Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

Міжнародний конгрес по ультразвуковим технологіям в Києві від RH

21.11.2018 "Новини"


8-9 листопада 2018 у Києві пройшов перший Міжнародний конгрес по ультразвуковим технологіям організований нашою компанією. І ми хочемо відкрити його за лаштунками і поділиться підсумками в цій статті!
У конгресі взяли участь 10 спікерів з України, Хорватії та Німеччини, які з радістю поділилися своїм досвідом та актуальною інформацією зі світу ультразвукових технологій. Всі вони практикуючі лікарі з великим стажем і активної дослідницькою діяльністю.

Міжнародний конгрес по ультразвуковим - Малюнок1

Ми стежимо за передовими питаннями в сфері ультразвукових технологій, тому секціями конгресу вибрали лідируючі напрямки:

  1. Акушерство і гінекологія (спікери: Інеса Сафонова, Nermin Karahasan, Анна Гребініченко, Марина Харченко, Нелла Волик)
  2. Еластографія зсувної хвилі (спікери: Олег Динник, Wolfgang Bauermeister, Олександр Федусенко, Юрій Чирков, Лілія Ковалеренко)

Програма заходу складалася з 9 доповідей у ​​кожній секції і 5 майстер-класів після них, для закріплення теоретичних знань практикою!

На першій секції розглядалися теми по неіммунній водянці плода, функцій фетального мозку, діагностиці аномалій матки і плода, прикордонної пухлини яєчника і діагностиці вагітності двійнятами. Були представлені клінічні випадки при внутрішньоутробної смерті одного з двійнят і аномальної інвазії плаценти.

Міжнародний конгрес по ультразвуковим - Малюнок2
Інесса Сафонова

Міжнародний конгрес по ультразвуковим - Малюнок3
Анна Гребініченко

Міжнародний конгрес по ультразвуковим - Малюнок4
Марина Харченко

Міжнародний конгрес по ультразвуковим - Малюнок5
Нелла Волик

Міжнародний конгрес по ультразвуковим - Малюнок6
Nermin Karahasan

На другій секції, по еластографії, увазі гостей представили теми міофасциальних больових синдромів, гіпоехогенних утворень молочних залоз, еластографії щитовидної залози і дифузних захворювань печінки. Варто відзначити також практичні доповіді про порівняння біопсії і еластографії, ролі еластографії в параметричному УЗД поверхневих органів.

Міжнародний конгрес по ультразвуковим - Малюнок7
Олег Диннік під час свого докладу

Міжнародний конгрес по ультразвуковим - Малюнок8
Олександр Федусенко

Міжнародний конгрес по ультразвуковим - Малюнок9
Юрій Чирков

Міжнародний конгрес по ультразвуковим - Малюнок10
Лілія Ковалеренко

Міжнародний конгрес по ультразвуковим - Малюнок11
Wolfgang Bauermeister

Всі доповіді були розділені кава-брейками, під час яких учасники мали змогу поспілкуватися зі спікерами та своїми колегами з усього СНД, обговорити виниклі питання, запитати поради та обмінятися досвідом.

Міжнародний конгрес по ультразвуковим - Малюнок12 Міжнародний конгрес по ультразвуковим - Малюнок13 Міжнародний конгрес по ультразвуковим - Малюнок14 Міжнародний конгрес по ультразвуковим - Малюнок15