Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

Протокол УЗД скринінгу 1 триместру

02.05.2023 "Протоколи"


Протокол УЗД скринінгу 1 триместру є важливим методом для оцінки здоров’я плода та матері на початку вагітності. Обстеження включає оцінку морфології плода, доплерометрію і біохімічні аналізи крові матері. Основною метою скринінгу є визначення ймовірності розвитку у плода хромосомних аномалій та інших серйозних патологій.

Протокол скринінгу 1 триместру включає ультразвукове дослідження малого тазу, де визначається розміри плода, довжина потиличної складки, наявність заднього м’якого суглоба, амніотичної рідини, плаценти та визначається вік вагітності. Також проводяться біохімічні аналізи крові матері, що включають визначення рівнів вільного бета-хоріонічного гонадотропіну (β-ХГЛ) та прегнандіолу.

Після отримання результатів дослідження складається докладний протокол, що включає інформацію про розміри плода, морфологічні ознаки, оцінку функціонування плаценти та допплерометричних даних. Результати біохімічних аналізів крові матері також включаються до протоколу, а на основі всіх отриманих даних визначається ризик розвитку хромосомних аномалій та інших патологій у плода. Результати дослідження передаються лікарю-гінекологу, який розраховує подальший план спостереження за вагітною та плодом.

Скачати протокол