Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

“Первинка” медичні заклади можуть отримати сонячні панелі: Як подати заявку на проєкт?

05.06.2023 "Новини"


В даний час багато інфраструктурних об’єктів, зокрема медичних, стають мішенями російського тероризму та знищень. Відтак, через обстріли деякі регіони України опиняються в стані енергетичних збоїв або аварійних відключень. Це негативно впливає на стабільність роботи критичної медичної інфраструктури.

Однією з ключових задач Міністерства охорони здоров’я України під час надзвичайної ситуації є задоволення термінових потреб медичних установ у критично важливому обладнанні, ліках та ресурсах для стабільної та безперебійної роботи.

Тому МОЗ спільно зі Світовим банком запускає проєкт “Зміцнення системи охорони здоров’я та збереження життя” (HEAL UKRAINE) і починає прийом пропозицій від первинних медичних закладів (ПМЗ) щодо встановлення сонячних енергетичних систем (сонячні панелі, акумулятори, інвертори, монтаж, розробка проектної документації тощо).
Встановлення сонячних енергетичних систем не тільки дозволить використовувати сонячну енергію як джерело живлення, але й накопичувати її. Крім того, сонячні панелі допоможуть значно зекономити на витратах на електроенергію та перерозподілити ці кошти на інші потреби установ.

Кому можна подавати пропозиції щодо отримання фінансування? Пропозиції можуть подавати первинні медичні заклади.

Де і як подавати пропозиції? Пропозиції надсилайте електронною поштою на адреси: moz@moz.gov.ua та heal@moz.gov.ua. Пропозиція має бути подана до МОЗ з супровідним листом, підписаним керівником ініціатора відбору закладу охорони здоров’я, та заповненою відповідною формою (додається).

Хто і коли розгляне подані пропозиції? МОЗ розгляне пропозиції після 1 липня 2023 року, тому медичні заклади повинні подати свої пропозиції до 30 червня поточного року.