Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

RH на Профі-лаб з медицини плода

29.04.2016 "Новини"


RH на Профі-лаб з - Малюнок1 22-23 квітня 2016 року команда RH гостювала в Києві, де проходив профі-лаб з медицини плода «Зустріч професіоналів: материнсько-плодова медицина».

http://mfmdays.com.ua/ 

22-23 квітня 2016 року команда RH гостювала в Києві, де проходив профі-лаб з медицини плода «Зустріч професіоналів: материнсько-плодова медицина». Подія об’єднала під одним дахом профільні ворк-шопи від кращих фахівців галузі, доповіді науковців, дискусійні панелі та обговорення сучасних практик під патронажем спеціальних гостей конференції: професорів акушерства та гінекології з Нідерландів та Швейцарії.

 RH на Профі-лаб з - Малюнок2

Цьогорічний профі-лаб не лише створив потужну платформу для розгляду найбільш актуальних і водночас суперечливих питань медицини плоду, але й надав можливість продемонструвати сучасне обладнання для ультразвукової діагностики. Учасники конференції змогли ознайомитись із надсучасним устаткуванням для ультразвукових досліджень в області акушерства та гінекології, продемонстрованим компанією RH.

 

RH на Профі-лаб з - Малюнок3

Потужні сканери Siemens S2000 з функцією еластографії зсувної хвилі та GE Voluson E8 з опцією HD LIVE, версії програмного забезпечення ВТ13, яка забезпечує максимально можливий анатомічний реалізм картинки, стали справжньою родзинкою стенду та буквально підкорили глядачів. Команда RH ознайомили усіх зацікавлених з особливостями роботи сучасних УЗ систем.

RH на Профі-лаб з - Малюнок4

 RH – те, що відрізняє!