Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

УЛЬТРАЗВУКОВА УЛЬТРА-ПРЕМІУМ СИСТЕМА SIEMENS ACUSON S3000 ™

05.06.2017 "Новини"


Ультрасучасна ультразвукова система ACUSON S3000 ™ була відзначена престижною нагородою «Best in KLAS» 2014 року у категорії «Ультразвук – загальна візуалізація», згідно з доповіддю «Медичне обладнання та інфраструктура» від 2014 року. Номінація «Best in KLAS» щорічно представляє краще рішення від виробників ринку обладнання автоматизації візуальної діагностики та фармакології з найширшим операційним і клінічним впливом на систему охорони здоров’я.

acuson_s3000_helx_evolution_with_touch_control3-02428248-10

best_in_KLAS-2013

Незалежна дослідницька організація охорони здоров’я, що базується в штаті Юта, США, KLAS збирає дані з серії опитувань, проведених з керівниками лікарень і клінік, адміністраторами, лікарями, медсестрами і іншими директорами і менеджерами, які мають відповідні обов’язки. Респондентів просять оцінити медичне обладнання на основі загальної задоволеності, надійності продукту, функціональності, обслуговування клієнтів та інших критеріїв.

Краща загальна функціональність і чудове обслуговування

Система ACUSON S3000 отримала найвищу оцінку серед систем своїх конкурентів із загальним рахунком 91,0 з 100, перевершивши торішнього переможця.

 Чудова продуктивність, екстраординарна технологія тільки в системі ACUSON S3000

Ми з гордістю представляємо майбутнє ультразвуку за допомогою системи ACUSON S3000. За допомогою цієї платформи клініцисти можуть інтегрувати найсучасніші ультразвукові технології в свою щоденну клінічну практику для поліпшення результатів діагностики своїх пацієнтів:

  • Об’єднуйте дані КТ або МРТ 3D з ультразвуком в реальному часі з використанням ручних, точкових і автоматичних інструментів регулювання, для більш практичного робочого процесу
  • Скорочуйте час дослідження за рахунок автоматичного регулювання
  • Використовуйте 3D-навігацію в реальному часі з ультразвуковим контролем, що підтримує біопсію і процедуру абляції
  • Імпортуйте та переглядайте архівні знімки УЗД, КТ, МРТ або мамографії для порівняння на розділеному екрані з ультразвуковою картиною в реальному часі, що дозволяє проводити більш точне динамічне спостереження і прискорити попередній перегляд
  • Скористайтеся повним портфелем передових додатків для еластографії і зсувнохвильової технології з використанням клінічних додатків Acoustic Radiation Force Impulse (ARFI)
  • Скористайтеся перевагами, сумісного з обладнанням, програмного забезпечення та аксесуарами, сумісними з архітектурою ядра SieStream з технологією HD-датчика.

Ми цінуємо відгуки наших клієнтів

Ми вважаємо, що ця шановна нагорода підкреслює нашу прихильність до задоволеності клієнтів. Позитивні відгуки звіту KLAS безпосередньо пов’язані зі сприйняттям побажань і проблем наших клієнтів і забезпеченням того, що їм необхідно для найкращого обслуговування клієнтів. Ми дякуємо вам за вашу лояльність і довіру і обіцяємо продовжити розвиток технологій ультразвукової діагностики для наших клієнтів і їх пацієнтів.