Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

Техаські дослідники отримали $1,14 млн на розробку першого в своєму роді препарату від ССЗ

15.12.2023 "Новини"


Michael Walter | 25 серпня 2023 року | Серцево-судинний бізнес | Гострі коронарні синдроми

Техаський інститут серця (ТІС) у Х’юстоні, який нещодавно увійшов до числа 20 найкращих лікарень США з кардіології та кардіохірургії, отримав дворічний грант на суму 1,14 млн доларів на розробку першокласного препарату, здатного обмежити запалення та знизити ризик серцево-судинних захворювань (ССЗ) у пацієнта. Грант надано Національним інститутом серця, легенів та крові (НІСЛК), ключовим підрозділом Національного інституту охорони здоров’я, що відповідає за фінансування наукових досліджень у галузі серця, легенів, крові та розладів сну.

Ця новина з’явилася після того, як Darren G. Woodside, доктор філософії, віце-президент з досліджень ТІС, та Ronald J. Biediger, доктор філософії, директор з медичної хімії ТІС, розпочали дослідження молекулярних взаємодій між білками, відомими як інтегрини, та Syks. Вважається, що ці взаємодії можуть бути спровоковані невеликими сполуками і розробка цих сполук може потенційно призвести до створення нового типу ліків, які знижують ризик запалення у пацієнтів більше, ніж статини або будь-які інші терапевтичні засоби, доступні на ринку в даний час. НІСЛК сподівається, що такі ліки зможуть впливати на запалення у пацієнтів з ССЗ ще до того, як воно виникне.

Woodside та кілька його колег опублікували свої перші результати в журналі Frontiers in Immunology ще в 2021 році.

“З огляду на невтішну статистику смертності, пов’язану з серцевими захворюваннями, нова терапія, яка може змінити траєкторію розвитку хвороби і затримати або запобігти подіям, пов’язаним з атеросклеротичними серцево-судинними захворюваннями, стала б значним поліпшенням існуючих схем лікування”, – сказав Woodside в заяві, в якій оголошується про фінансування.