Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

Компанія RH на виставці “Охорона здоров’я-2015”

17.09.2015 "Новини"


Компанія RH на виставці - Малюнок1Запрошуємо Вас відвідати виставку “Охорона здоров’я-2015”, яка відбудеться 29.09-01.10.2015 року. Компанія RH представить увазі відвідувачів сучасний ультразвуковий апарат Siemens S2000 з функцією еластографії сдвиговой хвилі, опцією Virtual Touch IQ

Компанія “RH” представляє високоякісне ультразвукове обладнання від кращих світових виробників: Toshiba, Siemens, Philips, Medison. З представлених декількох моделей апаратів особливої ​​уваги заслуговує Siemens S2000 c функцією еластографії сдвиговой хвилі. Кваліфіковані доктора продемонструють в роботі всі переваги ультразвукового устаткування. Менеджери будуть раді обговорити з Вами деталі співпраці.

На виставці “Охорона здоров’я 2015” також буде представлений стенд RH-service, присвячений роботі сервісного відділу компанії RH. Кращі інженери запропонують послуги з ремонту та сервісного обслуговування обладнання на найвигідніших умовах: виїзди в будь-яку точку України, відновлення роботи апаратів і датчиків, ремонт будь-якої складності, віддалений доступ до апаратів і кваліфіковані консультації.

Компанія RH на виставці - Малюнок2

Чекаємо Вас за адресою:

м.Київ, МВЦ, пр-т Броварський, 15