Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

Окупність УЗД апарату Toshiba Aplio XG

30.11.2016 "Новини"


УЗД апарат Toshiba Aplio XG – багатофункціональний УЗД апарат преміум-класу, архітектура якого побудована на простоті управління, широких комунікаційних можливостях, безлічі пакетів програм для кількісної оцінки, і якісній візуалізації. Прилад орієнтований на ультразвукові дослідження повного циклу: починаючи від сканування і візуалізації, та закінчуючи глибокою обробкою отриманих даних і їх подальшою передачею на змінні носії пам’яті або об’єкти локальної мережі.

Купити УЗД апарат Toshiba Aplio XG – правильне рішення для медичного центру, який хоче суттєво підвищити якість послуг діагностичного кабінету. Сьогодні відновлена діагностична система з гарантією, придбана на вторинному ринку продажів, обійдеться покупцеві в $22000-$25000. Для порівняння, новий УЗД апарат зі схожими функціональними можливостями коштує не менше $45000.

Окупність УЗД апарату Toshiba Aplio XG в цифрах

Спираючись на середньостатистичні показники в галузі, окупність УЗД апарату Toshiba Aplio XG, придбаного на вторинному ринку, займе 3-4 роки, а при гарній відвідуваності кабінету ультразвукової діагностики – всього 12 місяців. Щоб не бути голослівними, наведемо справжні цифри:

aplio_xg (1) прозрач

  •    дослідження говорять, що в середньому кожен день сонографіста відвідують 32 пацієнта (в маленькій клініці відвідуваність становить близько 20 візитів; у великих відомих центрах – до 40 відвідувачів при 10 годинному графіку роботи);
  •    ціна на послуги різнопланового УЗД сканування – $7;
  •    кількість робочих днів у місяці – 22.

Нескладно підрахувати, що середньостатистичний валовий дохід кабінету УЗД діагностики, укомплектованого сканером Toshiba Aplio XG – $5500.

Віднімемо від суми витрати на забезпечення життєдіяльності клініки: податки, зарплату лікарям, зарплату медсестрам і працівникам рецепції, господарські витрати, рекламу, інтернет і телефонію, амортизацію обладнання. Після нескладних обчислень щомісячний прибуток кабінету складе близько $1000-1500.

З огляду на що, купити БУ УЗД апарат Aplio XG можна за ціною $25000, він окупиться приблизно за 2 роки. Іншими словами, ви економите кілька десятків тисяч доларів на придбанні сучасного високопродуктивного УЗД апарату з гарантією, який до всього іншого, вже через 1,5 – 2 роки починає приносити вам стабільно постійний прибуток. Чи є сенс платити більше? Питання риторичне.