Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

RH про враження від VII Міжнародного медичного форуму

29.04.2016 "Новини"


RH про враження від - Малюнок1«Інновації в медицині – здоров’я нації», – саме з таким теглайном пройшов сьомий Міжнародний медичний форум, який гостинно прийняло місто Київ.

http://medforum.in.ua/o-proekte

«Інновації в медицині – здоров’я нації», – саме з таким теглайном пройшов сьомий Міжнародний медичний форум, який гостинно прийняло місто Київ. З 19 по 21 квітня понад 10000 спеціалістів з різних країн мали змогу прослухати 700 доповідей фахівців у галузі охорони здоров’я та відвідати 65 практичних демонстрацій та майстер-класів.

Такі масштаби події створили безпрецедентні можливості для підвищення кваліфікації та обміну досвідом, тому команда RH просто не змогла пропустити форум. Ми стали однією з 300 компаній світу, яким випала унікальна нагода прийняти участь в спеціалізованій виставці та поспілкуватись з колегами безпосередньо біля стендів із устаткуванням.

RH про враження від - Малюнок2

Експозиція RH вразила відвідувачів VII Міжнародного медичного форуму надсучасними технологіями та вражаючими можливостями флагманських УЗ апаратів Siemens S2000 із технологією віртуальної пальпації, багатофункціональної системи GE Voluson E8 з опцією HD Live, яка забезпечує вийнятковий анатомічний реалізм зображення на екрані! Також були представлені апарати Toshiba Aplio XG, Ultrasonix Sonix Touch, Toshiba Xario.

Із гордістю відзначаємо, що системи такого рівня, як Siemens S2000 та GE Voluson E8 з версією програмного забезпечення ВТ13, можна було побачити лише на стенді нашої компанії. Спеціально для відвідувачів VII Міжнародного медичного форуму ми підготували доповідь на тему “Обгрунтування ефективності ультрасонографії товстої кишки”, а Олексій Бондаренко, к.м.н., лікар вищої категорії, хірург-проктолог, асистент кафедри анатомії людини Буковинського ДМУ, використовуючи Siemens S2000, провів пізнавальний майстер-клас по гідросоноколоноскопії.

Детальніше дізнатись про можливості сучасної техніки для ультразвукової діагностики можна в каталозі https://rh.ua/uzd-aparati/ або звернувшись із запитанням до нашого спеціаліста https://rh.ua/contacts. Разом з нами Ви завжди на хвилі новин в галузі технологій ультразвукової діагностики, адже RH – це те, що відрізняє!

RH про враження від - Малюнок3

RH про враження від - Малюнок4