Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

УЛЬТРАЗВУКОВА СИСТЕМА TOSHIBA APLIO 500 НАЗВАНА «BEST IN KLAS»

09.06.2017 "Новини"


Aplio 500 компанії Toshiba America Medical Systems, Inc. отримала найвищий рейтинг в категорії «Ультразвук – загальна візуалізація» і визнана «BEST IN KLAS» в номінації: «Медичне обладнання та інфраструктура».

Aplio 500 пропонує ідеальне зображення з поліпшеними можливостями візуалізації, включаючи Fly Thru і Smart Fusion. В першу чергу технологія Fly Thru використовує 4D-ультразвук для «прольоту» внутрішніх структур, таких як заповнених рідиною протоків і судин, для кращої візуалізації уражень і новоутворень, а також для допомоги в плануванні інтервенційних процедур. Smart Fusion синхронізує КТ або МРТ за допомогою ультразвуку, допомагаючи знаходити важкодоступні вогнища і виконувати біопсію під ультразвуковим наведенням. Aplio 500 поставляється з розширеними інструментами робочого процесу і ергономікою, включаючи iStyleTM + Productivity Suite.

aplio 500

«З Aplio 500 ми прагнули створити ультразвукову систему, яка виробляла б високоякісні зображення, пропонувала нові технології і була б надійною для всіх типів зображень», – сказав Томохіро Хасегава, директор підрозділу ультразвукової діагностики Toshiba. «Нагорода Best in KLAS є результатом співпраці Toshiba зі своїми клієнтами в наданні технологій і підтримки користувачів, що необхідно для підвищення ефективності діагностики та лікування пацієнтів».

 Про KLAS

KLAS – дослідницька фірма, що займається глобальним завданням щодо поліпшення надання медичних послуг, змушуючи постачальників послуг прислухатися і зважати на думку користувачів. Працюючи з тисячами керівників охорони здоров’я і клініцистів, KLAS збирає дані про програмне забезпечення, послуги, медичне обладнання та системи інфраструктур для надання своєчасних звітів, тенденцій і статистичних оглядів. Дослідження безпосередньо представляє голос постачальника послуг і служить каталізатором для поліпшення ефективності виробника. Компанія KLAS була заснована в 1996 році, а їх штат і консультативна рада вже має 25-річний досвід в області інформаційних технологій в охороні здоров’я.

ПРО КОМПАНІЮ TOSHIBA AMERICA MEDICAL SYSTEMS, INC.

Зі штаб-квартирою в Тастіне, Каліфорнія, компанія Toshiba America Medical Systems (TAMS) знаходить ринок збуту, продає, поширює і обслуговує обладнання з радіології та досліджень серцево-судинної системи, включаючи КТ, МРТ, ультразвукове, рентгенівське і кардіоваскулярне обладнання, а також координує клінічне діагностичне дослідження зображень для всіх методів в Сполучених Штатах.

ПРО КОРПОРАЦІЮ TOSHIBA MEDICAL SYSTEMS

Корпорація Toshiba Medical Systems є провідним світовим постачальником медичних діагностичних систем візуалізації та комплексних медичних рішень, таких як комп’ютерна томографія, рентгенівське і судинне обладнання, ультразвукова техніка, МРТ, а також інформаційні системи для медичних установ. Корпорація Toshiba Medical Systems вже більше 80 років надає медичні продукти. Вона є дочірньою компанією Toshiba.

ПРО TOSHIBA

Toshiba є провідним світовим диверсифікованим виробником, постачальником рішень і маркетологом передових електронних і електричних продуктів і систем. Toshiba Group привносить інновації та нову уяву в широкий спектр бізнесу: цифрові продукти, включаючи РК-телевізори, ноутбуки, роздрібні рішення і МФУ; електронні пристрої, в тому числі напівпровідники, продукти і матеріали для зберігання; промислові та соціальні інфраструктурні системи, включаючи системи виробництва електроенергії, інтелектуальні рішення для населення, медичні системи, ескалатори і ліфти і побутова техніка.

Toshiba була заснована в 1875 році і сьогодні керує глобальною мережею з більш ніж 550 консолідованих компаній з 210 000 співробітників по всьому світу і щорічними обсягами продажів, що перевищують 5,8 трлн Ієн (61,7 млрд. дол. США).