Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

ВЕБІНАР: “УЛЬТРАЗВУКОВА ДІАГНОСТИКА ХРОМОСОМНОЇ ПАТОЛОГІЇ. ОЗНАКИ АНЕУПЛОІДІЇ ПРИ СКРИНІНГУ В ПЕРШОМУ ТРИМЕСТРІ”

12.06.2018 "Новини"


УЛЬТРАЗВУКОВА ДІАГНОСТИКА ХРОМОСОМНОЇ ПАТОЛОГІЇ. ОЗНАКИ АНЕУПЛОІДІЇ ПРИ СКРИНІНГУ В ПЕРШОМУ ТРИМЕСТРІ

ЦІЛЬ ВЕБІНАРУ: ознайомити із методикою ультразвукової діагностики анеуплоідії, продемонструвати методику оцінки ризику на основі виявлених маркерів патології.

Ультразвуковий скринінг анеуплоідії направлений на оцінку ризику хромосомної патології у дитини, а саме синдрому Дауна. Скринінг не підтверджує хромосомний статус плоду, але оцінює вірогідність ризику нарождення дитини із синдромом Дауна та вказує на можливу необхідність подальшої діагностики.

Ультразвуковий скринінг складає два етапи. Перший етап – скринінг першого триместру або дослідження комірного простору, який виконується між 11-им та 14-им тижнем вагітності. Другий етап – скринінг другого триместру, який виконується між 18-им та 20-им тижнем.

Разом із аналізом крові матері на маркери патології УЗД-скринінг дозволяє провести точну оцінку ризику розвитку синдрому Дауна.

ПЛАН:

1. Описати основні принципи скринінгу анеуплоідії під час вагітності.
2. Розглянути роль ультразвуку, біохімічних маркерів та позаклітинної фетальної ДНК
3. Детально обговорити всі м’які УЗ-маркери першого триместру.
4. Розглянути найінформативніші та найдостовірніші методи скринінгу та діагностики анеуплоідії.
5. Висновки та рекомендації шановного професора та члена ISUOG Прашант Ачарія.

 АВТОР

Доктор Прашант Ачарія (MD, FICOG)
Dr. Prashant Acharya (MD, FICOG)

прашант

Доктор Ачарія – дипломований cпеціаліст по неонатології та акушерській допомозі з високим ризиком. Основні напрямки діяльності – внутрішньоутробна терапія плоду, діагностика розвитку плоду та веденння вагітності, внутрішньоутробна хірургія, дослідження фетальної анемії. Доктор Ачарія проходив підготовку в лондонському Kings College Hospital, отримав диплом по ендоскопії тазу у Німеччині, є почесним сонологом Sheth K.M. School of Post Graduate.
З 2008 року член Індійського Коледжу Акушерства та Гінекології. Доктор Ачарія грав ключову роль у FOGSI (Federation of Obstetric and Gynecological Societies of India), як голова комітету Генетики та Перинатології (2010-2012) та як віце-президент FOGSI у 2012 році. З 2012 року Член управляючої ради ICOG (Indian College of Obstetrics and Gynecology), учасник більш ніж 300 національних та міжнародних конференцій та курсів підвищення кваліфікації.

ПЕРЕХОДЬТЕ ЗА ПОСИЛАННЯМ, ЩОБ ЗАВАНТАЖИТИ ВЕБІНАР АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО!