Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Порівняння апаратів Cписок бажань Калькулятор окупності

Недостатньо товарів для порівняння!

Додайте мінімум 2 позиції для порівняння та виберіть найкращу для вас позицію

УЗД Апарат ULTRASONIX Sonix CEP

Є на складі

 • гарантійний період 24 місяців
 • термін поставки до 45 днів
 • безкоштовна доставка
 • безкоштовне введення в експлуатацію та навчання персоналу
Є на складі

Уточнити ціну Скачати брошуру
 • LCD монітор

 • M-Mode

 • Акушерсько-гінекологічні розрахунки

 • Загальні розрахунки

 • Кардіологічні розрахунки

 • Кількість портів — 3

 • Стаціонарний або портативний — стаціонарний

 • Судинні розрахунки

Ми надаємо роздруковану інструкцію

для користувачів на українській/російській мові та проводимо навчання лікарів

При потребі лікаря ми записуємо відео під час інсталяції

яке лікар може потім передивитись в будь який момент

УЗД апарат Ultrasonix Sonix CEP поєднала в собі такі якості, як багатофункціональність, стабільність в роботі та простота в експлуатації. Сфера застосування ультразвукового сканера охоплює наступні напрямки клінічних досліджень: ангіологія, акушерство, гінекологія, дослідження серцево-судинної системи, поверхнево розташованих органів та опорно-рухового апарату. Для того, щоб активувати прилад, знадобиться не більше 20 секунд – відмінно, як для апаратів даної цінової категорії!

Можливості ультразвукового сканера UltraSonix Sonix CEP

УЗД апарат підтримує режими тривимірного та чотиривимірного сканування. Дослідження в режимі 3D та 4D дозволяють в реальному часі здійснити тривимірну реконструкцію, що суттєво підвищить точність візуалізації великих органів.

УЗД апарат дає можливість здійснити панорамне сканування, використовуючи секторні, конвексні та лінійні датчики. Технологія автоматично формує із відзнятих кадрів єдине зображення із широким кутом огляду.

Варто відмітити режим ультразвукової томографії Spatial Compounding, який дає можливість помітно покращити контрастну роздільну здатність зображення на екрані. Для оптимізації картинки також передбачена спеціальна програма Clarity, – вона помітно зменшує кількість артефактів, що дозволяє спростити роботу оператора.

В Ultrasonix Sonix CEP передбачено одразу декілька варіантів передачі даних. В разі необхідності апарат можна інтегрувати в локальну мережу медичного центру. Модель підтримує протокол Ethernet. Також дані можна зберегти використовуючи змінні USB  флеш-носії пам’яті. Наявні багатокомпонентні порти даних для DVI відеоз’єднання та під’єднання ножного перемикача.

УЗД апарат оснащений LCD монітором, який можна нахиляти під потрібним кутом задля оптимізації робочого місця лікаря-діагноста. Одночасно на моніторі може виводитись до 36 зображень. Треба підкреслити, що сенсорний екран значно спрощує ввід команд та дозволяє зробити умови роботи зручнішими.

Слід зазначити, що УЗД апарат укомплектований системою запасного живлення, яка здатна самостійно пропрацювати до 90 хвилин (в режимі безперервного запису зображення до 30 хвилин). У разі відключення електроенергії в робочій мережі, власна батарея дозволить комфортно завершити дослідження та зберегти отримані результати.

Пристрій відрізняється зручною ергономічною конструкцією. Спеціальний периферійний піддон значно підвищує раціональність використання робочого простору, – на ньому легко помістяться накопичувач на оптичних дисках, додаткове устаткування та принтер.

УЗД апарат Ultrasonix Sonix CEP вражає збалансованістю власних характеристик та співвідношенням ціна/якість. Завдяки компактним габаритам, швидкості роботи та мобільності, вона стане незамінним помічником для лікаря-діагноста, який проводить обстеження безпосередньо біля ліжка хворого!

Датчики

Модель
L9-4/38 9-4 MHz/Linear/38mm 9-4 MHz/Лінійний/38мм
L14-5/38 14-5 MHz/Linear/38mm 14-5 MHz/Лінійний/38мм
L14-5/60 14-5 MHz/Linear/60mm 14-5 MHz/Лінійний/60мм
C5-2/60 5-2 MHz/Convex/60° 5-2MHz/Конвексний/60°
C7-3/50 7-3 MHz/Convex/50° 7-3 MHz/Конвексний/50°
MC9-4/12 9-4 MHz/Convex/134° 9-4 MHz/Конвексний/134°
EC9-5/10 9-5 MHz/Micro convex/148° 9-5 MHz/Мікроконвексний/148°
m4DC7-3/40 7-3 MHz/Micro convex 4D/73° 7-3 MHz/Мікроконвексний 4D/73°
PA4-2/20 4-2 MHz/Phased array/20mm 4-2 MHz/Фазований/20мм
SA4-2/20 4-2 MHz/Sector/90° 4-2 MHz/Секторний/90°

2

роки гарантії

на б/в обладнання

Всі гарантійні зобов'язання прописані в договорі
і складають 24 місяці з моменту підписання Акту прийому-передачі