Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

КОМПАНІЯ RH НА ECR 2015

03.04.2015 "Новини"


КОМПАНІЯ RH НА ECR - Малюнок1Європейський радіологічний конгрес (ECR) щорічно збирає більше 20,000 учасників з понад 100 країн та на 5 днів стає центром медичних дискусій. Ця стаття – короткий огляд останніх новинок, які були представлені на ECR 2015.

Європейський радіологічний конгрес (ECR) щорічно збирає більше 20,000 учасників з понад 100 країн та на 5 днів (цього року – 4-8 березня) стає центром медичних дискусій (Відень, Австрія), де радіологи і лікарі суміжних напрямків діляться знаннями та досвідом в області.

Ця стаття – короткий огляд останніх новинок, які були представлені на ECR визнаними компаніями-виробниками медичного діагностичного обладнання.

КОМПАНІЯ RH НА ECR - Малюнок2


Toshiba

На ECR Toshiba продемонструвала нові апарати Aplio Platinum Series, зокрема Aplio 300 та Aplio 500  з технологіями BEAM, Shear Wave Elastography, Superb Micro-Vascular Imaging (SMI), Smart Fusion.

Biopsy Enhancement Auto Mode (BEAM) –  технологія покращення візуалізації біопсійної голки.

Shear Wave Elastography – еластографія зсувної хвилі на апаратах Aplio 400, Aplio 500. Тошиба значно вирвалась вперед та наздогнала лідерів цього сегменту ринку – SuperSonic та Siemens. Відтепер стає можливим проводити не лише кількісні виміри швидкості зсувних хвиль в м/с, але й виміряти еластичність (модуль Юнга) в кПа.  Крім того, існує візуалізація в кольоровій карті еластичності, а унікальною особливістю SWE у Тошиба є графічний контроль поширення зсувних хвиль для контролю якості отриманого еластографічного зображення. Паралельність ліній свідчить про адекватне захоплення даних і скорочує час на отримання інформації. Варто зазначити, що абсолютні цифри швидкості зсувних хвиль у одних і тих же пацієнтів, обстежених за допомогою різних технологій (на Toshiba, Siemens, SuperSonic) будуть певною мірою відрізнятись. Hiroko IIjima (© Toshiba Medical Systems).

КОМПАНІЯ RH НА ECR - Малюнок3

КОМПАНІЯ RH НА ECR - Малюнок4

Один із найбільших проривів в ультразвукових доплерівських методах останнього часу – технологія Superb Micro-Vascular Imaging (SMI) від Toshiba Medical Systems. На сьогодні вона можлива на апараті Aplio 500. Технологія SMI дозволяє показати потік у дрібних судинах із дуже низькими швидкостями шляхом значного зниження фонового шуму і підвищення мікросудинного контрасту та великій кількості кадрів/секунду. Завдяки цьому забезпечується ефективність візуалізації практично на рівні контрастних досліджень CEUS без використання контрасту, що відіграє важливу роль у дослідженні лімфатичних вузлів, кори нирок, неопластичних процесах, ішемії, для раннього виявлення запалення у суглобах і зв’язках.

(© Toshiba Medical Systems)

Smart Fusion та  Smart Navigation – технології, яким приділяється значна увага на останніх міжнародних конгресах та виставках (RSNA, ESR). Забезпечують поєднання КТ та МРТ зображення з ультразвуком в реальному часі, показують віртуальну лінію біопсії та положення пункційної голки, навіть якщо вона виходить із площини ультразвукового зображення.

КОМПАНІЯ RH НА ECR - Малюнок5

Konica Minolta

Після придбання ультразвукового підрозділу компанії Panasonic в 2013 році, Konica Minolta, відома своїми рентгенівськими радіологічними пристроями і досягненнями у галузі фотографії та оптики, виходить на ринок ультразвукового обладнання з апаратом HS1. HS1 – портативний сканер для анестезії та візуалізації м’язово-скелетного апарату, зокрема пункцій поверхневих структур (судини, зв’язки, нерви). В комплекті з апаратом йде лінійний датчик частотою 4-18 МГц.

КОМПАНІЯ RH НА ECR - Малюнок6

Samsung Medison

Придбання в кінці 2010 року компанії Medison корпорацією Samsung починає приносити результати у формі випуску нових моделей, зокрема флагмана Samsung RS80A у версіях Elite та Prestige з технологією зсувної хвилі S-Shearwave (вперше для Samsung). Еластографія зсувної хвилі працює на конвексному датчику у вигляді кольорової шкали та передбачає можливість визначення швидкості поширення хвиль та жорсткості тканин в кПа.

КОМПАНІЯ RH НА ECR - Малюнок7

Оригінальна технологія S-Detect для автоматичної класифікації новоутворів молочної залози по шкалі BI-RADS. Лікарю достатньо вказати на утворення на сенсорному екрані і система визначить його за BI-RADS, що дозволить зменшити кількість непотрібних біопсій.

КОМПАНІЯ RH НА ECR - Малюнок8

Представлена нова модель – А35, що продовжує серію популярної А30, з останньою версією технології компресійної еластографії Elastoscan (Breast, Cervix, Thyroid), 23 дюймовим LED монітором, можливістю запису всього обстеження на DVD чи флеш однією кнопкою HD ADVR.

 

 КОМПАНІЯ RH НА ECR - Малюнок9

General Electric

На Європейському радіологічному конгресі корпорація General Electric продемонструвала нові версії свого флагмана Logiq E9, ультрапортативного Vscan, та Logiq S7, Logiq P9.

Logiq E9 з можливістю компресійної еластографії (кольорова якісна та напівкількісна технологія визначення жорсткості) та еластографією зсувної хвилі з кольоровим якісним контролем за поширенням хвиль, автоматичним вибором контрольного об’єму для прискорення вимірів та можливість зміни розміру обстежуваної ділянки. Технології Volume Navigation/Fusion для кореляції КТ/МРТ зображень з ультразвуком в реальному часі та проведення інвазивних процедур Needle Tracking отримують все більш широке клінічне застосування.

Справжнім шоу-стоппером став ультрапортативний Vscan з новим подвійним датчиком (Vscan with Dual Probe) та екраном з діагоналлю 3.5 дюйми. Відтепер в одному датчику поєднують лінійна головка для інвазивних процедур (торако-, пара- та амніоцентез, пункції та постановка периферійних та центральних судинних катетерів) та візуалізації поверхневих структур і судин, а також фазована головка для обстеження глибоких органів та тканин (серце, органи черевної порожнини, судини пуповини). Ідеальний інструмент для протоколів FAST та CLUE з можливістю візуалізації в режимі кольорового доплера.

 

КОМПАНІЯ RH НА ECR - Малюнок10

Новий сканер середнього рівня від GE – Logiq P9. Великий сенсорний екран, який налаштовується користувачем та проста панель управління повинні забезпечити кращу ергономіку та пришвидшити роботу.

Philips

Компанія представляла вже  відомі моделі: Affinity 50 та 70, Epiq 5 та 7. Значна увага на стенді приділялася технологіям, які можуть скоротити час обстеження: AutoScan, що динамічно  підлаштовує підсилення з корекцією по глибині під час обстеження, Auto Doppler – автоматичне розташування контрольного об’єму кольорового доплера з корекцією нахилу вікна, шкали та чутливості доплера, автоматичний вибір розташування, розміру та корекція кута контрольного об’єму імпульсного доплера. Все це при натисканні однієї кнопки. Корисно, зручно, ефективно.

Більш детально про подію дізнайтеся на офіційному сайті ECR: http://ecr.myesr.org