Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

Як побудувати рентабельний медичний бізнес? Шукаємо правильні відповіді

11.01.2018 "Новини"


Як побудувати рентабельний медичний бізнес? Що треба зробити, щоб завоювати конкурентну перевагу? Чому старі методи мотивації персоналу не працюють? Ці питання хвилюють будь-якого керівника, але відповіді не завжди приходять вчасно – підприємця чекає низка проб і прикрих помилок. Якісна бізнес-література здатна підказати вивірені управлінські рішення для розвитку вашої справи, направити мислення в правильне русло і виробити необхідні звички.

Ми зібрали для вас 10 книг, які дають прикладні знання, вчать, як правильно побудувати діалог з партнерами і клієнтами, допомагають ефективно організувати час. Ви зможете інтегрувати в свій бізнес корисні поради, лайфхаки і перевірені часом кейси – в основі бізнес-процесів лежать типові механізми і принципи. У свою чергу, історії успіху відомих бізнесменів дозволять поглянути на світ через призму їх досвіду, мотивують і застерігають. Читання – це завжди інвестиції в себе, свої знання і вміння.

1. Роберт Грін «48 законів влади»

images

Автор розповідає про особливості стратегічного мислення і закони зваблювання, пояснює, як працює влада в суспільстві. Книга «48 законів влади» вчить, як домогтися розташування людей і взяти шефство над ними. У ній викладені практичні рекомендації, дотримуючись яких ви зможете звоювати довіру і повагу оточуючих.

Замість затертих істин і стандартних порад розкриваються інтригуючі манівці, показано мистецтво словесної маніпуляції і майстерність жестів. Вивчивши працю Роберта Гріна, ви навчитеся керувати формальними і неформальними групами в колективі медустанови, знайдете однодумців і соратників, які завжди будуть підтримувати ваше рішення, зможете зрозуміти мотиви партнерів і домогтися укладання угод на вигідних умовах.

2. Стівен Сілбігер «МВА за 10 днів»

0_2d63a5_fae53e81_orig

Ви лікар, але перебуваєте біля керма медичного центру – великої, неповороткої машини, де крім медичних питань щодня спливають складні економічні процеси? Хочете краще розуміти, що робиться в фінансовому відділі, чим керуються маркетологи і займаються юристи клініки? Стівен Сілбігер пропонує «МВА за 10 днів» – десятиденний курс-інтенсив в форматі книги, в якому простою і зрозумілою мовою пояснюються ази економіки, необхідні для ефективного управління бізнесом.

У книзі ви знайдете корисні поради по організації і управлінню фінансами, юриспруденції, потрібні метрики економетрики та статистики, секрети маркетингу і PR. Вам допоможуть розробити стратегію, тактику і місію підприємства, пояснять що таке операційне управління та організаційна поведінка. І все це без нудної теорії, а з запалом, самоіронією і гумором.

3. Бенджамін Франклін «Час-гроші»

vrema--_126

Вчений, винахідник громовідводу, фізик, філософ, політик, один з авторів конституції США, дипломат, журналіст, – Бенджамін Франклін досяг успіху у всьому, за що брався. Він займав найвищі пости у виконавчій владі своєї країни, хоча йому довелося починати з самих низів американського суспільства. Не маючи за плечима ні батьківського капіталу, ні впливових знайомих, Франклін все ж знайшов на що спиратися в побудові своєї кар’єри – він навчився в буквальному сенсі керувати часом!

«Час-гроші» – захоплююча книга про те, як планувати в короткостроковій, середньостроковій, довгостроковій і глобальній перспективі. Ніякої магії – тільки прості, зрозумілі, перевірені правила, про які ви чули, але ніколи не сприймали всерйоз. Навчіть себе і своїх співробітників раціонально розпоряджатися часом – це обов’язково позначиться на пропускній спроможності відділень і залученні в робочий процес.

4. «Практика управління Mayo Clinic» Леонард Беррі

DHbg5sZoQac

Американці кажуть: «Проблеми зі здоров’ям? Їдь в клініку Мейо ». Історія медустанови почалася сто років тому, але, не дивлячись на свій вік, вона успішно функціонує донині. У медичній індустрії Mayo Clinic – загальноприйнятий зразок для наслідування. Інформація, викладена в книзі, обов’язкова до прочитання всім менеджерам медичної галузі – тут зібрані практичні рекомендації  побудови рентабельної бізнес-моделі і описані принципи організації сервісу, базовані на досвіді.

