Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

Обсяг ринку УЗД досягне 5 млрд. доларів до 2023 року, повідомляє компанія GlobalData

23.08.2017 "Новини"


Стабільне зростання ринку пов’язане з підвищеною захворюваністю і попитом на якісне, доступне медичне обслуговування.

Ключові слова: ринок УЗД апаратів, 5 млрд. доларів, 2023, звіт від GlobalData

 

За даними дослідницької і консалтингової компанії GlobalData, ринок УЗД обладнання, який входить до 39 великих ринків, стабільно зростатиме з 4,2 млрд. доларів в 2016 році до 5 млрд. доларів в 2023 році. Це означає, що сукупний річний темп зростання становитиме 2,5%. Спеціалісти пояснюють приріст підвищенням рівня захворюваності серед населення і зростанням попиту на доступне, якісне медичне обслуговування.

X0000_GE_Volusion E10 ultrasound fetal 3D 4D image

Рис.1. Опція HD Live Silhouette, GE Voluson E10

Тіна Денг, магістр наук, аналітик компанії GlobalData з медичного обладнання, каже: «За останні два-три десятиліття ультразвукові технології сильно розвивалися і ринок вже дозрів. З ростом населення похилого віку і збільшенням захворюваності, потреба в УЗД обладнанні стабільно зростатиме».

«УЗД апарати з 3D/4D візуалізацією в реальному часі лідирують на ринку зі стабільним приростом, який пояснюється їх ефективністю і діагностичними можливостями. УЗД апарати з 3D функціоналом забирають гідну частина прибутку на ринку за рахунок рентабельності. Також, сучасні портативні (кишенькові) УЗД системи з кожним роком показують все кращу якість зображень і кількість режимів, що безсумнівно збільшить їх використання», – додає фахівець.

Азіатсько-тихоокеанський регіон є найбільшим ринком, завдяки великій базі пацієнтів, попиту на якісну медицину і залученню державних ініціатив в країни, що розвиваються для розширення можливостей медичних установ. Індія має найдинамічніший ринок з усіх, з сукупним річним темпом росту – 5,4%. У Північній Америці головний фактор зростання на ринку УЗД – це розробка нових технологічних інновацій і перехід на більш доступні методи діагностики.

Денг також зазначила, що: «Європейські ринки покажуть найнижчий сукупний річний темп зростання тому, що вони насичені. Невелике зростання обсягу ринку пов’язано з тиском цін і заходами стримування витрат в системах охорони здоров’я, в результаті чого, спостерігається незначне зростання на ринку стаціонарних УЗД апаратів. Однак, попит на портативне обладнання буде стимулювати зростання ринку в цих регіонах.»

Відносно лідерських позицій, конкурентне середовище на всесвітньому ринку УЗД обладнання особливо не змінилася. Є велика конкуренція серед головних виробників, обумовлена ​​дизайном, характеристиками, цінами, якістю та обслуговуванням. За даними GlobalData компанія GE є лідером ринку УЗД обладнання, друге і третє місця посідають Siemens і Philips відповідно. Ці компанії постійно прагнуть покращувати якість зображень, забезпечити мобільність, підвищити легкість у використанні, надійність і гнучкість, а також додати широкий асортимент спеціальних УЗД датчиків.