Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

Де пройти навчання з ультразвукової діагностики? RH ділиться досвідом!

23.12.2022 "Команда RH"


Ви лікар-інтерн, який задумується про карьеру лікаря ультразвукової діагностики, чи практикуючий лікар, який прагне підвищити свою кваліфікацію та доповнити свої знання? Тоді ця стаття саме для вас. 

Список навчальних закладів (установ), які проводять навчальні курси узд діагностики на території України:

Проводить навчання  на спеціалізацію “Ультразвукова діагностика” для лікарів, які закінчили інтернатуру за однією із спеціальностей: лікувальна справа або педіатрія. Навчання триває 3 місяці. Для лікарів-УЗД, які пройшли навчання додатково проводиться стажування протягом 1 місяця.

Проводить навчальні курси підвищення кваліфікації середнього медичного персоналу за спеціальністю “Медсестри функціональної діагностики”. Термін навчання – 2 тижні.

Забезпечує лікарям, які пройшли інтернатуру, або спеціалізацію по іншій галузі стажування та навчання на курсах підвищення кваліфікації за напрямом “Ультразвукова діагностика”. Тривалість навчання – 3 місяці. 

Проводить курси вторинної спеціалізації та підвищення кваліфікації за напрямом “Ультразвукова діагностика” для лікарів, які закінчили інтернатуру за однією із спеціальностей: лікувальна справа або педіатрія. Навчання триває 3 місяці. Для лікарів-УЗД, які пройшли навчання додатково проводиться стажування протягом 1 місяця.

Навчання з “Ультразвукової діагностики” для лікарів, які закінчили інтернатуру за однією із спеціальностей: лікувальна справа або педіатрія, тривалістю 3 місяці. Передбачено стажування протягом 1 місяця.

Проводить підвищення кваліфікації за напрямом “Ультразвукова діагностика” для лікарів після інтернатури. Термін навчання складає 4 місяці, без врахування стажування. 

Проводить навчання, з видачею сертифікатів по ультразвуковій діагностиці для початківців та практикуючих лікарів. Школа має декілька курсів в напрямку УЗД, концентруючись на більш вузьких аспектах кардіології,  гінекології, ендокринології та інших спеціальностей. Тривалість навчання залежить від обраного курсу.

На кафедрі ультразвукової діагностики проводить цикли спеціалізації  „Ультразвукова діагностика” для лікарів лікувального та педіатричного профілю тривалістю 3 місяці, та курси підвищення кваліфікації для лікарів, які атестуються на  II, I та вищу категорії тривалістю 1 місяць.

 

Вартість: актуальні ціни за курси навчання можна дізнатися на офіційних сайтах навчальних закладів. Для цього необхідно залишити заявку на сторінці Університету.