Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
  1. Головна
  2. Новини
  3. Окупність УЗД апарату Toshiba Aplio XG

Окупність УЗД апарату Toshiba Aplio XG

30.11.2016 "Новини"


УЗД апарат Toshiba Aplio XG – багатофункціональний УЗД апарат преміум-класу, архітектура якого побудована на простоті управління, широких комунікаційних можливостях, безлічі пакетів програм для кількісної оцінки, і якісній візуалізації. Прилад орієнтований на ультразвукові дослідження повного циклу: починаючи від сканування і візуалізації, та закінчуючи глибокою обробкою отриманих даних і їх подальшою передачею на змінні носії пам’яті або об’єкти локальної мережі.

Купити УЗД апарат Toshiba Aplio XG – правильне рішення для медичного центру, який хоче суттєво підвищити якість послуг діагностичного кабінету. Сьогодні відновлена діагностична система з гарантією, придбана на вторинному ринку продажів, обійдеться покупцеві в $22000-$25000. Для порівняння, новий УЗД апарат зі схожими функціональними можливостями коштує не менше $45000.

Окупність УЗД апарату Toshiba Aplio XG в цифрах

Спираючись на середньостатистичні показники в галузі, окупність УЗД апарату Toshiba Aplio XG, придбаного на вторинному ринку, займе 3-4 роки, а при гарній відвідуваності кабінету ультразвукової діагностики – всього 12 місяців. Щоб не бути голослівними, наведемо справжні цифри:

aplio_xg (1) прозрач

  •    дослідження говорять, що в середньому кожен день сонографіста відвідують 32 пацієнта (в маленькій клініці відвідуваність становить близько 20 візитів; у великих відомих центрах – до 40 відвідувачів при 10 годинному графіку роботи);
  •    ціна на послуги різнопланового УЗД сканування – $7;
  •    кількість робочих днів у місяці – 22.

Нескладно підрахувати, що середньостатистичний валовий дохід кабінету УЗД діагностики, укомплектованого сканером Toshiba Aplio XG – $5500.

Віднімемо від суми витрати на забезпечення життєдіяльності клініки: податки, зарплату лікарям, зарплату медсестрам і працівникам рецепції, господарські витрати, рекламу, інтернет і телефонію, амортизацію обладнання. Після нескладних обчислень щомісячний прибуток кабінету складе близько $1000-1500.

З огляду на що, купити БУ УЗД апарат Aplio XG можна за ціною $25000, він окупиться приблизно за 2 роки. Іншими словами, ви економите кілька десятків тисяч доларів на придбанні сучасного високопродуктивного УЗД апарату з гарантією, який до всього іншого, вже через 1,5 – 2 роки починає приносити вам стабільно постійний прибуток. Чи є сенс платити більше? Питання риторичне.