Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

Онлайн-сервіс із протоколами згідно доказової медицини

11.08.2023 "Новини"


Тепер понад тисяча клінічних протоколів, ґрунтованих на принципах доказової медицини та англійською мовою, є доступними для реєстрованих користувачів на веб-платформі guidelines.moz.gov.ua. Цей електронний ресурс став першим таким інструментом в Україні.

Можливість доступу до цих протоколів для медичних фахівців виникла завдяки співробітництву з Міністерством охорони здоров’я України та фінською компанією Duodecim Medical Publications Ltd, яка займається інноваційними рішеннями в області доказової медицини.

В даний час, МОЗ планує перекладати ці клінічні протоколи. Першочергово фокус буде зосереджений на Топ-100 протоколах, які стосуються найбільш поширених захворювань.

«За підтримки Duodecim ми впроваджуємо цей онлайн-ресурс для медиків, де вони можуть ознайомитися з оновленими протоколами доказової медицини і, таким чином, підвищувати свою кваліфікацію», – зазначив заступник міністра охорони здоров’я, доктор Олександр Лінчевський.

Впровадження цих сучасних клінічних протоколів в медичну практику є ключовим елементом у вдосконаленні системи охорони здоров’я в Україні. З 28 квітня 2017 року, за Наказом МОЗ №1422, українським медикам дозволено користуватися міжнародними клінічними протоколами, що значно покращує якість лікування.

«Ми раді підтримати Міністерство та народ України в цей важкий період. Ми сподіваємося, що наша співпраця допоможе поліпшити здоров’я та якість життя громадян», – сказав доктор Пекка Мустенон, представник Duodecim Medical Publications Ltd.

Клінічні протоколи згідно доказової медицини визначають чіткий план дій для лікарів. Застосування міжнародних протоколів дозволяє стандартизувати підхід до лікування пацієнтів, гарантуючи високий стандарт медичної допомоги для кожного пацієнта.