Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

Siemens Healthineers представляє нові рішення для серцево-судинної системи in vivo і in vitro на виставці TCT 2018

24.12.2018 "Новини"


21 вересня 2018 року в Сан-Дієго проходила конференція про “Транскатетерну серцево-судинну терапію” (Transcatheter Cardiovascular Therapeutics (TCT)). На ній Siemens Healthineers продемонструвала нові продукти, для безперервної кардіологічної допомоги.

Siemens Healthineers представляє нові - Малюнок1

Впроваджуючи рішення як для лабораторних умов, так і в область візуалізації, Siemens представила новий ультразвуковий катетер для внутрішньосерцевої ехокардіографії з дослідженням в режимі реального часу і високочутливим аналізом на тропонін I.

Збільшуючи поле огляду до розміру 90 x 50, новий об’ємний катетер забезпечує повну візуалізацію серцевих клапанів, що важливо для їх успішного відновлення або заміни. Поряд з встановленими можливостями і перевагами внутрішньосерцевої ехокардіографії, такими як зниження дози опромінення за рахунок непотрібності рентгеноскопії, Acuson AcuNav Volume ICE пропонує більш гнучкий підхід до седації: з його допомогою лікарі зможуть використовувати свідому седацию, проводити більш безпечні та ефективні процедури, прискорювати одужання пацієнта.

З новим Acuson AcuNav Volume ICE Siemens Healthineers є першою компанією, яка випустила на ринок катетер для внутрішньосерцевої ехокардіографії в режимі реального часу.

Поки що він доступний виключно для ультразвукової системи Acuson SC2000 Prime.