GlobalData, ринок УЗД обладнання, який входить до 39 великих ринків, стабільно зростатиме з 4,2 млрд. доларів в 2016 році до 5 млрд. доларів в 2023 році. Це означає, що сукупний річний темп зростання становитиме 2,5%. Спеціалісти пояснюють приріст підвищенням рівня захворюваності серед населення і зростанням попиту на доступне, якісне медичне обслуговування.

Обсяг ринку УЗД досягне 5 млрд. доларів до 2023 року, повідомляє компанія GlobalData, фото

Рис.1. Опція HD Live Silhouette, GE Voluson E10

Тіна Денг, магістр наук, аналітик компанії GlobalData з медичного обладнання, каже: «За останні два-три десятиліття ультразвукові технології сильно розвивалися і ринок вже дозрів. З ростом населення похилого віку і збільшенням захворюваності, потреба в УЗД обладнанні стабільно зростатиме».

«УЗД апарати з 3D/4D візуалізацією в реальному часі лідирують на ринку зі стабільним приростом, який пояснюється їх ефективністю і діагностичними можливостями. УЗД апарати з 3D функціоналом забирають гідну частина прибутку на ринку за рахунок рентабельності. Також, сучасні портативні (кишенькові) УЗД системи з кожним роком показують все кращу якість зображень і кількість режимів, що безсумнівно збільшить їх використання», – додає фахівець.

Азіатсько-тихоокеанський регіон є найбільшим ринком, завдяки великій базі пацієнтів, попиту на якісну медицину і залученню державних ініціатив в країни, що розвиваються для розширення можливостей медичних установ. Індія має найдинамічніший ринок з усіх, з сукупним річним темпом росту – 5,4%. У Північній Америці головний фактор зростання на ринку УЗД – це розробка нових технологічних інновацій і перехід на більш доступні методи діагностики.

Денг також зазначила, що: «Європейські ринки покажуть найнижчий сукупний річний темп зростання тому, що вони насичені. Невелике зростання обсягу ринку пов’язано з тиском цін і заходами стримування витрат в системах охорони здоров’я, в результаті чого, спостерігається незначне зростання на ринку стаціонарних УЗД апаратів. Однак, попит на портативне обладнання буде стимулювати зростання ринку в цих регіонах.»

Відносно лідерських позицій, конкурентне середовище на всесвітньому ринку УЗД обладнання особливо не змінилася. Є велика конкуренція серед головних виробників, обумовлена ​​дизайном, характеристиками, цінами, якістю та обслуговуванням. За даними GlobalData компанія GE є лідером ринку УЗД обладнання, друге і третє місця посідають Siemens і Philips відповідно. Ці компанії постійно прагнуть покращувати якість зображень, забезпечити мобільність, підвищити легкість у використанні, надійність і гнучкість, а також додати широкий асортимент спеціальних УЗД датчиків.

Замовити товар

Уточнити ціну


Дякуємо за замовлення!

Наш менеджер відповість на Ваш запит найближчим часом.

Дякуємо!

Тема новин для підписки була змінена.

Повідомлення!

Виберіть тему для новин.

Повідомлення!

Невірний email або код.

Дякуємо за підписку!

Щотижня ми будемо ділитись з Вами актуальними новинами, медичними дослідженнями, порадами експертів і анонсами подій.

Підписуйтесь на нашу розсилку!
Дізнавайтесь про головне першими!👆

Ми ділимося актуальними новиними, науковими дослідженнями та спеціальними пропозиціями.

Дякуємо!

Наш менеджер відповість на Ваш запит найближчим часом.

Дякуємо за коментар!!

Ваш відгук дуже важливий для нас!