Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

Науково-практична конференція “Найновіші напрямки в ультразвуковій діагностиці та виклики часу”, м. Скадовськ, 2-4 червня, 2015

20.06.2015 "Новини"


2-4 червня 2015 г. відбулась науково-практична конференція “Найновіші напрямки в ультразвуковій діагностиці та виклики часу”.

Цього року спеціалісти ультразвукової діагностики зібралися в місті Скадовськ (Херсонська обл., Україна), де тепле море, затишна атмосфера сприяли дружньому спілкуванню та зробили подію яскравою та незабутньою.

Для наших клієнтів, партнерів та гостей була підготовлена насичена програма: майстер-класи та доповіді від провідних спеціалістів в області ультразвукової діагностики, демонстрація кращого УЗД обладнання.

279_news_1

Ми розповіли Вам все, і навіть більше, про такі ультразвукові сканери:

Siemens Acuson S2000 – інноваційний УЗД апарат з кращою ціною на зсувнохвильову еластографію;

279_news_2

Medison Accuvix V10 – універсальний апарат експертного класу з опціями 4D, компресійної еластографії, ехокардіографії з можливістю вимірювання Strain і Strain rate за методикою Speckle tracking;

Toshiba Aplio Artida – спеціалізована кардіологічна система найвищого класу з неперевершеною якістю ехокардіографії та Strain Speckle tracking;

UltraSonix Sonix Touch – багатофункціональний УЗД сканер високого класу, ідеальний для проведення інвазивних процедур.

279_news_3

Під час наукової частини дійства Левицький Андрій Володимирович, лікар ультразвукової діагностики, хірург-флеболог, спеціаліст консервативного лікування пацієнтів з патологією судин, кандидат медичних наук, прочитав доповідь і провів майстер-клас на тему “Клінічне застосування компресійної еластографії і еластографії зсувної хвилі на ультразвуковому апараті Siemens Acuson S2000.

279_news_4

Доповідач продемонстрував всі переваги роботи з апаратом, ефективність сучасних опцій, їх клінічне застосування на S2000:

  • Virtual Touch – еластографія зсувної хвилі;
  • Easy Touch – компресійна еластографія;
  • Ультразвукова технологія TEQ™ – автоматична оптимізація зображень в В-режимі та в доплерівських режимах;
  • Clarify VE – технологія покращеної візуалізації судин, зменшує артефакти в 2D режимі для покращеної диференціації і контрастної роздільної здатності тканин, стінок і іх просвіту.

3 червня з доповіддю “Сучасні аспекти пренатальної ультразвукової діагностики – генетична синдромологія” виступив Николаєв Микола Іванович, акушер-гінеколог, лікар ультразвукової діагностики вищої кваліфікаційної категорії, член Асоціації акушер-гінекологів і перинатологів України.

279_news_5

279_news_6

279_news_7

Нашим гостем був і Олег Борисович Динник, президент Української асоціації спеціалістів ультразвукової діагностики, головний позаштатний працівник по “Ультразвуковій діагностиці” МОЗ України.

279_news_8

279_news_9

Міжнародна науково-практична конференція в Скадовську стала ще однією хорошою можливістю обмінятися практичним досвідом в області ультразвукової діагностики, щоб постійно вдосконалюватися та пропонувати Вам тільки краще обладнання!