Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

КОМПАНІЯ RH НА 23-ІЙ МІЖНАРОДНІЙ МЕДИЧНІЙ ВИСТАВЦІ “ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я 2014”

17.11.2014 "Новини"


КОМПАНІЯ RH НА 23-ІЙ - Малюнок1

Компанія RH прийняла участь в щорічній Міжнародній медичній виставці “Охорона здоров’я”, яка відбулась в Києві з 20 вересня по 2 жовтня 2014 року при офіційній підтримці профільного комітету Верховної Ради України та Національної академії медичних наук України.

Компанія RH прийняла участь в щорічній Міжнародній медичній виставці “Охорона здоров’я”, яка відбулась в Києві з 20 вересня по 2 жовтня 2014 року при офіційній підтримці профільного комітету Верховної Ради України та Національної академії медичних наук України.

https://vimeo.com/112039504

Організатори виставки – компанії ДП “Прем’єр Експо” (Україна) та ITE Group Plc. (Великобританія). Соорганізатор – Міністерство охорони здоров’я України.

Основною метою проведення виставки “Охорона здоров’я є обмін практичим досвідом в області застосування передових інноваційних методик діагностики, профілактики та лікування різних захворювань з допомогою якісного обладнання для того, щоб зробити міжнародний медичний сервіс більш ефективним.

КОМПАНІЯ RH НА 23-ІЙ - Малюнок2

Компанія RH представила свій стенд медичного обладнання від передових виробників. Основний акцент робився на ультразвукових системах та комплектуючих до них, оскільки наша команда має уже 8 років досвіду роботи в цій області.

На нашому стенді ми представили УЗД системи з найбільш оптимальним співвідношенням ціна/якість.

КОМПАНІЯ RH НА 23-ІЙ - Малюнок3

КОМПАНІЯ RH НА 23-ІЙ - Малюнок4

Спецпропозиція по МРТ для травматології та ортопедії від компанії RH – магнітно-резонансний томограф Esaote E-Scan: доставка, установка під ключ, спорудження клітки Фарадея, пуско-налагоджувальні роботи та навчання при інсталяції – входить у вартість.

КОМПАНІЯ RH НА 23-ІЙ - Малюнок5

Виставка сприяла обміну досвідом з нашими партнерами та клієнтами, з котрими протягом тривалого часу ми вибудовували довгострокові відносини, що є особливо цінним для нас. Один із принципів роботи нашої компанії – це вдосконалення разом з клієнтом. 23-я Міжнародна медична виставка “Охорона здоров’я” стала чудовою нагодою реалізувати цей принцип.

КОМПАНІЯ RH НА 23-ІЙ - Малюнок6

КОМПАНІЯ RH НА 23-ІЙ - Малюнок7