Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я – 2015. ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ УЧАСТІ У ВИСТАВЦІ.

12.10.2015 "Новини"


ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я – 2015. - Малюнок1Компанія RH традиційно взяла участь у виставці “Охорона здоров’я-2015”, яка відбулася в Києві з 29 вересня по 1 жовтня 2015 року. Раді поділитися своїми враженнями від заходу.

 З 29 вересня по 1 жовтня 2015 року традиційно відбулася 24-а Міжнародна медична виставка «Охорона здоров’я». Щороку цей захід збирає понад 350 провідних виробників і дистриб’юторів обладнання, послуг, медикаментів, виробів медичного призначення з України та інших країн.

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я – 2015. - Малюнок2

Серед безлічі представників ринку медичних інноваційних технологій особливу увагу притягує до себе компанія RH. Мета, яку поставила перед собою команда кваліфікованих менеджерів, інженерів і докторів, вивела компанію на високий рівень у сфері медичного обслуговування.

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я – 2015. - Малюнок3

На “Охороні здоров’я – 2015» компанія RH представила великий вибір якісного обладнання від кращих світових виробників.

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я – 2015. - Малюнок4

 Було продемонстровано в роботі ультразвуковий апарат Siemens S2000 з еластографією зсувної хвилі Virtual Touch IQ, яка є однією з найсучасніших технологій у галузі діагностичного ультразвуку.

 Вперше на виставці був представлений стенд “RH-сервіс”, присвячений роботі сервісного відділу компанії, оскільки в роботі з ультразвуковим обладнанням іноді виникають питання, які можуть вирішити тільки кваліфіковані фахівці. Саме так працює сервісний відділ компанії: оперативно консультує по будь-якому питанню, яке Вас хвилює, надає якісний ремонт і висококласне обслуговування Вашого обладнання.

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я – 2015. - Малюнок5

Ми з упевненістю стоїмо на ринку візуалізуючого та діагностичного обладнання в одному ряду з представниками провідних світових виробників. Компанія RH – це завжди вигідне для клієнта поєднання ціни та якості на ультразвукове обладнання.


RH – те, що відрізняє.