Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

Порівняння УЗД Апаратів GE Versana Essential, Siemens Acuson NX3 та Samsung Medison HS50

30.05.2023 "Новини"


GE  Versana Essential

Функціонал: Versana Essential є базовим УЗД-апаратом, який пропонує стандартний спектр досліджень, включаючи загальне ультразвукове сканування, кардіологію, гінекологію та інші області. Давайте детальніше розглянемо функціональні можливості цього УЗД-апарату:

 • 2D зображення: Versana Essential забезпечує базову якість 2D зображень, що дозволяє отримати інформацію про структуру тканин.

Порівняння УЗД Апаратів GE - Малюнок1

 • Допплер: модель підтримує кольоровий і синхронізований з часом допплер, що дозволяє вивчати кровообіг і виявляти можливі порушення.

Порівняння УЗД Апаратів GE - Малюнок2

 • Модуль B-Flow: даний модуль забезпечує візуалізацію кровотоку, що допомагає виявити відхилення в кровообігу і оцінити стан судин.
 • Виведення на зовнішній монітор: апарат може передавати зображення на зовнішній монітор для покращеної візуалізації та співпраці з колегами.

Основні функції програмного забезпечення Versana:

 • Scan Assistant – базові протоколи для акушерського, гінекологічного та абдомінального сканування
 • Scan Coach – довідкова інформація в реальному часі, яка допоможе знайти правильну площину сканування.
 • SonoBiometry – Автоматичне вимірювання стану плода
 • Auto IMT – Автоматичне вимірювання IMT (товщина інтими-медіа)

Якщо порівнювати з моделями Siemens Acuson NX3 та Sumsung Medison HS50, то функціонал Versana Essential має обмежений перелік опцій та функціональних можливостей.

Siemens Acuson NX3

Acuson NX3 є УЗД-апаратом, який пропонує високу якість зображень, різноманітні режими дослідження та ширший спектр клінічних додатків та опцій, аніж у моделі Versana Essential GE. Основні режими Siemens Acuson NX3:

 • 2D зображення: модель NX3 надає високоякісні 2D зображення з високою роздільною здатністю, що дозволяє отримати докладну інформацію про структури тканин.

Порівняння УЗД Апаратів GE - Малюнок3 Порівняння УЗД Апаратів GE - Малюнок4 Supraspinatus tendon

УЗД-зображення: матки                            молочних залоз (на скані кисти)             надостьового сухожилля

 • Допплер: NX3 має високоякісний кольоровий та енергетичний, синхронізовані з часом доплери, які дозволяють вивчати високо та низькошвидкісний кровообіг і виявляти порушення.

Порівняння УЗД Апаратів GE - Малюнок5    Порівняння УЗД Апаратів GE - Малюнок6

Васкуляризація нирок, продемонстрована за допомогою технології посилення судин (VE) Clarify™ і кольорового доплера

Кольоровий допплер серця плода                                    

 • Акустична стимуляція: ця функція дозволяє використовувати акустичну стимуляцію для покращення якості зображень і отримання більш деталізованої інформації.
 • Автоматичне підсилення зображень і зменшення шуму: ця опція допомагає автоматично оптимізувати параметри зображення, щоб забезпечити кращу якість і зменшити шуми.

Порівняння УЗД Апаратів GE - Малюнок7 Порівняння УЗД Апаратів GE - Малюнок8  

Окружність живота плода за допомогою акушерських вимірювань syngo® Auto OB measurements

4D обличчя плода    

Основні функції програмного забезпечення:

 • eSie Touch  Elasticity Imaging режим компресійної еластографії з подальшим аналізом;
 • eSieScan – помічник лікаря, який зберігає в собі алгоритми сканування органів і тканин задані лікарем;
 • Clarify  Vascular Enhancement (VE) зменшує шум і зернистість, забезпечуючи чітке розмежування судин від тканин;
 • eSieLink технологія віддаленої роботи з апаратом;
 • TEQ  – технологія для настройки візуалізації для режиму доплера і B;
 • Cadence  – технологія для роботи з контрастними речовинами.
 • Auto IMT – Автоматичне вимірювання IMT (товщина інтими-медіа)

В апараті Siemens Acuson NX3 є кілька специфічних опцій, на яких варто закцентувати увагу, яких не має Versana Essential від GE та Samsung Medison HS50. Сюди відноситься:

 •  eSie Touch Elasticity Imaging: Ця опція дозволяє оцінювати еластичність (жорсткість) тканин, що може бути корисним при виявленні патологічних змін при компресійній еластографії. Вона надає інформацію про жорсткість тканини та може бути використана для додаткової оцінки утворень в різних поверхневих органах органах.
 •  Advanced SieClear Multi-View Imaging: Ця опція дозволяє одночасно відображати та аналізувати декілька обстежуваних ділянок на екрані. Вона забезпечує більш гнучкий погляд на зображення та полегшує оцінку різних структур органів.
 •  Advanced fourSight TEE Views: Ця опція є спеціалізованою для трансезофагального УЗД і дозволяє отримувати високоякісні зображення серця з різних кутів. Вона дозволяє більш детально досліджувати стан серцевих структур та виявляти можливі анатомічні або функціональні порушення.

