Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

Окупність УЗД апарату Voluson E8

01.12.2016 "Новини"


Якщо ви хочете купити УЗД апарат для ультразвукової діагностики в області акушерства та гінекології, рекомендуємо звернути увагу на б/у варіанти GE Voluson E8 (2012-2016 років випуску). Діагностичні системи Voluson E8 BT12, BT13, BT15, BT16 заслужено вважаються кращими сканерами в галузі з можливістю об’ємної реконструкції. Такий інструмент помітно розширює сферу послуг діагностичного центру.

Потужний процесор, високопродуктивна відеокарта, об’ємна фотореалістична репродукція плоду в чотиривимірному форматі 4D HD LIVE, еластографія – ось далеко не повний набір переваг, який ви отримуєте, купивши вживаний апарат з гарантією за ціною від 35 000$ до 65 000$ (залежно від ПЗ). Новий УЗД апарат зі схожими функціями обійдеться клініці вдвічі дорожче.

Чи вигідно купити УЗД апарат Voluson E8

tour-voluson-e8Сімейство ультразвукових сканерів Voluson E8 «Break Throug» з’явилося в 2006 році. На сьогоднішній день кількість модифікацій досягла десяти. Версії BT12, BT13, BT15, BT16 пропонують широкий перелік програм і ряд інноваційних технологій, завдяки яким якість послуг кабінету ультразвукової діагностики істотно зросте. Давайте розглянемо вигоду від покупки не нового пристрою в цифрах.

За статистикою, б/у УЗД апарат здатний щомісяця генерувати прибуток в розмірі приблизно $4500. Ціна базового ультразвукового дослідження за допомогою GE Voluson E8 – 15-17 доларів і вище. Щоб вийти на визначений рубіж, відвідуваність кабінету повинна становити не менше 20 пацієнтів в день протягом 22 денного робочого місяця, що цілком реально при нормальному восьмигодинному графіку роботи.

Природньо, $4500 – це валовий дохід. Щоб підрахувати чистий прибуток, необхідно вирахувати з отриманої суми витрати на оплату праці персоналу, податкові відрахування, оплату комунальних послуг, господарські витрати, рекламні платежі, амортизацію обладнання. Після нескладних обчислень початкова сума зменшиться до $1500 – 1700 – це і є наш чистий прибуток.

При таких показниках окупність інвестицій в б/у діагностичну систему настане через, приблизно, 2 роки. Вартість нового обладнання буде «відбиватися» в рази довше – близько 6-7 років. Іншими словами, за 6 років експлуатації не нового, але відремонтованого приладу, ви заробите, щонайменше, $54 000. У випадку придбання нового, але ні в чому не кращого за б/у сканер апарату, у перші 6 років заробіток буде відсутній.