Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

Найсучасніші УЗД апарати на ринку ультразвукового устаткування

★ ★ ★ ★ ★

07.01.2019 "Статті"


Canon

Відтепер Toshiba це Canon, принаймні у галузі медичного обладнання. І цього року вони представили аппарат  Aplio а450 та а550. Для того, щоб зробити i-series доступнішою, її дещо обмежили в можливостях та опціях, проте зберегли структуру та якість зображення старших представників архітектури aBeam (і600, і700, і800, і900), та датчики лінійки Т. Опції еластографії (компресійна та зсувної хвилі), CEUS (робота з ультразвуковими контрастними речовинами), SmartFusion (поєднання з даними КТ і МРТ досліджень), Luminance (аналог HDLive у GE) тепер вже починаючи з а450 та а550.

Молодша лінійка, Xario, також отримала оновлення у вигляді g-series: Xario 100G та Xario 200G. Основні відмінності від попередників полягають у  інтегрованій батареї, яка дозволяє працювати без зовнішнього живлення до 4 годин у випадку Xario 100G та 8 годин на Xario 200G.

Siemens

Нова Acuson Sequoia. В її комплектацію входить новий датчик DAX – Deep Abdominal Transducer, що має 288 елементів, з робочою частотою 1-3.5МГц  і проникаючою здатністю до 40 см, для обстеження пацієнтів з надмірною вагою. Чутливість кольорового доплера зросла в 3 рази, проникаюча здатність – на 20%. Апарат обладнаний сучасним OLED монітором, великою сенсорною панеллю і повністю новою лінійкою датчиків з великою кількістю елементів (до 576) та ергономічним дизайном InTune. Технологія InFocus дозволяє отримати чітку картинку на всій глибині і не витрачати час на вибір розташування зони фокусування. При роботі з ультразвуковими контрастними речовинами в режимі CEUS нова Sequoia має вдвічі більшу чутливість, що дозволяє довше спостерігати за динамікою поширення контрасту.

Ще одна нова модель, Acuson Juniper – апарат, який позиціонується дещо нижче лінійки S1000/2000/3000. Виробник декларує її однією з найлегших і найменших в класі, а також дуже тихою в роботі, також ви працюєте з однією з кращих у галузі технологій point shear wave VTQ.

Philips

Голандці залишаються поза досяжністю конкурентів у сегменті ультрапортативного ультразвуку із своїми датчиками Lumify. Так, поки ніхто не може досягти такої частоти кадрів, інтуітивності інтерфейсу, роздільної здатності і при цьому малої ваги та прекрасної ергономіки датчика (привіт монстрам від Clarius). Новинка цього року – Lumify with Reacts. Технологія телемедицини, яка дозволяє дати доступ до ультразвукового зображення  пристрою Lumify в режимі реального часу будь-кому.

Samsung

Корейці, які претендують на лідерство у сегменті ультразвуку для акушерства та гінекології, показали абсолютно новий апарат преміум класу, HERA W10. Нова архітектура Crystal Architecture з підвищеною обчислювальною потужністю та однокристальна технологія датчиків S-Vue.

Анонсовано, що апарат буде мати технології: ShadowHDR, яка покращує затінені ділянки із сильним ослабленням зображення (наприклад голова та хребет плода), HQ-Vision, що збільшує роздільну здатність, MV-Flow – детальна візуалізація кровотоку із збільшеною просторовою та часовою роздільною здатністю, LumiFlow – об’ємна візуалізація кровотоку.

А ось що реально цікаво і свіжо, то це концепт HERA i10 – інтегрована в крісло/кушетку ультразвукова система преміум класу. Samsung стверджує, що лише так можна досягти нового рівня комфорту та взаємодії лікаря та пацієнта. Чекаємо реальних робочих зразків!

ЧИ ПРАВИЛЬНО ВИ ДОГЛЯДАЄТЕ ЗА УЗ-АПАРАТОМ?


Завантажте посібник по догляду прямо зараз

Завантажити PDF

Esaote

Абсолютно новий флагман – MyLab9Exp. Як каже Esaote – це ультра -преміум клас. Всі стандартні технології та опції в наявності, звичайно. Система обладнана монітором від компанії BARCO – лідера ринку професійних систем візуалізації. IPS монітор з неперевершеною глибиною чорного кольору та великими кутами огляду значно покращує продуктивність роботи із системою.

Абсолютно нова лінійка апаратів середнього класу для Esaote – X Family: X5, X6 та Х7. Всі з інтегрованою батареєю, запуском за 15 секунд з режиму stand by, 21.7 дюймовим IPS монітором (крім молодшої Х5), анатомічними датчиками  (apple probe design). Можливі опції для всіх: Stress Echo, Needle Visibility (покращення візуалізації біопсійної голки), AutoEF (автоматичне вимірювання фракції викиду),  Auto NT (автоматичне вимірювання товщини комірцевої зони), QIMT (автоматичний розрахунок комплексу інтима-медіа), XStrain (стрейн спекл трекінг).

У Х6 додатково можливі: ElaXto (еластографія), XLight (HDLive-схожа технологія).

У Х7 ще додатково можливі:XView+(технологія зменшення кількості артефактів), CPI (покращення візуалізації у складних пацієнтів), MicroV (візуалізація кровотоку із високою роздільною здатністю і чутливістю), CnTI та Q-Pack (робота з ультразвуковими контрастами, в тому числі кількісна оцінка та аналітика), XSTIC, XStrain4D.

Ще два нових портативних апарати: MyLab Omega, яка схожа на X5 по можливостям, та  MyLabSigma, що є аналогом X7.  

Mindray

Китайський виробник першого ешелону представив нову концепцію X-Insight, яка включає в себе новий дизайн апаратів, більшу обчислювальну потужність, нові покращені опції. Технологія доступна для нових апаратів DC-60, DC-70, DC-80. Більша обчислювальна потужність за рахунок нових процесорів CPU та відеокарт GPU. Однокристальні лінійні датчики технології ComboWave з більшою роздільною здатністю та кращою однорідністю зображення. Новий дизайн кріплення монітору (dual arm) та більша його діагональ (до 23.6 дюймів).

Покращення об’ємного рендерінгу за допомогою опції Hyaline (як Silhouette у GE). Опції: Smart Face (покращення візуалізації обличчя у 4D, видалення артефактів), Smart Planes CNS (автоматична корекція площин при об’ємному сканування та авто розрахунки основних показників плода – BPD, HC, OFD, TCD, CM та LVW), AutoEF (автоматичний розрахунок фракції викиду).

Написати відгук