Ім'я

Телефон

Ваш список бажань

Ваш список бажань пустий

Авторизуйтесь aбо зареєструйтесь щоб додавати товари в список бажань

Увійти Реєстрація

 1. Головна
 2.   /  
 3. Новини
 4.   /  
 5. Новий або б/в УЗД апарат

Новий або б/в УЗД апарат

2018-01-29

У кожного, хто вирішив купити УЗД апарат, виникає резонне запитання: «Вибрати новий або старий ультразвуковий сканер?» Обидва варіанти мають свої переваги і недоліки. Здавалося б, які мінуси можуть бути у нової техніки в порівнянні з вживаною? Насправді, є ряд нюансів, на які слід звернути увагу перед покупкою.

Купівля нового обладнання

Головні аргументи на користь нового УЗД апарата – відсутність напрацьованих годин і гарантія від виробника. Ви отримуєте в своє розпорядження пристрій з повним ресурсом для безвідмовної багаторічної служби (згідно з положеннями офіційної нормативно-технічної документації). У запчастин немає виробітку, а будь-який брак або поломку механізму гарантовано виправить компанія-постачальник.

Сучасні діагностичні системи підтримують передові технології, що надає можливість розширити список послуг медичного закладу, домогтися високої точності в постанові діагнозу, завоювати довіру і розташування пацієнтів. Окремо треба згадати ергономічний дизайн і добре оптимізований інтерфейс: зручний і простий в роботі апарат підвищить пропускну здатність кабінету УЗ-діагностики.

Серед очевидних мінусів:

 • висока ціна,
 • брак інформації про практичність і надійності «свіжої» моделі,
 • «сире» програмне забезпечення,
 • дорогі комплектуючі,
 • відсутність спільноти фахівців-практиків.

Перед тим, як зробити остаточний вибір, дайте собі відповідь: «Ви готові переплатити за право першим запустити пристрій, знаючи, що на вторинному ринку продаються системи з аналогічною функціональністю вдвічі дешевше?»

Покупка б/в сканера

Якщо розібратися, вибір вживаного УЗД апарата має ряд вагомих переваг:

 • доступна ціна,
 • якість перевірена часом,
 • згуртоване ком’юніті користувачів,
 • доопрацьоване ПЗ,
 • широкий асортимент реставрованих і б/в запчастин в хорошому стані.

 

Але для того щоб не помилитися, треба розуміти, на що звернути увагу. За невеликі гроші можна придбати сканер з характеристиками, які відповідають сучасним вимогам. Потрібно визначитись із завданнями, для яких ви купуєте УЗД апарат. Вивчивши кон’юнктуру ринку, можна підібрати вживану модель з функціональністю, аналогічній новій техніці. При цьому економія досягає 2-2,5 рази. Різниця в ціні дозволить швидше окупити інвестиції і почати заробляти.

Обираючи старий сканер, вивчіть досвід інших лікарів-сонографістів. Пробувши в продажу кілька років діагностична система вже встигла продемонструвати свої сильні і слабкі сторони, обзавестися шанувальниками і зібрати сотні корисних рекомендацій. Відгуки бувалих користувачів дають наочну картину того, з чим вам доведеться мати справу.

Зупиніться на пристрої, який успішно продається і експлуатується по всьому світу. Забезпечте собі простір для маневрів: бажано, щоб апарат можна було доукомплектувати на власний розсуд в перспективі. Такий підхід продовжить його експлуатаційний термін життя на декілька років і дозволить максимально реалізувати потенціал.

Вважається, що не нова техніка частіше виходить з ладу, – це стереотип, який нав’язали маркетологи. Хороший магазин продає тільки справне і надійне обладнання. Дізнайтеся, скільки років компанія присутня на ринку, що про неї говорять клієнти, чи дає вона гарантію. Наприклад, компанія RH надає гарантію на б/в УЗД апарати і датчики на 12-18 місяців. Перед тим, як надійти в продаж, пристрій перевіряється інженерами і тестується на фантомах. Зношені запчастини замінюються. Досвідчені фахівці сервісного центру завжди готові оперативно відправитися на допомогу в разі «форс-мажору».

Замовити товар

Уточнити ціну


Дякуємо за замовлення!

Наш менеджер відповість на Ваш запит найближчим часом.

Дякуємо!

Тема новин для підписки була змінена.

Повідомлення!

Виберіть тему для новин.

Повідомлення!

Невірний email або код.

Дякуємо за підписку!

Щотижня ми будемо ділитись з Вами актуальними новинами, медичними дослідженнями, порадами експертів і анонсами подій.

Підписуйтесь на нашу розсилку!
Дізнавайтесь про головне першими!👆

Ми ділимося актуальними новиними, науковими дослідженнями та спеціальними пропозиціями.

Дякуємо!

Наш менеджер відповість на Ваш запит найближчим часом.

Дякуємо за коментар!!

Ваш відгук дуже важливий для нас!