5. «Номер 1» Ігор Манн

Number_1_Cover_Igor_Mann_Ivanov_i_Ferber_Publishers

Чек-лист вашого саморозвитку, поетапна реалізація плану досягнення поставленої мети – ось як можна коротко описати зміст книги Ігоря Манна. Щоб отримати покроковий алгоритм дій, який повинен допомогти опинитись там, де ви хочете бути, вам доведеться попрацювати з книгою –  пройти ряд тестів, чесно вказати ключові факти про себе, розібратися у власних сильних і слабких сторонах. На сторінках повно цікавих кейсів і прикладів із життя реальних людей, яким вдалося досягти певних висот.

Mind-карта допоможе керівнику медичного центру чітко розставити пріоритети, не збитися з обраного шляху, вибитися в лідери галузі і усвідомлено будувати успішний бізнес.

6. «Управління життєвим циклом організації» Іцхак Адізес

23949_img_0

Як і у живої людини, у кожної клініки є життєвий цикл. Різниця лише в тому, що продовжити людське життя неможливо, в той час як тривалість існування бізнесу залежить від ефективності управління ним. Автор попереджає про проблеми, з якими доведеться зіткнутися організації на різних етапах розвитку, і тут же показує, як їх вирішити. У своїй книзі Іцхак Адізес вчить, як попередити складності, вживати превентивні міри, показує основні інструменти для впровадження управлінських рішень.

7. «Моє життя. Мої досягнення» Генрі Форд

1012134292

Генрі Форд – людина, якій ми зобов’язані всім, що маємо. Геніальний інженер винайшов конвеєрне виробництво, стояв біля витоків автомобілебудування, випустив перший серійний автомобіль. Але книжка не про промисловість, а про боротьбу великого підприємця за місце під сонцем. Ідеї ​​і методи, які описані в автобіографічній книзі, ви легко зможете інтегрувати в свій бізнес, адже на сторінках викладено безцінний підприємницький досвід.

8. «Майбутнє медицини» Ерік Тополь

1014879095

Ерік Тополь піднімає завісу над майбутнім індустрії охорони здоров’я. Цілком очевидно, що стандартні організаційні процеси і відносини між лікарем і пацієнтом в століття цифрових технологій безнадійно застаріли. Новітні молекулярні і генетичні розробки надають набагато більше можливостей  для того щоб зрозуміти природу захворювань і виробити стратегію боротьби з хронічними недугами. Автор вважає, що в світі високих технологій пацієнт повинен мати повний доступ до даних про власне здоров’я.

Про те, як розвивається методика лікування захворювань серцево-судинної системи, що є причиною онкології, чому з’являється Альцгеймер, що лежить в основі нервових розладів, а головне, які технології та гаджети з’являться для їх усунення, докладно викладено в книзі. «Медицина майбутнього» – збадьорююча пігулка для керівників медичного центру старшого покоління, які загрузли в консервативних теоріях і практиках.

9. «Від 0 до 1» Пітер Тіль

Piter-Til-Bleyk-Masters---Ot-nulya-k-edinitse.-Kak-sozdat-startap-kotoryiy-izmenit-budushhee--

Пітер Тіль – людина, яка першою повірила в Facebook, заснувала успішну платіжну систему PayPal, зуміла стати успішним венчурним інвестором. У своїй книзі він ділиться секретами бізнесу, які відкрив самостійно, методом проб і помилок. В основі «Від 0 до 1» – вміння знайти і реалізувати принципово нову ідею. Автор твердо переконаний, що запорука будь-якого успішного бізнесу – унікальний продукт.

«Від 0 до 1» допоможе зрозуміти, яку стратегію потрібно вибрати керівнику, щоб досягти успіху при створенні і розвитку власного медичного центру. Ви знайдете кейси з життя Microsoft, Facebook, Twitter, eBay, LinkedIn, PayPal – принципово різних компаній, яким вдалося змінити звичний устрій речей, буквально перевернути індустрію навколо себе.

10. «Deadline» Том Демарк

deadline_big

Якщо ви рішуче налаштовані прочитати тільки одну книгу з управління бізнес-проектами, тоді прочитайте цю. Том Демарк випустив більше десятка книг з менеджменту, які здобули популярність серед підприємців різного калібру і отримали схвальні відгуки від провідних викладачів сучасних шкіл бізнесу. «Deadline», за словами самого автора, його найкраща робота – в ній майже в художній формі розписані ключові принципи менеджменту, які знайдуть своє застосування в клініці.

Захоплюючий сюжет, гострі повороти і наочні приклади замість нав’язливих посібників, притягнутих за вуха історій успіху і перебільшеної моральності, утримують увагу і легко засвоюються. Книга входить в список обов’язкової до прочитання літератури з курсу «Управління проектами» в багатьох зарубіжних тренінгових центрах і бізнес-школах.

Сподобалась підбірка? Підпишіться на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин від RH!