Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

Критерії вибору УЗ-апарату: продовження

★ ★ ★ ★ ★

27.02.2019 "Статті"


У статті Топ-5 головних критеріїв як обрати потрібний УЗ-апарат без переплат ми розглянули такі пункти, як:

  • Ціна;
  • Вибір типу апарату;
  • Напрямок використання;
  • Документальне оформлення;
  • Подальше обслуговування та ремонт.

Сьогоднішня стаття доповнить список критеріїв, на які слід звернути увагу при покупці ультразвукового обладнання.

Стан системи

На ринку ультразвукового устаткування перед вами з’являється вибір: купити новий чи б/в УЗД апарат. Звісно нова система доставляється вам прямо з конвеєра та коштує дорожче. Проте б/в системи проходять етапи відновлення та тестування, мають гарантійний термін на обслуговування, що дозволяє їм не поступатись у можливостях новим моделям, та й ціна на них на порядок менша, порівняно с новими аналогами.

Функціонал

Перед купівлею системи чітко поставте перед собою питання: для досліджень в яких сферах медицини вона мені потрібна. Залежно від області застосування компанії-виробники пропонують певний набір функцій, режимів та технологій, що спрощують процес обстеження та надають змогу більш широкого та детального сканування.

В преміальних та експертних системах додатково наявні унікальні технології, які можуть підвищити універсальність апарату, і в той же час, зробити його лідером ультразвукових обстежень. Це такі можливості як ультразвукова томографія, створення тривимірних зображень без використання об’ємних датчиків, еластографія зсувної хвилі та інші.

ЧИ ПРАВИЛЬНО ВИ ДОГЛЯДАЄТЕ ЗА УЗ-АПАРАТОМ?


Завантажте посібник по догляду прямо зараз

Завантажити PDF

Комплектація

Важливий аспект також комплектація датчиками. Для кардіологічних апаратів в комплектації надається більш широкий вибір секторних та трансезофагальних датчиків, з підтримкою 3D/4D візуалізації, для деяких моделей доступні катетери для внутрішньосерцевої ехокардіографії.

Для систем в області акушерства гінекології передбачено більше внурішньопорожнинних та конвексних датчиків, біпланових для урології, з підтримкою 3D/4D.

Для хірургічних втручань та області ангіології надаються інтраопераційні та лінійні датчики з різними частотами, та олівцеві датчики з підтримкою постійно-хвильового доплера.

Зверніть увагу на підтримку моделями використання біопсійних насадок та наявність в комплектації педіатричних датчиків. При загальних дослідженнях важливо купити датчики для УЗД апарату, які підтримують режим еластографії.

Габарити системи

Розмір монітора, наявність сенсорного дисплея, кількість портів для датчиків, безшумна робота та невеликі розміри – також суттєво впливають на вибір апарату та якість роботи із ним. Сенсорна панель управління спрощує та прискорює процес обстеження, а широкоформатний дисплей дозволяє одержати чіткіше та якісніше зображення. Також враховуйте габарити сканера, адже він має комфортно вписуватись в розміри вашого кабінету.

За детальнішою інформацією можете звернутись до нашого менеджера, і він відповість на усі ваші питання. А у нашому каталозі ви знайдете більш детальну інформацію про системи, які вас цікавлять.

Написати відгук