Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

Які опції УЗД апарата знадобляться в щоденній практиці

26.05.2017 "Новини"


Ринок УЗД-обладнання переповнений устаткуванням різної цінової категорії від відомих та не дуже виробників. Деякі моделі пропонують лише базові функції для проведення ультразвукових досліджень, в той час як інші підтримують опції, які потрібні медичним установам для повноцінної роботи. Вибір опцій залежить від направленості роботи апарату. Про це нижче.

Для кардіології

Обираючи апарат для базової кардіо-діагностики, варто звернути увагу на наявність постійно-хвильового (CW) та тканинного доплеру, без яких не можливе повноцінне дослідження клапанів та скоротливості серця. Якщо система буде використовуватись у спеціалізованій клініці кардіології, потрібно звернути увагу на моделі, що підтримують кількісну оцінку скоротливої функції міокарду. Технологія Strain speckle tracking – один з найдієвіших методів неінвазивного обстеження кардіоміокінетики.

артида

Рис.1. – УЗД апарат Toshiba Artida 

Для акушерської справи та гінекології

Для акушерських УЗ досліджень є актуальною опція 4D – візуалізація плоду в реальному часі, а останні досягнення інженерної думки – 4D HD Live – перетворили цю опцію з простої комерційної в потужний діагностичний інструмент.

В свою чергу, опція ультразвукової томографії (TUI) при дослідженні серця плоду має унікальні діагностичні можливості і дозволяє виявити вади розвитку серця на ранніх етапах розвитку з високою точністю. Наявність функції об’ємної динамічної візуалізації серця плоду в відтінках сірої шкали і кольоровому доплері (STIC) – вагома перевага.

е8-3

е8-1

е8-2

Рис.2 a,b,c –  УЗД Апарат GE Voluson E8 Expert HD Live

Для ендокринології та онкології

Якщо апарат працюватиме в онко чи ендокринологічних диспансерах, не просто підсилити ефективність роботи, а вивести її на якісно новий  рівень може опція кількісної оцінки еластичності тканин – еластографія зсувної хвилі (ARFI). Вона дає можливість майже миттєво, без додаткових маніпуляцій і без інвазивних втручань зробити попередні висновки про ймовірність онкологічних захворювань.

с2000-1

с2000-3

с2000-2

с2000-4

Рис. 3 a,b,c,d – УЗД Апарат Siemens S2000

Конкурентні переваги окремих виробників

У кожного виробника є особливі фірмові технології, на які варто звернути увагу при виборі УЗД апарата. Якщо ви розглядаєте модельний ряд Toshiba, вам потрібно знати про переваги японської діагностичної техніки:

  •         ASQ – технологія детального обстеження печінки для визначення ступеню фіброзу;
  •         Micropure – технологія визначення кальцинатів в тканинах з високою точністю;
  •         Precision та Аplipure, два види гармонік, оперуючи якими легко підібрати картинку оптимальної якості.

Якщо ви надаєте перевагу німецькому виробнику Siemens,  у вашому розпорядженні наступні унікальні опції:

  •         Dynamic ТСE – технологія підсилення тканинного контрасту та придушення спекл-шумів, завдяки якій можна суттєво покращити якість картинки;
  •         Advanced SieClear – метод створення композитних зображень.

Звичайно, вибір краще довірити професіоналам, які спеціалізуються на роботі, ремонті та продажі УЗД-апаратів. Менеджери компанії RH постійно відслідковують сучасні тенденції в сфері ультразвукового сканування та знають, яке обладнання оптимально підійде для того, щоби задовольнити конкретні потреби клієнта.