Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

Міжнародний конгрес по ультразвуковим технологіям в Києві від RH

21.11.2018 "Новини"


8-9 листопада 2018 у Києві пройшов перший Міжнародний конгрес по ультразвуковим технологіям організований нашою компанією. І ми хочемо відкрити його за лаштунками і поділиться підсумками в цій статті!
У конгресі взяли участь 10 спікерів з України, Хорватії та Німеччини, які з радістю поділилися своїм досвідом та актуальною інформацією зі світу ультразвукових технологій. Всі вони практикуючі лікарі з великим стажем і активної дослідницькою діяльністю.

Ми стежимо за передовими питаннями в сфері ультразвукових технологій, тому секціями конгресу вибрали лідируючі напрямки:

  1. Акушерство і гінекологія (спікери: Інеса Сафонова, Nermin Karahasan, Анна Гребініченко, Марина Харченко, Нелла Волик)
  2. Еластографія зсувної хвилі (спікери: Олег Динник, Wolfgang Bauermeister, Олександр Федусенко, Юрій Чирков, Лілія Ковалеренко)

Програма заходу складалася з 9 доповідей у ​​кожній секції і 5 майстер-класів після них, для закріплення теоретичних знань практикою!

На першій секції розглядалися теми по неіммунній водянці плода, функцій фетального мозку, діагностиці аномалій матки і плода, прикордонної пухлини яєчника і діагностиці вагітності двійнятами. Були представлені клінічні випадки при внутрішньоутробної смерті одного з двійнят і аномальної інвазії плаценти.


Інесса Сафонова


Анна Гребініченко


Марина Харченко


Нелла Волик


Nermin Karahasan

На другій секції, по еластографії, увазі гостей представили теми міофасциальних больових синдромів, гіпоехогенних утворень молочних залоз, еластографії щитовидної залози і дифузних захворювань печінки. Варто відзначити також практичні доповіді про порівняння біопсії і еластографії, ролі еластографії в параметричному УЗД поверхневих органів.


Олег Диннік під час свого докладу


Олександр Федусенко


Юрій Чирков


Лілія Ковалеренко


Wolfgang Bauermeister

Всі доповіді були розділені кава-брейками, під час яких учасники мали змогу поспілкуватися зі спікерами та своїми колегами з усього СНД, обговорити виниклі питання, запитати поради та обмінятися досвідом.