Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Порівняння апаратів Cписок бажань Калькулятор окупності

Недостатньо товарів для порівняння!

Додайте мінімум 2 позиції для порівняння та виберіть найкращу для вас позицію

Медичні кушетки – різновид меблів, призначений для облаштування стаціонарних і амбулаторних медичних закладів, діагностичних центрів, лабораторій, кабінетів фізіотерапії. Використовуються для очного огляду пацієнтів та проведення нескладних медичних маніпуляцій, таких як забір аналізів, підшкірні ін’єкції препаратів, перев’язка, гіпсування переломів, накладення і зняття швів. Підходять для УЗД обстеження, надання фізіотерапевтичних послуг, лікувального масажу.

На відміну від лікарняного ліжка, не призначені для сну і відпочинку. Конструкція досить проста: без підголів’я та спинки. Металевий каркас забезпечує достатній запас міцності, а полімерне покриття надійно захищає профіль від корозії та іржі. Може оснащуватися ніжками на коліщатках з гальмами для зручного переміщення між палатами.

М’яка частина виготовляється з екошкіри та наповнювача, в ролі якого може застосовуватися паралон, ППУ, синтепон, кокосова койра, синтипух, латекс, дюрафіл або періотек. Перевага віддається штучним матеріалам, оскільки вони краще підходять для дезінфекції. Вони не промокають, стійко переносять вплив дезінфікуючих засобів, не втрачаючи колір і форму.

Класифікація

Залежно від сфери застосування кушетки прийнято ділити на наступні види:

  • – оглядові;
  • – процедурні;
  • – масажні;
  • – косметологічні;
  • – фізіотерапевтичні.

Оглядові встановлюються в кабінетах лікарів, які оглядають пацієнтів. Через високу пропускну здатність подібних кабінетів використовуються вироби з стійких до зносу матеріалів. Моделі для проведення процедур можуть оснащуватися регульованим підголів’ям, підлокітниками, підставками для рук і ніг, щоб зафіксувати хворого в зручному для медика положенні. У масажних кабінетах використовуються одномісні моделі з вирізом для обличчя, які можна налаштувати по висоті.

Де купити медтехніку для лікарні

В Україні купити якісні медичні меблі можна в інтернет-магазині RH. У каталозі представлені недорогі варіанти як нових, так і вживаних кушеток. Устаткування знаходиться в справному стані, виглядає охайно. Одержати більш детальну інформацію можна за телефоном. Консультант підкаже ціни і специфікації, погодить оплату і доставку.

Корисні статті

29.11.2016 "Статті"

Окупність УЗД апарату Siemens S2000


Перша версія діагностичної системи Siemens S2000 дебютувала на ринку ультразвукового устат...

30.11.2016 "Статті"

Окупність УЗД апарату Toshiba Aplio XG


УЗД апарат Toshiba Aplio XG - багатофункціональний УЗД апарат преміум-класу, архітектура я...

01.12.2016 "Статті"

Окупність УЗД апарату Voluson E8


Якщо ви хочете купити УЗД апарат для ультразвукової діагностики в області акушерства та гі...

27.10.2016 "Статті"

Як купити УЗД апарат: правила вибору


Щоб купити УЗД апарат, необхідно ретельно оцінити всі параметри техніки. Важливо враховува...