Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

PHILIPS ОТРИМАЛА У 2016 ПРЕМІЮ «BEST IN KLAS» В ОБЛАСТІ УЛЬТРАЗВУКУ

21.06.2017 "Новини"


KLAS нагороджує Philips за повний набір сучасних ультразвукових рішень на основі відгуків тисяч медичних працівників

Амстердам, Нідерланди – Royal Philips (NYSE: PHG AEX: PHIA) оголосила про те, що отримала нагороду «Best in KLAS-2016» в категорії «Ультразвук». Philips отримала престижне визнання KLAS в 2016 році за широту ультразвукових рішень, що охоплюють діагностичні, інтервенційні і програмні продукти. Премія визнає прихильність Philips до розширення додатків для ультразвукового дослідження, розробки широкого пакету інновацій, з метою надання надійної інформації при першому дослідженні для більш впевненої підтримки діагностичних рішень.

KLAS, провідна світова дослідницька фірма, номінує компанії премією «Best in KLAS» за видатні інновації та внесок в покращення результатів діагностики пацієнтів, засновані на рейтингах продуктивності, зібраних за останні 12 місяців в 13 сегментах ринку. Philips додає в 2016 «Best in KLAS» в категорії «Ультразвук» до списку попередніх премій від KLAS, який включає три послідовні «Best in KLAS» нагороди за систему ехокардіографії iE33 xMATRIX.

philips-affiniti

«Philips має багату і велику історію інновацій в області ультразвуку, яка продовжує формувати уяву про медичну допомогу», – сказав Вітор Роша, генеральний директор компанії «Philips Ultrasound». «Це визнання від KLAS підтверджує нашу прихильність розробці рішень, які поєднують в собі виняткову якість зображення з досягненнями, які підвищують ефективність і відтворюваність, при одночасному зниженні витрат на охорону здоров’я».

Компанія Philips продемонструвала своє постійне лідерство в області ультразвуку з безліччю перших в галузі інновацій, які допомагають розширити можливості застосування ультразвуку, а також доступність для користувачів. Останні провідні новинки від Philips Ultrasound включають:

  • Ультразвукова система EPIQ для кардіології представляє анатомічно інтелектуальні рішення з розширеною автоматизацією, які допомагають зробити деякі дослідження більш легкими для виконання, і більш відтворюваними, забезпечуючи при цьому новий рівень клінічної інформації.
  • Ультразвукова система Affiniti пропонує ергономічний дизайн і точність, що допомагає користувачам працювати комфортно, ефективно і інтуїтивно, забезпечуючи відмінну якість зображення для діагностичної впевненості. Останнє доповнення Philips до сімейства Affiniti – Affiniti 30, доступне рішення для OB/GYN постачальників послуг.
  • Lumify ultra-mobile, рішення на основі програми, яка розширює використання ультразвуку на рівні клініциста. Розроблено Philips HealthSuite, Lumify пропонує клініцистам широкі можливості підключення, гнучкість і мобільність, а також легко інтегрується з профілями пацієнтів і обладнанням системи охорони здоров’я.

На додаток до цих недавніх новин, Philips продовжує створювати своє портфоліо з ультразвуковою системою SPARQ і портативною ультразвуковою системою CX50, які поряд з системами EPIQ і Affiniti, оснащені розширеними функціями захисту даних.