Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK

HUGER 2800

Під замовлення

Під замовлення
 • термін поставки до 45 днів
 • безкоштовна доставка
  Комплектність комплексу:
  1. Ендоскопічний монітор 26 "Huger 2800.
  2. Відеогастроскоп HUGER GVE-2800. Нова конструкція з низьким ваговим показником і простим управлінням для зручного використання.
  3. Світлодіодний освітлювач HUGER LLS-2820 - не поступається за світловим потоком ксеноновими освітлювачів, і має набагато більший светогенерірующій елемент. Вихідний роз'єм освітлювача передбачає підключення волоконних ендоскопів систем виробництва компанії Olympus.
  4. Відеопроцесор для ендоскопії HUGER VEP-2800F має можливість запису зображень на зовнішню SD-карту для подальшого перенесення інформації.
  5. - Автоматичний баланс білого; - LED-індикатори рівня настройки кольоровості, регулювання червоного, регулювання синього; - LED-індикатори освітлення; - Можливість зміни рівня освітленості; - Вбудований в процесор SD-слот; - Можливість перегляду на моніторі записаних фотографій; - Цифровий зум; - Архівація фотографій на SD-карту "Картинка в картинці"; - Режим перегляду судин і судинного малюнка; - Відеовиходи YC-відео, S-відео; - Можливість підключати гастроскоп і світлодіодний освітлювач.
  6. Ендоскопічна стійка HUGER 2600. 

Відеоендоскопічний комплекс HUGER 2800 забезпечує медичним працівникам по всьому світу отримання зображень з високою дозвільною здатністю, що сприяє більш точній постановці діагнозу і визначення тактики лікування.

Відеоендоскопічна система дозволяє:

 • значно збільшити поле зору розглянутого ділянки.
 • вести одночасний огляд і обговорення кількома фахівцями.
 • виробляти фото- і відеодокументування проведеного дослідження.
 • уникнути підвищеної напруги на зір лікаря.
 • покращена якість зображення і простота настройки.

Ендоскопічна відеосистема HUGER 2800 оснащена ультрасучасної системою CMOS, алгоритм функціонування якої забезпечує простоту використання і отримання чітких зображень з високою роздільною здатністю. Дана система проста в управлінні, що полегшує проведення процедур.

Функція настройки чіткості контура.

Функція настройки чіткості контура корисна для лікаря при перегляді зображення на різних рівнях.

IPS-дисплей.

IPS-дисплей з частотою кадрів 60 fp / sобеспечівает оптимальну передачу кольору як статичних так і динамічних ендоскопічних зображень.

Удосконалена візуалізація.

Завдяки сучасній матриці з високою дозвільною здатністю, 1280 * 720р цифровий ендоскоп забезпечує більш тонку і точну візуалізацію. Прогресивний метод сканування гарантує отримання виключно чітких зображень і можливість перегляду кожної деталі. У поєднанні з 26-дюймовим дисплеєм, прилад забезпечує чітку і рівну візуалізацію динамічних зображень.

Можливість запису відео.

Відеопроцесор даної серії має функцію запису фото і відео на SD-карту.

Зображення вищої якості.

Сучасний відеогастроскопGVE-2600 обладнаний високоякісної камерою компанії Sony, яка забезпечує високу якість одержуваного зображення клітинної будови досліджуваного органу. Оптичні лінзи оновленої конструкції з кутом огляду на 145о, що забезпечує максимальний діапазон огляду зображення для лікаря.