Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

Курс: “Актуальні питання ЕХКГ плода та ультразвукової діагностики в гінекології”, пройде 28-29 травня 2016.

28.04.2016 "Новини"


1 (1)

Компанія RH виступає партнером навчального курсу “Актуальні питання ЕХКГ плоду та ультразвукової діагностики в гінекології”, а також надає УЗД апарат GE Voluson E8.

Раді вітати Вас на нашому сайті!

Кілька слів про наш проект.

babyscan.com.ua

1 (1)

 

Наш проект спрямований на донесення передових європейськиіх методик ультразвукових досліджень в області медицини плода до практикуючих лікарів генікологів і лікарів УЗД в Україні.

Ми пропонуємо для Вас програму за поданням європейського рівня досліджень, що буде складатися з декількох циклів теоретичних курсів з демонстрацією для професіоналів, теоретичних курсів для початківців лікарів і практичних індивідуальних тренінгів та тренінгів в малих групах.
Більшість з пропонованих курсів схвалені ISUOG (Міжнародною асоціацією акушерів гінекології та фахівців УЗД) і входять в міжнародну систему підвищення кваліфікації лікарів.

Практикуючі фахівці, які мають величезний практичний досвід у різних клініках світу і мають значну теоретичну підготовку поділяться з Вами своїми напрацюваннями, своїми знаннями, своїм досвідом досліджень плоду. У ході курсів, які ми організували, Ви зможете обговорити безліч цікавлять Вас в області медицини плода, зможете познайомитися з провідними європейськими фахівцями.

Сподіваємося, що знання, які Ви отримаєте в ході нашої з Вами спільної роботи, дозволять Вам вдосконалюватися як професіоналам, і комусь стати, а комусь залишатися лідерами в дослідженнях.

Дивіться на нашому сайті інформацію про проведені курсах, пишіть нам, зв’язуйтеся з нами по телефону. Ми раді будемо Вам допомогти в усіх питаннях.

Бажаємо Вам успіхів як дослідникам, що стоять на межі невідомого!

Успіху Вам!