Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

Новий або б/в УЗД апарат

29.01.2018 "Новини"


У кожного, хто вирішив купити УЗД апарат, виникає резонне запитання: «Вибрати новий або старий ультразвуковий сканер?» Обидва варіанти мають свої переваги і недоліки. Здавалося б, які мінуси можуть бути у нової техніки в порівнянні з вживаною? Насправді, є ряд нюансів, на які слід звернути увагу перед покупкою.

Купівля нового обладнання

Головні аргументи на користь нового УЗД апарата – відсутність напрацьованих годин і гарантія від виробника. Ви отримуєте в своє розпорядження пристрій з повним ресурсом для безвідмовної багаторічної служби (згідно з положеннями офіційної нормативно-технічної документації). У запчастин немає виробітку, а будь-який брак або поломку механізму гарантовано виправить компанія-постачальник.

Сучасні діагностичні системи підтримують передові технології, що надає можливість розширити список послуг медичного закладу, домогтися високої точності в постанові діагнозу, завоювати довіру і розташування пацієнтів. Окремо треба згадати ергономічний дизайн і добре оптимізований інтерфейс: зручний і простий в роботі апарат підвищить пропускну здатність кабінету УЗ-діагностики.

Серед очевидних мінусів:

  • висока ціна,
  • брак інформації про практичність і надійності «свіжої» моделі,
  • «сире» програмне забезпечення,
  • дорогі комплектуючі,
  • відсутність спільноти фахівців-практиків.

Перед тим, як зробити остаточний вибір, дайте собі відповідь: «Ви готові переплатити за право першим запустити пристрій, знаючи, що на вторинному ринку продаються системи з аналогічною функціональністю вдвічі дешевше?»

Покупка б/в сканера

Якщо розібратися, вибір вживаного УЗД апарата має ряд вагомих переваг:

  • доступна ціна,
  • якість перевірена часом,
  • згуртоване ком’юніті користувачів,
  • доопрацьоване ПЗ,
  • широкий асортимент реставрованих і б/в запчастин в хорошому стані.

 

Але для того щоб не помилитися, треба розуміти, на що звернути увагу. За невеликі гроші можна придбати сканер з характеристиками, які відповідають сучасним вимогам. Потрібно визначитись із завданнями, для яких ви купуєте УЗД апарат. Вивчивши кон’юнктуру ринку, можна підібрати вживану модель з функціональністю, аналогічній новій техніці. При цьому економія досягає 2-2,5 рази. Різниця в ціні дозволить швидше окупити інвестиції і почати заробляти.

Обираючи старий сканер, вивчіть досвід інших лікарів-сонографістів. Пробувши в продажу кілька років діагностична система вже встигла продемонструвати свої сильні і слабкі сторони, обзавестися шанувальниками і зібрати сотні корисних рекомендацій. Відгуки бувалих користувачів дають наочну картину того, з чим вам доведеться мати справу.

Зупиніться на пристрої, який успішно продається і експлуатується по всьому світу. Забезпечте собі простір для маневрів: бажано, щоб апарат можна було доукомплектувати на власний розсуд в перспективі. Такий підхід продовжить його експлуатаційний термін життя на декілька років і дозволить максимально реалізувати потенціал.

Вважається, що не нова техніка частіше виходить з ладу, – це стереотип, який нав’язали маркетологи. Хороший магазин продає тільки справне і надійне обладнання. Дізнайтеся, скільки років компанія присутня на ринку, що про неї говорять клієнти, чи дає вона гарантію. Наприклад, компанія RH надає гарантію на б/в УЗД апарати і датчики на 12-18 місяців. Перед тим, як надійти в продаж, пристрій перевіряється інженерами і тестується на фантомах. Зношені запчастини замінюються. Досвідчені фахівці сервісного центру завжди готові оперативно відправитися на допомогу в разі «форс-мажору».