Переваги: Ця модель має високу якість зображень, але за рахунок особливих для Acuson NX3 алгоритмів обробки та більшої кількості додаткових опцій для різних медичних спеціалізацій вона буде кращою, більш приємною та адаптованою для УЗД-спеціаліста, аніж на Versana Essential від GE. Вона також пропонує зручний інтерфейс користувача, більше функцій програмного забезпечення та високу продуктивність в результаті. Також значною перевагою є те, що за середній бюджет клієнт отримує високоякісний широкопрофільний УЗ-апарат, з хорошими характеристиками та розширеним функціоналом.

Недоліки: Одним з недоліків Acuson NX3 може бути його вартість, яка може бути вищою порівняно з більш базовими моделями , АЛЕ дешевшою за Versana Essential , наприклад.

Samsung Medison HS50

Функціонал: HS50 є передовим УЗД-апаратом, який пропонує ширші, порівняно з двома попередніми моделями, високотехнологічні функції та режими дослідження, включаючи доплерографію, еластографію, динамічні 3D/4D зображення та інші функції, використовуючи при цьому сучасну технологію CrystalLive ™ (Versana Essential GE та Siemens Acuson NX3 не мають такої технології, вони мають простіші аналоги).

Порівняння УЗД Апаратів GE - Малюнок9Порівняння УЗД Апаратів GE - Малюнок10   

 • 2D зображення: HS50 надає високоякісні 2D зображення з високою роздільною здатністю та деталізацією, що дозволяє отримати докладну інформацію про структуру тканин на основі технології CrystalLive.
 • Висока чутливість і широка смуга пропускання датчиків S-Vue ™ допомагають досягти глибокого проникнення та високої роздільної здатності для забезпечення високодеталізованих зображень і таким чином підвищення надійності діагностики
 • 2D Follicle — це функція для вимірювання розміру фолікулів на основі 2D-зображення та надання інформації про стан під час контрольованої симуляції яєчників.
 • 5D Follicle ідентифікує та вимірює кілька фолікулів яєчників для швидкої оцінки розміру та стану фолікулів під час гінекологічного огляду.
 • Допплер: модель підтримує кольоровий, синхронізований з часом допплер, який дозволяє вивчати кровообіг і виявляти порушення.
 • LumiFlow ™ — це функція, яка візуалізує кровотік у тривимірному вигляді, щоб допомогти інтуїтивно розуміти будову кровотоку і дрібних судин.
 • 3D/4D візуалізація: HS50 має режими 3D і 4D, що дозволяють отримати об’ємне зображення тканин та органів, а також відтворити рухи та дінаміку.
 • RealisticVue ™ відображає 3D-анатомію високої роздільної здатності з винятковою деталізацією та реалістичним сприйняттям глибини. Напрямок джерела світла, який вибирає користувач, створює складні градуйовані тіні для кращого визначення анатомічних структур.

Порівняння УЗД Апаратів GE - Малюнок11

 • Advanced STIC (Spatio-Temporal Image Correlation): ця технологія дозволяє отримувати високоякісні 4D зображення для вивчення серцевих структур та виявлення вроджених вад серця у плода.
 • ClearVision. Фільтр шумозаглушення покращує покращення країв і створює чіткіші 2D-зображення для оптимальної діагностичної ефективності. Інтеграція спеціальної технології Samsung призводить до помітного покращення якості зображення. Крім того, ClearVision забезпечує оптимізацію для конкретної програми та розширену тимчасову роздільну здатність у режимі сканування в реальному часі.

Порівняння УЗД Апаратів GE - Малюнок12

 • Еластографія ElastoScan: ця функція використовується для вивчення тканинної жорсткості, що допомагає у виявленні патологічних змін і діагностиці органів, таких як печінка і щитоподібна залоза.
 • E-Strain дозволяє швидко і легко розрахувати коефіцієнт деформації між двома областями, що представляють інтерес;
 • Strain + кількісно відображає рух лівого шлуночка і його дисинхронізацію;

Основні функції програмного забезпечення (більшість з них є специфічними саме для Samsung Medison HS50):

 • BiometryAssist ™. Користувачам більше не потрібно витрачати зусилля та час на звичайну біометрію плода наприклад HC, BPD, AC і FL. Напівавтоматична технологія біометрії вимірювання, Biometry Assist, дозволяє користувачам вимірювати зростання плода швидше і з більшою точністю при збереженні послідовність іспиту.

