Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

КОМПАНІЯ RH НА 23-ІЙ МІЖНАРОДНІЙ МЕДИЧНІЙ ВИСТАВЦІ “ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я 2014”

17.11.2014 "Новини"


Компанія RH прийняла участь в щорічній Міжнародній медичній виставці “Охорона здоров’я”, яка відбулась в Києві з 20 вересня по 2 жовтня 2014 року при офіційній підтримці профільного комітету Верховної Ради України та Національної академії медичних наук України.

Компанія RH прийняла участь в щорічній Міжнародній медичній виставці “Охорона здоров’я”, яка відбулась в Києві з 20 вересня по 2 жовтня 2014 року при офіційній підтримці профільного комітету Верховної Ради України та Національної академії медичних наук України.

https://vimeo.com/112039504

Організатори виставки – компанії ДП “Прем’єр Експо” (Україна) та ITE Group Plc. (Великобританія). Соорганізатор – Міністерство охорони здоров’я України.

Основною метою проведення виставки “Охорона здоров’я є обмін практичим досвідом в області застосування передових інноваційних методик діагностики, профілактики та лікування різних захворювань з допомогою якісного обладнання для того, щоб зробити міжнародний медичний сервіс більш ефективним.

Компанія RH представила свій стенд медичного обладнання від передових виробників. Основний акцент робився на ультразвукових системах та комплектуючих до них, оскільки наша команда має уже 8 років досвіду роботи в цій області.

На нашому стенді ми представили УЗД системи з найбільш оптимальним співвідношенням ціна/якість.

Спецпропозиція по МРТ для травматології та ортопедії від компанії RH – магнітно-резонансний томограф Esaote E-Scan: доставка, установка під ключ, спорудження клітки Фарадея, пуско-налагоджувальні роботи та навчання при інсталяції – входить у вартість.

Виставка сприяла обміну досвідом з нашими партнерами та клієнтами, з котрими протягом тривалого часу ми вибудовували довгострокові відносини, що є особливо цінним для нас. Один із принципів роботи нашої компанії – це вдосконалення разом з клієнтом. 23-я Міжнародна медична виставка “Охорона здоров’я” стала чудовою нагодою реалізувати цей принцип.