Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

Як збільшити дохід клініки за допомогою передового медичного обладнання

29.11.2021 "Статті"


Розрахунок окупності обладнання

Кожен клієнт, який відкриває УЗД кабінет, медичний центр або просто розширює спектр своїх медичних послуг хоче розуміти рентабельність своїх вкладень. В основному найдорожчим наповненням є техніка. Ми допомагаємо розрахувати рентабельність вкладень та термін окупності обладнання за допомогою бізнес-плану, який ми створили за 13 років нашої практики.

Наш бізнес-план оновлюється зі змінами ринку і спроектований таким чином, щоб ви змогли підставити власні цифри та отримати точний та надійний розрахунок майбутніх показників. Також наші фахівці підкажуть вам яким чином і за рахунок яких моделей обладнання ви зможете отримати найвиграшніший варіант.

Конкурентний аналіз

Ми розуміємо, що власники медичних центрів, а також їхні лікарі, безперечно, зайняті люди. Ми пропонуємо полегшити вибір техніки за допомогою конкурентного аналізу, для розуміння, які ніші послуг не закриті на ринку або які представлені в повному об’ємі.

Також ми надаємо інформацію про насичення ринку новими технологіями, адже якщо центр хоче бути експертним – він має бути першим у впровадженні високотехнологічної техніки. Для розуміння, що зараз у тренді, а що давно застаріло компанія RH і надає конкурентний аналіз.

Можливість використання робочих схем, не витрачаючи час на розробку своїх

При купівлі устаткування у компанії RH ви отримуєте доступ до бази знань вартістю 35 000 грн абсолютно безкоштовно. База знань сформована експертами із 13-річним досвідом у сфері медицини. Юристи, бухгалтери, маркетологи, аналітики зробили оптимальну добірку практичної та лише потрібної інформації для медичного центру.

Консультації щодо самостійного ввезення обладнання (ризики логістики)

Законодавство, яке стосується ввезення медобладнання, має тенденцію змінюватися і якщо ви не ознайомилися з усіма правилами заздалегідь або неправильно їх витрактували, ввезення техніки буде неможливим.

За 13 років практики ми сформували команду, яка щодня працює з логістикою медичного обладнання, і розуміє всі підводні камені, тому що пройшла їх особисто і зможе проконсультувати вас, якщо питання самостійної доставки видається вам дешевшим. Ми розповімо про всі ризики та порекомендуємо оптимальний шлях ввезення.

Можливість вибору моделі обладнання, що вписується до бюджету кожного індивідуального клієнта

Ми пропонуємо обладнання від різних виробників, а не 1-2 найдорожчі моделі. Кожен бренд змагається один з одним у лідерстві на ринку. Також і компанії, що продають цей бренд.

Але продаж лише однієї торгової марки значно урізає можливості вибору. Адже є виробники, які створили досконалість у 4D-технології, а зовсім інші досягли висот у кардіології, треті пропонують бюджетні варіанти для райцентрів, де не потрібна швидка діагностика. Ми працюємо у напрямку “вибрати з кожного бренду найкраще” та запропонувати це вам.

Тестування обладнання

Постійний ремонт обладнання та застої в роботі, які він за собою веде, можуть накласти великий негативний слід на ваш дохід.

Наше завдання – перевірити кожну технологію на практиці та зрозуміти чи має вона місце бути в медицині, чи варто її пропонувати нашим клієнтам. Ми отримуємо зворотний зв’язок за якістю зображення від лікарів, їх у нас у медичному центрі 9 осіб і кожен працює за своїм напрямком. Лікарі у свою чергу отримують зворотний зв’язок від терапевтів, гастроентерологів, кардіологів, флебологів тощо, щодо своїх висновків.

ЧИ ПРАВИЛЬНО ВИ ДОГЛЯДАЄТЕ ЗА УЗ-АПАРАТОМ?


Завантажте посібник по догляду прямо зараз

Завантажити PDF

Таким чином, ми маємо закритий цикл і розуміємо, чи дійсно нові технології допомагають не тільки підвищити чек за послугу, але й принести користь напрямному фахівцеві і, у свою чергу, пацієнтові.

Написати відгук