Порівняння УЗД Апаратів GE - Малюнок13

 • 5D NT ™. За допомогою 5D NT від Samsung можна зменшити залежність від оператора під час вимірювання комірцевого простору (NT) у першому триместрі . 5D NT дозволяє користувачеві автоматично отримати справжню середньосагітальну площину шляхом обертання та автоматичного масштабування зображення. Ця передова технологія особливо корисна у важких випадках, пов’язаних із положенням плода.

Порівняння УЗД Апаратів GE - Малюнок14

 • LaborAssist™ – це функція, яка автоматично надає інформацію про хід пологів вимірювання AoP (кута прогресу) і напрямку голівки плода. Це не тільки допомагає в ефективній комунікації між медичними працівниками та матерями, але також допомагає медичним працівникам прийняти рішення щодо доставки.

* AoP відповідає показникам, зазначеним у рекомендаціях ISUOG.

Порівняння УЗД Апаратів GE - Малюнок15Порівняння УЗД Апаратів GE - Малюнок16

 • S-Detect ™ для грудей. Функція, яка аналізує вибрані ділянки і утворення під час ультразвукового дослідження молочної залози та показує дані аналізу, застосовуючи BI-RADS ATLAS* (система звітності та даних щодо візуалізації молочної залози) для надання стандартизованої звітності; і допомагає в діагностиці завдяки спрощеному робочому процесу.
 • HelloMom ™ — це просте та безпечне рішення для обміну зображеннями шляхом генерації QR-коду для вибраних зображень плоду. Вагітні жінки та члени сім’ї можуть завантажувати зображення плоду, скануючи QR-код за допомогою смартфона, що зменшує клопоти щодо встановлення окремого додатка.

Порівняння УЗД Апаратів GE - Малюнок17Порівняння УЗД Апаратів GE - Малюнок18

 • EzExam+™ призначає протоколи для обстежень, які регулярно проводяться в лікарні, щоб зменшити кількість етапів, які вам потрібно пройти.
 • EzCompare™ автоматично зіставляє налаштування зображення, анотації та маркери тіла з попереднього дослідження.

Але хотілось би звернути увагу на кілька ключових унікальних опцій та технологій (деякі з них описувались вище), яких не мають Versana Essential від GE та Siemens Acuson NX3:

 •  S-Shearwave Imaging: Ця опція використовує еластографію зсувної хвилі для оцінки еластичності тканин длядіагностики новоутворень в різних органах.
 •  CrystalLiveTM: Ця технологія описувалась дещо вище, вона покращує якість зображення, забезпечуючи чіткішу візуалізацію деталей. Вона допомагає отримати високоякісні зображення з покращеною роздільною здатністю та контрастом.
 •  ADVR (Advanced Diagnostic VR): Ця опція дозволяє створювати реалістичні тривимірні зображення та відображати їх у віртуальній реальності. Вона може бути корисною при плануванні лікування.

Переваги: HS50 відрізняється вищою якістю зображень, аніж в вище згаданих моделей УЗД апаратів, особливо це помітно в режимах доплерографії та еластографії. Він також має потужнішу обробку сигналу та ширші можливості для дослідження серця, гінекології, судин та інших областей (ширший функціонал = більш універсальним є апарат). Модель також має зручний інтерфейс користувача та портативний дизайн, що безумовно є перевагою.

Недоліки: Одним з недоліків HS50 може бути висока вартість порівняно з іншими моделями, особливо якщо розглядати передові технології.

Висновки

Отже, якщо узагальнити усе вищезазначене, варто відмітити, що зважаючи на те, що всі три моделі призначені для загального застосування в УЗД-діагностиці, різниця у параметрах така:

Функціонал:

Versana Essential від GE: ця модель має базовий функціонал і призначена для загального застосування в медичній практиці. Вона має 2D зображення, допплер, можливість виводу на зовнішній монітор і функцію динамічного збереження зображень – основні необхідні для обстежень опції, але для більшості вузькоспеціалізовних досліджень цього може бути недостатньо.

Siemens Acuson NX3: ця модель має більш розвинений функціонал, який включає у себе 2D зображення, доплер, кольоровий доплер, можливість виводу на зовнішній монітор, акустичну стимуляцію, а також автоматичне підсилення зображень і зменшення шуму, що в результаті дає краще зображення і легший процес роботи (розширені можливості автоматичної адаптації зображення), аніж в Versana Essential (GE).

Samsung Medison HS50: ця модель має найбільш розвинений функціонал з трьох. Вона має 2D зображення, доплер, кольоровий доплер, можливість виводу на зовнішній монітор, акустичну стимуляцію, функцію динамічного збереження зображень, а також різноманітні режими візуалізації, такі як 3D/4D, компресійну та еластографію зсувної хвилі, детальні доплер-режими та інші. особливості, що дають ширший асортимент можливостей для обстеження пацієнта.