Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

ВЕБІНАР: “Еластографія молочної та щитовидної залози”

11.05.2018 "Новини"


ЕЛАСТОГРАФІЯ МОЛОЧНОЇ ТА ЩИТОВИДНОЇ ЗАЛОЗИ

МЕТА ВЕБІНАРУ: показати практичне застосування еластографії в дослідженні щитовидної та молочної залоз, показати клінічні критерії діагностики злоякісних новоутворень.

Еластографія молочної залози – це новий сонографічний метод візуалізації, який дозволяє отримати додаткову інформацію про стан органу у доповненні до УЗД та маммографії.  Еластографія щитовидної  залози – метод, що дозволяє неінвазивно визначити жорсткість новоутворень на основі вираховування щільності тканин.  Сьогодні в клініці доступні два методи еластографії: компресійний та метод зсувної хвилі. Останній метод є еталоном у неінвазивній диагностиці злоякісних новоутворень.

 АВТОР

Доктор Річард Барр
(Dr. Richard Barr)

barr-ready

Доктор Барр – професор радіології медичного університету північно-східного Огайо. Він практикує в Southwoods Imaging та Northside Medical Center в Янгстаун, штат Огайо. Отримав ступінь бакалавра в галузі хімії в університеті штата Огайо, докторську ступінь в галузі неорганічної хімії в університеті штату Мічіган та доктора медицини в університеті Кейс Вестерн Резерв. Пройшов річне стажування по внутрішній медицині в університетських лікарнях Клівленду та резиденції діагностичної радіології в Cleveland Clinic Foundation, де він був головним лікарем-ординатором. Доктор Барр пройшов навчання по візуализації поперечного перерізу в Каліфорнійському університеті в Сан-Франциско. Доктор Барр опублікував більш ніж 100 наукових статей, а також книги по еластографії молочної залози, у тому числі: “Еластографія, практичний підхід”. Він презентував більш ніж 300 наукових доповідей та лекцій по всьому світу. На протязі 15 років присвячує свою професійну діяльність еластографії та ультразвуковому контрасту.

ПЕРЕХОДЬТЕ ЗА ПОСИЛАННЯМ, ЩОБ ЗАВАНТАЖИТИ ВЕБІНАР АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО!