Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

У регіонах, де медична інфраструктура найбільш ушкоджена, планують зводити модульні лікарні

23.06.2023 "Новини"


Повноцінна війна РФ проти України викликала критичний тиск на національну систему охорони здоров’я. Протягом понад року війни в Україні зазнали шкоди 1544 медичних закладів. З них 1370 об’єктів медичної інфраструктури постраждали, а ще 184 об’єкти були знищені без можливості відновлення. Медична інфраструктура найбільше постраждала в Харківській, Донецькій, Миколаївській та Чернігівській областях.

Тому надзвичайно важливо розпочати комплексне відновлення саме в цих регіонах вже зараз, щоб у найкоротші терміни забезпечити людям доступ до медичної допомоги. Технічні аспекти проекту спорудження модульних лікарень в Україні обговорювали на зустрічі з представниками делегації Посольства Французької Республіки в Україні.

Модульно-контейнерна технологія забудови дозволяє будувати комфортабельні та довготривалі споруди за дуже короткий час. При цьому вони забезпечують функціональність і комфорт, що не поступається капітальним будівлям – що є важливим для медичних закладів.

“Ми надзвичайно вдячні партнерам, зокрема Посольству Французької Республіки, за підтримку у сфері охорони здоров’я України, своєчасне реагування на її потреби та можливості для громадян України отримувати доступну медичну допомогу під час війни, – зазначила заступниця міністра охорони здоров’я України з питань цифрового розвитку Марія Карчевич. – Україна розраховує на підтримку партнерів, оскільки на післявоєнну відбудову потрібні значні фінансові інвестиції.”

Слід зазначити, що в МОЗ створено проектний офіс, який призначений для координації діяльності міжнародних партнерів щодо надання допомоги у впровадженні реформ у сфері охорони здоров’я та відновлення системи охорони здоров’я. Нагадаємо, українські військові медики отримали тактичні рюкзаки від Євросоюзу.