Ім'я

Телефон

Ваш список бажань

Ваш список бажань пустий

Авторизуйтесь aбо зареєструйтесь щоб додавати товари в список бажань

Увійти Реєстрація

 1. Головна
 2.   /  
 3. Новини
 4.   /  
 5. УЛЬТРАЗВУКОВА УЛЬТРА-ПРЕМІУМ СИСТЕМА SIEMENS ACUSON S3000 ™

УЛЬТРАЗВУКОВА УЛЬТРА-ПРЕМІУМ СИСТЕМА SIEMENS ACUSON S3000 ™

2017-06-05

Ультрасучасна ультразвукова система ACUSON S3000 ™ була відзначена престижною нагородою «Best in KLAS» 2014 року у категорії «Ультразвук – загальна візуалізація», згідно з доповіддю «Медичне обладнання та інфраструктура» від 2014 року. Номінація «Best in KLAS» щорічно представляє краще рішення від виробників ринку обладнання автоматизації візуальної діагностики та фармакології з найширшим операційним і клінічним впливом на систему охорони здоров’я.

УЛЬТРАЗВУКОВА УЛЬТРА-ПРЕМІУМ СИСТЕМА SIEMENS ACUSON S3000 ™, фото

УЛЬТРАЗВУКОВА УЛЬТРА-ПРЕМІУМ СИСТЕМА SIEMENS ACUSON S3000 ™, фото

Незалежна дослідницька організація охорони здоров’я, що базується в штаті Юта, США, KLAS збирає дані з серії опитувань, проведених з керівниками лікарень і клінік, адміністраторами, лікарями, медсестрами і іншими директорами і менеджерами, які мають відповідні обов’язки. Респондентів просять оцінити медичне обладнання на основі загальної задоволеності, надійності продукту, функціональності, обслуговування клієнтів та інших критеріїв.

Краща загальна функціональність і чудове обслуговування

Система ACUSON S3000 отримала найвищу оцінку серед систем своїх конкурентів із загальним рахунком 91,0 з 100, перевершивши торішнього переможця.

 Чудова продуктивність, екстраординарна технологія тільки в системі ACUSON S3000

Ми з гордістю представляємо майбутнє ультразвуку за допомогою системи ACUSON S3000. За допомогою цієї платформи клініцисти можуть інтегрувати найсучасніші ультразвукові технології в свою щоденну клінічну практику для поліпшення результатів діагностики своїх пацієнтів:

 • Об’єднуйте дані КТ або МРТ 3D з ультразвуком в реальному часі з використанням ручних, точкових і автоматичних інструментів регулювання, для більш практичного робочого процесу
 • Скорочуйте час дослідження за рахунок автоматичного регулювання
 • Використовуйте 3D-навігацію в реальному часі з ультразвуковим контролем, що підтримує біопсію і процедуру абляції
 • Імпортуйте та переглядайте архівні знімки УЗД, КТ, МРТ або мамографії для порівняння на розділеному екрані з ультразвуковою картиною в реальному часі, що дозволяє проводити більш точне динамічне спостереження і прискорити попередній перегляд
 • Скористайтеся повним портфелем передових додатків для еластографії і зсувнохвильової технології з використанням клінічних додатків Acoustic Radiation Force Impulse (ARFI)
 • Скористайтеся перевагами, сумісного з обладнанням, програмного забезпечення та аксесуарами, сумісними з архітектурою ядра SieStream з технологією HD-датчика.

Ми цінуємо відгуки наших клієнтів

Ми вважаємо, що ця шановна нагорода підкреслює нашу прихильність до задоволеності клієнтів. Позитивні відгуки звіту KLAS безпосередньо пов’язані зі сприйняттям побажань і проблем наших клієнтів і забезпеченням того, що їм необхідно для найкращого обслуговування клієнтів. Ми дякуємо вам за вашу лояльність і довіру і обіцяємо продовжити розвиток технологій ультразвукової діагностики для наших клієнтів і їх пацієнтів.

Замовити товар

Уточнити ціну


Дякуємо за замовлення!

Наш менеджер відповість на Ваш запит найближчим часом.

Дякуємо!

Тема новин для підписки була змінена.

Повідомлення!

Виберіть тему для новин.

Повідомлення!

Невірний email або код.

Дякуємо за підписку!

Щотижня ми будемо ділитись з Вами актуальними новинами, медичними дослідженнями, порадами експертів і анонсами подій.

Підписуйтесь на нашу розсилку!
Дізнавайтесь про головне першими!👆

Ми ділимося актуальними новиними, науковими дослідженнями та спеціальними пропозиціями.

Дякуємо!

Наш менеджер відповість на Ваш запит найближчим часом.

Дякуємо за коментар!!

Ваш відгук дуже важливий для нас!