Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

Фото-звіт семінарів в Одесі (12-13 вересня)

14.09.2020 "Команда RH"


12 вересня в Одесі пройшла одноденна науково-практична конференція з допплерометрії в акушерстві, яку представили українські лідери та експерти пренатальної діагностики.

Лектори:
Микола Петрович Веропотвелян
Д.м.н., директор “Міжобласний центр медичної генетики та пренатальної діагностики імені П. Н. Веропотвелян” (Кривий Ріг, Україна).
Олена Миколаївна Сусідко
Головний лікар і директор Медичного Центру доктора Ніколаєва (Дніпро, Україна).
Олександр Вікторович Краснов
К.м.н., головний лікар Медико-біологічного Центру «Геном» (Київ, Україна).

Всі учасники отримали майстер-клас від експертів: Веропотвелян, Краснов. Також пройшов тренінг з оволодінням практичних навичок. Кожен бажаючий зміг спробувати застосувати теоретичні знання в практику. Були запрошені вагітні моделі, а також в розпорядженні були доступні УЗД апарати на яких можна було навчитися чомусь новому або перевірити свої навички. Всі лектори допомагали за принципом «рука в руці».

Після конференції кожен учасник отримав два сертифікати:

  1. Учасника одноденної науково-практичної конференції з тренінгової програмою оволодіння практичних навичок (15 балів).
  2. Сертифікат Лондонській світової школи FMF про проходження теоретичної частини по допплерометрії в акушерстві (стандартний варіант буде висланий всім на пошту протягом декількох днів).

13 вересня відбувся лекційно-практичний семінар на тему: “Генетика, пренатальна діагностика і акушерство – як зробити партнерство успішним” від д.мед.н. заступника директора КНП «Східно-Український спеціалізований центр медичної генетики та пренатальної діагностики» і наукового директор МБЦ «Геном» Маргарити Ніколенко.

А паралельно з цим в готелі «Аркадія» проходив семінар на тему: “Ультразвукова візуалізація жирової хвороби печінки, нирок“.
Авторські лекції від кандидата медичних наук Олександра Федусенко та Юрія Чиркова про сучасні тенденції та нові технології у неінвазивній та інтервенційній ультразвуковій діагностиці дифузних і вогнищевих хвороб печінки і нирок.