Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
  1. Головна
  2. Новини
  3. Окупність УЗД апарату Voluson E8

Окупність УЗД апарату Voluson E8

01.12.2016 "Новини"


Якщо ви хочете купити УЗД апарат для ультразвукової діагностики в області акушерства та гінекології, рекомендуємо звернути увагу на б/у варіанти GE Voluson E8 (2012, 2013 років випуску). Діагностичні системи Voluson E8 BT12 і BT13 заслужено вважаються кращими сканерами в галузі з можливістю об’ємної реконструкції. Такий інструмент помітно розширює сферу послуг діагностичного центру.

Потужний процесор, високопродуктивна відеокарта, об’ємна фотореалістична репродукція плоду в чотиривимірному форматі 4D HD LIVE, еластографія – ось далеко не повний набір переваг, який ви отримуєте, купивши вживаний апарат з гарантією за ціною до $60000. Новий УЗД апарат зі схожими функціями обійдеться клініці вдвічі дорожче.

Чи вигідно купити УЗД апарат Voluson E8

tour-voluson-e8Сімейство ультразвукових сканерів Voluson E8 «Break Throug» з’явилося в 2006 році. На сьогоднішній день кількість модифікацій досягла цифри шість. Версії BT10, BT12 і BT13 пропонують широкий перелік програм і ряд інноваційних технологій, завдяки яким якість послуг кабінету ультразвукової діагностики істотно зросте. Давайте розглянемо вигоду від покупки не нового пристрою в цифрах.

За статистикою, б/у УЗД апарат здатний щомісяця генерувати прибуток в розмірі приблизно $4000. Ціна базового ультразвукового дослідження за допомогою GE Voluson E8 – 17 доларів і вище. Щоб вийти на визначений рубіж, відвідуваність кабінету повинна становити не менше 25 пацієнтів протягом 22 денного робочого місяця, що цілком реально при нормальному восьмигодинному графіку роботи.

Природньо, $4000 – це валовий дохід. Щоб підрахувати чистий прибуток, необхідно вирахувати з отриманої суми витрати на оплату праці персоналу, податкові відрахування, оплату комунальних послуг, господарські витрати, рекламні платежі, амортизацію обладнання. Після нескладних обчислень початкова сума зменшиться до $1300 – 1400 – це і є наш чистий прибуток.

При таких показниках окупність інвестицій в б/у діагностичну систему настане через, приблизно, 2 роки. Вартість нового обладнання буде «відбиватися» в рази довше – близько 6-7 років. Іншими словами, за 6 років експлуатації не нового, але відремонтованого приладу, ви заробите, щонайменше, $41 000. У випадку придбання нового, але ні в чому не кращого за б/у сканер апарату, у перші 6 років заробіток буде відсутній.